صفحه 70 از 85 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    من طی 3 سال به طور پراکنده از یک شرکت مرتبط 8 ماه بیمه دارم
    میخواستم بپرسم آیا میتونم نامه ای از این شرکت آشنا بگیرم که 3 سال کار کرده ام اونجا؟فرض رو بر این بذارم که برام مرتب بیمه رد نکردن
    آیا سابقه خدمتم رو بخرم جز سابقه کار مرتبط حساب میشه؟در واقع فقط 3 سال بیمه میخوان؟
    و آیا این سابقه خدمت جز اون 12 ماهی که باید در 24 ماه اخیر داشته باشم حساب میشه؟
    آیا باید دقیقا 3 سال سابقه داشت که بشه اقدام کرد؟با یک یا دو سال نمیشه؟
    آیا همسرم هم برا کسب 5 امتیاز باید 3 سال سابقه کار داشته باشه؟
    ببخشید اما یه سوال دیگه هم داشتممن لیسانسم مکانیک جامدات بود و فوقم مکانیک گرایش تبدیل انرژی ولی این سوابق به گرایش لیسانسم مربوطن و طی دوره فوقم بودن آیا فرقی بین گرایش ها قائل میشن یا باید با لیسانسم اقدام کنم و حرفی از فوق نزنم تا فول تایم حساب شن؟(البته اگه فاصله تا خدمتم دردسرساز نشه)
    خیلی خیلی ممنونم
    ویرایش توسط payamovie : June 10th, 2012 در ساعت 08:44 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما بورس کجا هستی؟ اگه به لینک کد 8535 در سایت دیاک نگاه کنید متوجه میشید که نوشته :

8535 All (except 576) You are not entitled to be granted a further substantive visa, other than:
    • a Student visa with permission to work
      Note: if you apply for and are granted permission to work, this will change only the work conditions on your student visa, all other conditions will remain the same including 8535
    • a Student visa that is supported by the sponsoring government agency
      or
    • a visa to engage Australia's obligations under the 1951 United Nations convention relating to the status of refugees.

Note: The effect of this visa condition is that, except in extremely limited circumstances, it will not be possible for you to remain in Australia beyond the date authorised by your visa.

به نظرم این کد زمانی به شما تعلق میگیره که شما بورس دولتی داشته باشین. چون منم مثل شما 574 دارم با بورس دانشگاه ولی این کد را در ویزام ندارم.
    اینارو خوندم ولی گفتن که offshore مشکلی نداره ، که ما ناچارشدیم از یه کشور دیگه لاج کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط payamovie نمایش پست ها
    سلام
    من طی 3 سال به طور پراکنده از یک شرکت مرتبط 8 ماه بیمه دارم
    میخواستم بپرسم آیا میتونم نامه ای از این شرکت آشنا بگیرم که 3 سال کار کرده ام اونجا؟فرض رو بر این بذارم که برام مرتب بیمه رد نکردن
    آیا سابقه خدمتم رو بخرم جز سابقه کار مرتبط حساب میشه؟در واقع فقط 3 سال بیمه میخوان؟
    و آیا این سابقه خدمت جز اون 12 ماهی که باید در 24 ماه اخیر داشته باشم حساب میشه؟
    آیا باید دقیقا 3 سال سابقه داشت که بشه اقدام کرد؟با یک یا دو سال نمیشه؟
    آیا همسرم هم برا کسب 5 امتیاز باید 3 سال سابقه کار داشته باشه؟
    ببخشید اما یه سوال دیگه هم داشتممن لیسانسم مکانیک جامدات بود و فوقم مکانیک گرایش تبدیل انرژی ولی این سوابق به گرایش لیسانسم مربوطن و طی دوره فوقم بودن آیا فرقی بین گرایش ها قائل میشن یا باید با لیسانسم اقدام کنم و حرفی از فوق نزنم تا فول تایم حساب شن؟(البته اگه فاصله تا خدمتم دردسرساز نشه)
    خیلی خیلی ممنونم
    داشتن بيمه شرط اجباري براي نشون دادن سابقه كار نيست . از بس كه اپليكنت ها سابقه بيمه داده اند سازمان مهاجرت به اين موضوع گير داده وگرنه توي خود سايت دياك روش اثبات سابقه را :
    - reference letter
    - قرارداد كار
    - پرينت حساب بانكي واريزي
    را در نظر ميگيره . همچنين شما چك محل كار ميشويد . كه بعضي از بازرسي ها تلفني و بعضي هم حضوري بوده است .

Junior Member

ممنونم
    اما هنوز چند تا از سوالام بی جواب موندن
    آیا سابقه خدمتم رو بخرم جز سابقه کار مرتبط حساب میشه؟
    آیا باید دقیقا 3 سال سابقه داشت که بشه اقدام کرد؟
    آیا فرقی بین گرایش ها قائل میشن یا باید با لیسانسم اقدام کنم؟
    ممنون عزیزان

Junior Member

دوستان عزیز ممنون میشم راهمایی کنید،ین سئوالو من یکبار دیگه هم مطرح کرد ولی متاسفانه جوابی نگرفتم:
    من در صددم برای ویزای 885 اقدام کنم و الان و با نمره آیلتز فعلی 55 امتیاز دارم (شرط حداقل زبان رو پاس می کنم ولی امتیازی بابت زبان نمی گیرم) . میخوام اگه بشه درخواستو با همین نمره آیلتز لاج کنم ولی تا کمتر از یکماه بعد از لاج کردن که هنوز CO مشخص نشده و احتمالاً پرونده من از نظر امتیاز بررسی نشده یه امتحان آیلتز دیگه بدمو نمرشو بفرستم تا بتونم 65 یا 75 امتیاز بگیرم. آیا این به نظر دوستان عملیه؟
    به عبارت دیگه آیا داشتن 65 امتیاز در همان لحظه لاج کردن چک میکنن یا میشه با شرایط حداقل (مثلاً آیلتز 6) لاج کرد و بعد امتیاز رو به 65 یا بالاتر رسوند.

ممنون میشم که دوستان عزیز راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_jkh نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون میشم راهمایی کنید،ین سئوالو من یکبار دیگه هم مطرح کرد ولی متاسفانه جوابی نگرفتم:
    من در صددم برای ویزای 885 اقدام کنم و الان و با نمره آیلتز فعلی 55 امتیاز دارم (شرط حداقل زبان رو پاس می کنم ولی امتیازی بابت زبان نمی گیرم) . میخوام اگه بشه درخواستو با همین نمره آیلتز لاج کنم ولی تا کمتر از یکماه بعد از لاج کردن که هنوز CO مشخص نشده و احتمالاً پرونده من از نظر امتیاز بررسی نشده یه امتحان آیلتز دیگه بدمو نمرشو بفرستم تا بتونم 65 یا 75 امتیاز بگیرم. آیا این به نظر دوستان عملیه؟
    به عبارت دیگه آیا داشتن 65 امتیاز در همان لحظه لاج کردن چک میکنن یا میشه با شرایط حداقل (مثلاً آیلتز 6) لاج کرد و بعد امتیاز رو به 65 یا بالاتر رسوند.

دوست عزیز
    دز این مورد بین علما اختلاف نظر وجود داره و نمیشه با قاطعیت گفت مشکلی پیش نمیاد ولی اصلا کارتون به نظرم منطقی نیست. 885 تا آخر امسال بازه، خب چرا صبر نمی کنید نتیجه IELTS رو بگیرید بعد اپلای کنید. اینطوری خیالتون راحته که تمام 65 امتیاز رو دارین. اگه خدای نکرده امتحانتون بد دادین و نتونستین امتیاز بگیرین اون موقع 3000 دلار پول لاج رو از دست دادین و باید دوباره پرداخت کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_jkh نمایش پست ها

به نظر من بايد صبر كرد تا اول آگوست كه ليست امتيازاتي كه از پول در اومدند را اعلام كنند . ولي با توجه به سابقه اي كه من از اين اوزي ها دارم اينها قوانين ثبت شده خودشون را بدون اطلاع قبلي حذف ميكنند چه برسه به اين وضعيت skillselect كه اصلا هيچيش معلوم نيست چه بلايي به سر اپليكنت ها ميارن .
    من خودم تا بحال 2 بار از تغيير قوانين استراليا ضربه سختي خوردم و كلي ضرر كردم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    به نظر من بايد صبر كرد تا اول آگوست كه ليست امتيازاتي كه از پول در اومدند را اعلام كنند . ولي با توجه به سابقه اي كه من از اين اوزي ها دارم اينها قوانين ثبت شده خودشون را بدون اطلاع قبلي حذف ميكنند چه برسه به اين وضعيت skillselect كه اصلا هيچيش معلوم نيست چه بلايي به سر اپليكنت ها ميارن .
    من خودم تا بحال 2 بار از تغيير قوانين استراليا ضربه سختي خوردم و كلي ضرر كردم .
    بابت جوابت ممنون mohajer جان، در مورد skillselect به نظر منم باید فعلاً صبر کرد ولی حقیقتش این ویزایی که من بهش اشاره کردم فعلاً مشمول این قوانین جدید نمیشه و مثل روال قبل باید مدارک و تکمیل کرد و فرستاد و منتظر CO بود (گویا حدودً یکماهه CO مشخص میشه). به همین دلیل چون همون روال قدیمیه اقدام شبیه 175و176 و ... رو باید طی کنم، تجربیات قبلی شماو دوستان میتونه کمک کنه.
    سئوالمو اینطوری طرح می کنم شاید گویا تر باشه: به نظر دوستانی که تا الان و با روالی که دیاک تا الان داشته اقدام کردند آیامیشه با امتیاز کمتر از 65 لاج کرد (البته در زمان لاج همه ی Basic Eligibility Requirement ها مثل سطح انگلیسی Competent رو برآورده کرد) وبعد از لاج امتیاز رو بیشتر کرد و 65 و بالاتر رسوند (مثلاً آیلتز دوباره داد نمرشو فرستاد). اگر اصولاً عملی هست ، حتماً باید قبل از تخصیص CO باشه؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط payamovie نمایش پست ها
    ممنونم
    اما هنوز چند تا از سوالام بی جواب موندن
    آیا سابقه خدمتم رو بخرم جز سابقه کار مرتبط حساب میشه؟
    آیا باید دقیقا 3 سال سابقه داشت که بشه اقدام کرد؟
    آیا فرقی بین گرایش ها قائل میشن یا باید با لیسانسم اقدام کنم؟
    ممنون عزیزان
    با یک سال سابقه کار هم میشه ولی 1- دیگه امتیاز سابقه کارو نمیگیرین 2- این یک سال باید تو دوسال اخیر باشه

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام، برای ویزای 885، آیا تمام افراد باید آیلتس 6 در هر skill داشته باشن؟ یا فقط main applican داشته باشه کافیه. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)