صفحه 68 از 85 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    سلام icarus عزیز
    اگه فضولی نیست؛ پرونده شما از 2009 تا 2011 چه وضعیتی داشته که اینقدر طول کشیده ؟
    ربطی به پرونده من نداره. بیشتر مربوط به زمان هست.

طی سالهای 2007 تا 2010 تعداد پرونده هایی که برای استرالیا لاج شد بسیار بیشتر از اونی بود که اداره مهاجرت انتظار داشت. به همین دلیل بارها قوانین رو تغییر دادن تا تعداد پرونده ها رو کم کنن از جمله:
    -متوقف کردن رسیدگی به پرونده های سال 2007 و قبل از اون
    - برداشتن لیستهایMODL , CSL
    - اولویت بندی 7 گروهه مشاغل
    - کم کردن رشته های لیست از چهارصدو اندی رشته به یکصدو خرده ای
    - اجرای قوانین جدید امتیاز بندی از 1 جولای 2010
    - اولویت بندی 4 گروهه رشته ها
    - اولویت بندی 5 گروهه رشته ها.
    و در نهایت اجرای skill select از 1 جولای 2012

تمام این تغییرات باعث شدن تا بارها جریان رسیدگی به پرونده ماها به تاخیر بیافته.خیلی از هم دوره ایهای ما پرونده هاشون حذف شد و از این سفرجاموندن، دوستان رشته هایی مثل مترجمی و خیلی از کامپیوترها ( که ابتدا جزو CSL و رسیدگی فوری بودن)...به اولویت 5 رفتن و هنوز حتی کیس آفیسر هم ندارن. بچه هایی که اولویت رسیدگیشون خوب بود و نیمه دوم 2009 برای 175 لاج کردن به طور میانگین 2 سال تا 2.5 سال کارشون طول کشید.( پرونده من هم 2سال و 4 ماه طول کشید) مضاف برا اینکه هردفعه قوانین عوض شد یک عده ای از دوستان رو به دلیل سکته قلبی از دست دادیم!!

دوستانی که اواخر 2010 و سال 2011 لاج کردن از نظر مدت زمان رسیدگی بهترین وضعیت رو نسبت به قبل داشتن و دارن.البته با اجرای skill select به احتمال زیاد زمان رسیدگی به پرونده ها به میزان چشمگیری کاهش پیدا میکنه.

سعی کردم از این سوال شما استفاده کنم و یک تاریخچه ای از آنچه در 3 سال گذشته در قوانین استرالیا اتفاق افتاده بگم بهتون. در کل الان نسبت به قبل کارها سروسامان بیشتری داره.
    ویرایش توسط icarus : May 20th, 2012 در ساعت 07:39 AM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

Red face پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. ویزا 176 رو به علت محدودیتی که از نظر محل زندگی و کار داره انتخاب نکردم

خواهش میکنم.
    ویزای 176 محدودیت خاصی رو برای شما ایجاد نمیکنه. در حقیقت اگر شما موفق به کار پیداکردن در اون ایالت نشین کسی شما رو وادار به موندن اونجا نمیکنه.هیچ تعهدنامه ای هم از شما گرفته نمیشه که حتما اونجا بمونین. قضیه مهاجرت استانی استرایا با کانادا خیلی فرق میکنه.

اگر موفق به پیداکردن کار در اون ایالت نشین و جای دیگه ای کار پیداکنین یک نامه به اداره مهاجرت اون ایالت میزنین و تشریف میبرین.
    خیلی از بچه ها که همین کار روهم نمیکنن و از راههای دیگه ای استفاده میکنن.
    سلام دوست عزیز
    این قسمت راههای دیگه را میتونی یه توضیحی برای من بدی؟؟ و اینکه کسی را سراغ داری که این کار را کرده باشه و مشکلی هم براش پیش نیومده باشه ؟؟؟؟؟

راستی : بلیط گرفتید ؟ به سلامتی کی تشریف میبرید؟؟ ما از خودتون بیخبر نگذارید...

Senior Member

دوستان عزیز در رابطه تغییرات جدیدی که قرار است از 10 تیرماه شروع شود آیا این مثبت خواهد بود یا منفی؟ متشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام بصورت آنلاین لاج کنم، اگه کسی تجربه و نکته خاصی داره یا لینکی که دارای اطلاعات جامع در این مورد هست میدونه ممنون میشم کمکم کنه.
    با سپاس

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها
    دوستان عزیز در رابطه تغییرات جدیدی که قرار است از 10 تیرماه شروع شود آیا این مثبت خواهد بود یا منفی؟ متشکر
    واسه خودشون قطعا مثبته چون افراد با امتیاز بالاتر رو جذب میکنند.ولی واسه نه ،کار سخت تر شد.شما الان با ایلتس 7 و 65 امتیاز میتونید لاچ کنید ولی در سیستم جدید ممکنه که هیچوقت شما رو انتخاب نکنند چون کسی که مثلا 75 امتیاز کسب کنه قطعا اونو سیستم انتخاب می کنه.
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_shelman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام بصورت آنلاین لاج کنم، اگه کسی تجربه و نکته خاصی داره یا لینکی که دارای اطلاعات جامع در این مورد هست میدونه ممنون میشم کمکم کنه.
    با سپاس
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewforum.php?f=12
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها
    درود

به نظر من اینکه تلقی ما از یک مساله ای مثبت یا منفی باشه کاملا به شرایطمون بستگی داره.
    به نظر من قوانین جدید از همه نظر مثبت هست به جز یک جنبه.
    اول مثبتها:

1- جلوگیری از مهاجرت غیر هدفمند: قوانین جدید کمک میکنن که آندسته از مهاجرینی جذب بشن که اقتصاد استرالیا بهشون نیاز داره و این سبب میشه که بازار کار استرالیا مثل کانادا خراب نشه و مهاجرین تازه وارد ، مهاجرین قدیمی تر و شهروندهای استرالیا بتونن راحتتر کار پیدا کنن و استانداردهای زندگیشون پایین نیاد.

2- تسریع رسیدگی به پرونده های مهاجرتی: واقعیت اینه که کسی که برای مهاجرت اقدام میکنه منطقی نیست که بخواد 4-6 سال صبر کنه تا کارش درست شه زیرا در این مدت ممکنه که زندگی آدم کاملا عوض بشه و امکان مهاجرت نباشه. یااینکه خیلی فرصتها رو با زیاد شدن سنش از دست بده و یا....
    سریع شدن پروسه مهاجرت باعث جلوگیری از این مسایل میشه

3- تعیین تکلیف سریع : در روش جدید متقاضی بعد از 6-7 ماه متوجه میشه که آیا برای استرالیا پذیرفته شده یا خیر.پس میتونه که اگر نشد بدون از دست دادن زمان یک فکردیگه ای برای کارش بکنه. در صورتیکه مثلا همونطور که دیدیم تعداد زیادی( حدود 300000 نفر) از متقاضیان مهاجرت به کانادا که قبل از 2008 ( یعنی بیش از 4-5 سال پیش ) اپلای کرده بودن بعد از اینهمه مدت و امیدواریهای زیاد به طور ناگهانی پرونده هاشون حذف شد. یکبار هم در قوانین قدیمی استرالیا در سال 2010پرونده های قبل از 2007 رو که هنوز کیس آفیسر نداشتن حذف کرد. ( که البته تعداد این افراد خیلی خیلی کمتر از پرونده های حذف شده کانادا بود و بهشون فرصت اقدام مجدد داده شد)

و خیلی مزایای جنبی دیگه

اما نکته منفی اینه که شما تا وقتی که قطعا جواب مثبتEOI رو دریافت نکرده باشین نمیتونین از درست شدن کارتون مطمین باشین.( هرچند قبلا -به دلیل تغییرات مکرر قوانین که در یکی از پستهای قبلی اشاره کردم- حتی پس از لاج کردن هم نمیتونستین از حذف نشدن پرونده تون مطمین باشید)

اما درمورد نکته ایکه پژمان عزیز گفتن و سخت شدن امتیاز بندیها: در سال 2009و 2010 یکی از مهمترین انتقاداتی که به سیاستهای مهاجرتی استرالیا وارد شد این بود که استرالیا تبدیل به بهشتی برای مهاجرت آشپزها و آرایشگرها شده. در یکی از مقالاتی که من اونموقع خوندم نوشته شده بود که در حالیکه در تمام دنیا رقابت برسر جذب نخبه گان هست قوانین مهاجرتی استرالیا به گونه ای هست که شانس یک مهندس تحصیلکرده هاروارد با سابقه کار مناسب با شانس کسی که صرفا یک دیپلم آشپزی یاآرایشگری داره برابر هست و این رو با قوانین امتیازبندی اون زمان اثبات کرده بود.همچنین اشاره شده بود که تعداد زیادی از مهاجرینی که وارد استرالیا میشن در سطوح ابتدایی زبان انگلیسی هستن و باید هزینه زیادی بشه تا این افراد جذب جامعه بشن. به همین دلیل از سال 2010 اداره مهاجرت استرالیا قوانین امتیاز بندی رو تغییر داد و امتیاز زیادی رو برای سطح زبان ، تحصیلات و سابقه کار درنظر گرفت.

به نظر من در قوانین جدید مهاجرین تحصیلکرده میتونن به پذیرفته شدن امید زیادی داشته باشن.
    ویرایش توسط icarus : May 23rd, 2012 در ساعت 01:59 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

سلام دوستان...می خواستم فرق بین کدهای 175 و 176 و 475 رو بدونم!!!...ممنون میشم کسی راهنمایی کنه...

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط p_mcse_it نمایش پست ها
    سلام دوستان...می خواستم فرق بین کدهای 175 و 176 و 475 رو بدونم!!!...ممنون میشم کسی راهنمایی کنه...
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ns-outside.htm

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post701101

البته با شروع قوانین جدید از حدود یک ماه دیگه تمام این ویزاها حذف میشن و ویزاهای جدیدی جاشون رو میگیرن. تاپیک مربوطه رو در آدرس زیر بخونین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%8C-2012/page5

به خصوص این پست دوستمون سحرناز رو حتما بخونین چون پاسخ سوال اولتون رو هم دادن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post703766

Senior Member mehran23 آواتار ها

آيا كسي از زمان دقيق و جزييات قوانين جديد اطلاعي داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)