صفحه 65 از 85 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

[QUOTE=mr_shelman;722787
    1-آیا کف مبلغ خاصی باید ذکر بشه؟ مثل کانادا که تو سایتش گفته به ازای هر نفر چه مبلغی باید تحت عنوان گواهی تمکن مالی ارائه بدی؟

2 -من سربازیم به شکل امریه بود و فقط 2 ماه اول آموزش نظامی بود که تیراندازی هم یادمون دادن مثلا

3- من برای کانادا هم اقدام کردم پارسال و پروندم اونجا in process هست، به نظرتون بگم یا نه؟

[/QUOTE]

سلام من اینقدر میدونم:

1- حداقل مبلغ خاصی مورد نیاز نیست. من یک مبلغی رو که اونموقع میخواستم ببرم استرالیا ( والان با این قیمت دلار دیگه نمیتونم) نوشتم و تمکن رو هم ضمیمه نکردم چون جزو مدارک نیست.

2- هر ارگانی که کارت پایان خدمت شما رو صادر کرده به عنوان محل خدمت شما درنظر گرفته میشه. رسته خدمت شما و اطلاعات لازم در این کارت درج شده. از اونجاییکه اگر خدمت وظیفه رو انجام داده باشین باید ترجمه کارت پایان خدمت رو به مدارکتون اضافه کنین سعی کنین که اطلاعات رو کاملا صحیح و برابر با کارتتون وارد کنید. حتما درج کنین که علت فعالیت نظامی شما compulsory military service یا همون خدمت وظیفه اجباری بوده.

3- چه بگین و چه نگین مشکلی براتون پیش نمیاد. تصمیم با خودتونه.

موفق باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

سلام
    من تمام این 65 صفحه رو خوندم ولی به طور شفاف نفهمیدم برای اقدام به مهاجرت به استرالیا به طور روتین باید چه کارهایی رو انجام داد.چقدر خوب بود که ویکی هم برای استرالیا بود.مثلا ویکی کبک به اندازه یه وکیل کار کشته اطلاعات داره و به طور کامل آدم در جریان تمام مراحل و جزئیات مهاجرت از مدارک گرفته تا مالی و ... قرار میگیره.آیا امکانش هست ویکی استرالیا هم ایجاد بشه که ججم سئوالات پراکنده امثال بنده تو این پست کم بشه.خود من خیلی سئوال دارم که نمیتونم چطوری به جوابشون برسم.معرفی انواع ویزاهی استرالیا؟اینکه برای شروع چه باید کرد.آدرسهای سایتهای مرتبط؟نحوه لاچ کردن؟مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت؟هزینه های مراحل مهاجرت؟و...
    از مدیران محترم این بخش و کاربران مطلع و قدیمی خواهشا جواب بدهند
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman57 نمایش پست ها
    سلام
    من تمام این 65 صفحه رو خوندم ولی به طور شفاف نفهمیدم برای اقدام به مهاجرت به استرالیا به طور روتین باید چه کارهایی رو انجام داد.چقدر خوب بود که ویکی هم برای استرالیا بود.مثلا ویکی کبک به اندازه یه وکیل کار کشته اطلاعات داره و به طور کامل آدم در جریان تمام مراحل و جزئیات مهاجرت از مدارک گرفته تا مالی و ... قرار میگیره.آیا امکانش هست ویکی استرالیا هم ایجاد بشه که ججم سئوالات پراکنده امثال بنده تو این پست کم بشه.خود من خیلی سئوال دارم که نمیتونم چطوری به جوابشون برسم.معرفی انواع ویزاهی استرالیا؟اینکه برای شروع چه باید کرد.آدرسهای سایتهای مرتبط؟نحوه لاچ کردن؟مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت؟هزینه های مراحل مهاجرت؟و...
    دوست عزیز این سایت رو هم مطالعه کنید. فکر می کنم به جواب خیلی از سوالاتتون برسید. http://www.migranthelp.com/phpbbfa/index.php
    با آرزوی موفقیت

رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_shelman نمایش پست ها
    دوست عزیز این سایت رو هم مطالعه کنید. فکر می کنم به جواب خیلی از سوالاتتون برسید. http://www.migranthelp.com/phpbbfa/index.php
    با آرزوی موفقیت
    این سایت رو هم خوندم.خوب بود ولی زیاد آپدیت نیست.ممنون
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman57 نمایش پست ها
    سلام
    پژمان عزیز ،به نظر من از اونجاکه تمام اطلاعات لازم به صورت کامل و واضح در سایت رسمی مهاجرت استرالیا هست نیازی نیست که ما در این تاپیک خیلی وارد مسایل اصلی بشیم. تا الان هم صحبتهای این تاپیک بیشتر در جهت راهنمایی تازه واردها و همچنین همفکری بچه های باتجربه تر درمورد مسایل مختلف از جمله جزییاتی که در سایت مهاجرت خیلی به اونها پرداخته نشده بوده. به همین دلیل هم مسایل ،خیلی سازمان یافته مورد بررسی قرار نگرفته اند.
    درمورد ویکی استرالیا خیلی موافقم که با همدیگه همکاری کنیم و کاملش کنیم. مشکل من اینه که نمیدونم چطوری این کار رو انجام بدم.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    پژمان عزیز ،به نظر من از اونجاکه تمام اطلاعات لازم به صورت کامل و واضح در سایت رسمی مهاجرت استرالیا هست نیازی نیست که ما در این تاپیک خیلی وارد مسایل اصلی بشیم. تا الان هم صحبتهای این تاپیک بیشتر در جهت راهنمایی تازه واردها و همچنین همفکری بچه های باتجربه تر درمورد مسایل مختلف از جمله جزییاتی که در سایت مهاجرت خیلی به اونها پرداخته نشده بوده. به همین دلیل هم مسایل ،خیلی سازمان یافته مورد بررسی قرار نگرفته اند.
    درمورد ویکی استرالیا خیلی موافقم که با همدیگه همکاری کنیم و کاملش کنیم. مشکل من اینه که نمیدونم چطوری این کار رو انجام بدم.
    ممنون دوست عزیز از راهنمائیت.
    والا من دیروز کل سایتو زیرو رو کردم نشد ویکی درست کنم.فکر کنم در اختیار مدیران سایت هست.افراد عضو فقط امکان ویرایش ویکی رو دارند که مدیران بخش استرالیا هم که چه عرض کنم!!!

Hello everyone,At first I apologize for writting in English because I am not in Iran and I dont have any access to persian keyboard and also behnevis needs many edittion,Second thank you for some friends here that they spend their valuable time to answer others question and I appreciate that.I have two question.1-How you can start your procedure I mean from where I know about Quebec and that is clear but about australia I dont know the steps of procedure
    2-I have academic IELTS is it important to have General one or Academic will be sufficent for applying
    Thank you for considering and responding my requests

رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishamsi نمایش پست ها
    Hello everyone,At first I apologize for writting in English because I am not in Iran and I dont have any access to persian keyboard and also behnevis needs many edittion,Second thank you for some friends here that they spend their valuable time to answer others question and I appreciate that.I have two question.1-How you can start your procedure I mean from where I know about Quebec and that is clear but about australia I dont know the steps of procedure
    2-I have academic IELTS is it important to have General one or Academic will be sufficent for applying
    Thank you for considering and responding my requests
    دوست عزیز در پست های قبل راجع به نحوه گرفتن اقامت استرالیا توصیح داده اند.با کمک دوست عزیز icarus و همکاری بقیه دوستان مطلع در تلاشیم ویکی استرالیا رو ایجاد کنیم که راهنمای جامعی برای خیلی از دوستان از جمله خود من باشه.در ضمن پایین همین صفحه صفحه کلید پارسی موجود هست که میتونید فارسی تایپ کنید

Junior Member

اسسمنت همسرم اومده. و از هفت سال خورده ای سابقه کار، تنها 3 سال و دو ماه رو قبول کردن. با اينکه برای همش بيمه رد شده و ما هم مدارک بيمه رو فرستاده بوديم.
    تنها تفاوت اين بود که برای اين 3 سال شرح وظايف تو سربرگ شرکت داشتيم.
    می تونيد در مورد اينکه چطور می شه اعتراض کرد، راهنمايی کنيد؟
    مرسی

سلام دوستان.من یه سوال دارم شاید هم خنده دار بنظر بیاد ولی میپرسم.من الان لیسانس برق قدرت دارم میخام واسه فوق برم المان چون هزینه استرالیا واسم زیاده.بعد از فوق میخام واسه استرالیا افدام کنم واسه کار نه تحصیل.بنطر شما اینکه تو ایران فوق بگیرم یا المان ربطی به افامت و ویزای کار در استرالیاداره؟یعنی اگه المان بخونم شانسم بیشتر نیست و اعتبار دانشکاه تاثیری نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)