صفحه 66 از 85 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    بنطر شما اینکه تو ایران فوق بگیرم یا المان ربطی به افامت و ویزای کار در استرالیاداره؟یعنی اگه المان بخونم شانسم بیشتر نیست و اعتبار دانشکاه تاثیری نداره؟
    خیلی فرقی نداره.
    توضیح بیشتر اینکه اگر بخواین به عنوان professional engineer اسس بشین تنها در حالتی کارتون راحتتر پیش میره که یا در استرالیا درس خونده باشین و یا سازمان مهندسی کشوری که توش درس خوندین عضو Washington Accord باشه.
    نه آلمان و نه ایران شامل موارد فوق نمیشن بنابراین تا اینجا حداقل روش اسسمنت مدارک ایران و آلمان فرقی نمیکنه.
    اعتبار دانشکده قطعا شانس رو بیشتر میکنه اما معمولا بچه هایی که فوق لیسانس دارن ( چه از ایران و یا هرجای دیگه)مشکلی با اسسمنت ندارن.

از نظر ویزاهای اقامت هم به جز نیوزیلندیها، تبعه های بقیه کشورهای دنیا ( حتی انگلیس،کانادا و .....که مشترک المنافع هستن) هم اگر بخوان اقامت بگیرن همون مسیری رو باید برن که یک ایرانی میره.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

icarus عزیز یه سئوال
    آقا رشته تحصیلی من منهندسی نرم افزار که در لیست SOL هست.ولی زمینه کاری من در شبکه کامپیوتریست.حالا سئوال اینه که اگه من مدارکمو واسه سازمان اسس کننده بفرستم منو به عنوان مهندس نرم افزار اسس میکنه یا شبکه؟
    سئوال بعد اینکه من استانهای مختلفو واسه وایزای 176 بررسی کردم فقط ایالت شمالی(داروین) رشته منو(اگه با شبکه اسس بشم )نیاز داره.واسه مدرک زبان هم میانگین 7 میخواد ولی با اسپیکینگ 7 از طرفی پرونده من واسه کبک هم در جریانه .اینطورم که فهمیدم داروین یه بندر نظامیه و زیاد طالب نداره.به نظرت ارزش داره کبکو بیخیال بشم برم دنبال داروین؟
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

mohajer389 ,
    از جوابتون ممنونم.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman57 نمایش پست ها
    icarus عزیز یه سئوال
    آقا رشته تحصیلی من منهندسی نرم افزار که در لیست SOL هست.ولی زمینه کاری من در شبکه کامپیوتریست.حالا سئوال اینه که اگه من مدارکمو واسه سازمان اسس کننده بفرستم منو به عنوان مهندس نرم افزار اسس میکنه یا شبکه؟
    سئوال بعد اینکه من استانهای مختلفو واسه وایزای 176 بررسی کردم فقط ایالت شمالی(داروین) رشته منو(اگه با شبکه اسس بشم )نیاز داره.واسه مدرک زبان هم میانگین 7 میخواد ولی با اسپیکینگ 7 از طرفی پرونده من واسه کبک هم در جریانه .اینطورم که فهمیدم داروین یه بندر نظامیه و زیاد طالب نداره.به نظرت ارزش داره کبکو بیخیال بشم برم دنبال داروین؟
    بچه های رشته کامپیوتر معمولا نزدیکترین شغل لیست 1( schedule1) رو انتخاب میکنن و برای اون اسسمنت میگیرن.
    درمورد ویزای 176 این پست رو بخونین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post701464

داروین بزرگترین شهر شمال استرالیا هست و برای زندگی هم شهر خوبیه. ضمن اینکه 176 ویزای اقامت دایم هست و بادرنظرگرفتن پست فوق میشه خیلی کارها باهاش انجام داد.

من خودم هم برای کبک اپلای کردم و هم برای استرالیا. شرایط پرونده ام هم در امضام هست. بعد از 1.5 سال از فایل نامبر کبک هنوز هم معلوم نیست کی زمان مصاحبه ام بشه. تازه اگر مصاحبه هم قبول بشم الان بچه های غیر دیمند که 2 سال پیش CSQ گرفتن هنوز مدیکالشون هم نیومده.
    بادرنظر گرفتن شرایط فوق شما هم وقت خواهید داشت که برای دوتاش اپلای کنین و ببینین کدوم زودتر درست میشه.
    با توجه به اوضاع شیر توشیر مهاجرت کانادا توصیه میکنم این کار رو انجام بدین. چون به احتمال زیاد کار استرالیاتون زودتر درست میشه. اگرهم کاناداییها به سرشون بزنه و مثل فدرالهای قبل از 2008 پرونده ها رو باطل کنن شما چیزی رو ازدست ندادین.
    ضمنا طبق صحبتهامون دارم روی ویکی استرالیا کار میکنم. اما چون این روزها دارم بارو بندیل رو برای استرالیا میبندم یک مقداری گرفتارم و فکر میکنم تا 2 هفته دیگه بتونم ویکی رو کاملتر کنم.
    ویرایش توسط icarus : May 13th, 2012 در ساعت 06:01 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics/ Shiraz university

اگه مبلغ پول مربوط به اسس رو از صرافی حواله کنیم دقیقا" کدوم آیتم فرم "فی پیمنت " رو باید تیک بزنیم؟
    میدونم " مانی اوردر " باید باشه اما سه جور اونجا مانی اوردر هست کدومش رو باید زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    اگه مبلغ پول مربوط به اسس رو از صرافی حواله کنیم دقیقا" کدوم آیتم فرم "فی پیمنت " رو باید تیک بزنیم؟
    میدونم " مانی اوردر " باید باشه اما سه جور اونجا مانی اوردر هست کدومش رو باید زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز برای ما که ACS اسس کردیم سازمان اسسور فقط دوحالت پرداخت را اعلام کرده بود
    cradit card
    money order

ما هم مانی اردر را تیک زدیم و رفتیم صرافی پول را واریز کردیم ولی صرافی گفت مانی اردر ۳۰ دلار یا همچین چیزی گرونتره ولی با یک روش دیگه هم میشه ریخت که ارزون تره اسم اون روش را یادم نیست ما هم گفتیم ارزون تر را ریخت و مشکلی هم پیش نیومد
    بنابراین اگه با کارت نمیخواهی بریزی بزن مانی اردر برو صرافی با ارزان ترین روش پرداخت کن اصلا هم نگران نباش نهایتا مثل ما بهت ایمیل میدن اطلاعات روی فیش پرداختی را میپرسند و قضیه حله

Junior Member

سلام دوستان. می شه به من هم در مورد زير کمک کنين؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    اسسمنت همسرم اومده. و از هفت سال خورده ای سابقه کار، تنها 3 سال و دو ماه رو قبول کردن. با اينکه برای همش بيمه رد شده و ما هم مدارک بيمه رو فرستاده بوديم.
    تنها تفاوت اين بود که برای اين 3 سال شرح وظايف تو سربرگ شرکت داشتيم.
    می تونيد در مورد اينکه چطور می شه اعتراض کرد، راهنمايی کنيد؟
    مرسی

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سلام
    میشه بپرسم رشته همسرتون چیه؟ از کدام نهاد و تحت چه رشته وکدی اسسمنت گرفتن؟

Junior Member

دوست عزیز
    من نمیدونم چه سازمانی همسر شما رو اسس کرده. اما اگر engineers Australia بوده شما با مراجعه به صفحه 7 از MIGRATION SKILLS ASSESSMENT Booklet در بخش 9 تحت عنوان Appealing the Assessment Outcome می تونید به جواب سوالتون برسید و اونجا کامل توضیح داده شده.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم رشته همسرتون چیه؟ از کدام نهاد و تحت چه رشته وکدی اسسمنت گرفتن؟
    از انجمن کامپيوتر استراليا. تحت عنوان Analyst programmer

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)