صفحه 73 از 85 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    این اداره کاریابی که لینکش رو دادید . اطلاعاتش در مورد 5 امتیاز همسر کاملا غلط هست و اصلا در دیاک یک همچین چیزی وجود نداره. برای ویزاهای 886 و 885 . ایلتس همسر باید 4.5 باشه. اسس مدرک هم نمی خواد. ربطی هم نداره رشته اش چی هست و کارش چیه. کلا همسر 6 شرط داره که به وضوح در دیاک نوشته و اصلا هم از رشته و مدرک تحصیلی اش حرف نزده.
    لینک دیاک:

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ity-family.htm
    اطلاعات درست هست..مواردی که فرمودید جزو ملزومات هست و امتیازی بهش تعلق نمیگیره..اگر نیاز به 5امتیاز همسر هست مطالب در لینک ارائه شده درست هست
    کانادا:ارسال مدارک به سیدنی:17 فوریه 2010 ،فایل نامبر اول : 25 مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: 9 آگوست 2010 ،انتقال به ورشو: 20 دسامبر 2011، آپدیت: 27 فوریه 2012
    جدول خلاصه لیدا خانوم 38 شغله...

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

جسارتا از همه دوستان تقاضادارم که برای راهنمایی همدیگه از سایتهای مشاورین مهاجرت استفاده نکنن. تعداد زیادی از ایندست سایتها اطلاعات هدفمند و ناقص به مراجعه کنندگان میدن تا متقاضیان مجبورباشن برای اطلاعات بیشتر باهاشون تماس بگیرن و.... ( الزاما درمورد سایتی که دوستمون بیژن آدرس دادن صحبت نمیکنم)

اگر اونقدر سواد انگلیسی داریم که میخوایم برای تحصیل، کار و زندگی استرالیا رو انتخاب کنیم قطعا خوندن سایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا کار که کاملترین و صحیحترین مرجع هست کار سختی برامون نیست: www.immi.gov.au
    اگر هم نیاز به مشورت با بقیه و شریک شدن در تجربه هاشون داریم هم این فروم خوبه و هم فروم مایگرنت هلپ به آدرس زیر:
    www.migranthelp.com

همه تون پیروز و شاد باشین ایشالله
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    من قصدم کمک ودادن اطلاعاتی بود که داشتم (البته انصافا کسی هم اعتراضی نکرد)
    والبته لینک اول لینک قوانین جدید هستhttp://www.immi.gov.au/skills/skillselect/
    وتقریبا همه اطلاعات رو داره مگر اسپانسری ایالتهاوچند تا لینک دیگه رو که از اون سایت کاریابی استفاده کردم .وخدا رو شکر مدیران هم اون رو حذف نکردن چون کمک کوچکی میتونه بکنه والبته آلتس همسر هم اورال باید 4.5 باشه .
    راستی من خودم وکیل(مشاور) دارم. 4 سال پیش گرفتم تو ندونستن هام(که بعدا استرالیا رو به خاطر قول کشک کانادایی ها بی خیال شدم وهنوز اینجام) وحالا هی بهشون زنگ می زنم واطلاعاتی رو که دوستان بهم میدن بهشون میدم وآپدیت میشن وکمی هم شاکی .(البته این کاریابی نیست -چون بخوای پول بدی حداقل مارایی رو پول میدی که جوابگو هم باشه).البته واسه کانادا دیگه وکیل نگرفتم .

وحالا قانون جدید کمک کرد 5 امتیاز کمم رو واقدام می کنم .
    راستی وقتی جایی هستی که کیبرد فارسی نداری وانگلیسی هم شاید سو تفاهم ایجاد کنه بهتره کامنت دوستان رو جواب ندی ویا پنگلیش جواب بدی ؟
    کانادا :فایل اول فوریه 2010 (دارای 9 تا آیلتس اورال 7 که هیچکدومشن 4 تا 7 نشد اما تک تک 7.5 و8 هم چند تایی توش بود)

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام
    راستی وقتی جایی هستی که کیبرد فارسی نداری وانگلیسی هم شاید سو تفاهم ایجاد کنه بهتره کامنت دوستان رو جواب ندی ویا پنگلیش جواب بدی ؟
    درود

دوست خوب من و دیگر دوستان بی نهایت سپاسگزارم از شما جهت پاسخ دادن به سوال های دیگر عزیزان اما هر گونه تایپ پینگلیش خلاف قوانین فروم می باشد لذا در صورت امکان از تایپ پینگلیش خودداری نمایید و در صورت مشاهده چنین پست هایی تنها آنها را گزارش نمایید .

1. لطفا در نوشتن از فارسی یا از انگلیسی استفاده کنید و پینگلیش ننویسید. در صورتی که کی‌بورد فارسی در دسترس شما نیست، روی کلید "صفحه کلید فارسی" کلیک کنید تا از ابزار خودکار تبدیل پینگلیش به فارسی استفاده کنید.

اما جهت حل عدم دسترسی به تایپ پارسی یا از طریق کیبورد پارسی تعبیه شده در باکس ارسال و یا از طریق سایت های همانند بهنویس و گوگل ترنسلیت و ... استفاده نمایید .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

سلام به همگی،
    من يه سوال دارم:
    اگه توی سايت مهاجرت، اين فرم های Skillselect و EOI رو پر کنيم، و بعدا از طريق دانشجويی هم پذيرش بگيريم، ممکنه واسه ويزا ريجک بشيم؟ اين امکان وجود داره که اگه پذيرش دانشجويی اومد، اين قضيه skillselect رو کنسل کرد که گير ندن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad36 نمایش پست ها
    اطلاعات درست هست..مواردی که فرمودید جزو ملزومات هست و امتیازی بهش تعلق نمیگیره..اگر نیاز به 5امتیاز همسر هست مطالب در لینک ارائه شده درست هست
    شما این حرف رو بر چه اساسی می زنید؟ در سایت دیاک یک همچین چیزی نیست ، الزامات و امتباز و این چیزها... تنها یک جا در مورد همسر حرف زده شده آن هم برای امتیاز است و شرایط هم ایلتس 4.5 هست و رشته اش هم مهم نیست. از همه دوستانی که اینجا هستند وpr گرفتند و این 5 امتیاز را دارند سوال کردم ، هیچ کدام مدارک همسر خود را اسس نکرده اند و ایلتس 6 هم نداشتند. لینک بدید و ثابت کنید لطفا.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

ببخشید...دوستان، اجازه بدین این مساله شرایط همسر بیشتر از این کش پیدا نکنه و از راهنمایی کردن همدیگه تبدیل به بحث شخصی نشه.

به صورت کلی یا متقاضی میخواهد از 5 امتیاز ممکن همسرش استفاده بکنه یا خیر.( پرونده بر اساس شرایط متقاضی اصلی سنجیده میشه و استفاده از امتیاز همسر اجباری نیست و اختیاری هست)

----اگر نمیخواهید از امتیاز همسر استفاده کنید:
    الف: یا همسر شما ایلتس اورآل 4.5 یا بالاتر دارن که باید مدرک زبان ایشون رو ارایه بدین
    ب: یا همسر شما آیتلس ندارن که در اینصورت هزینه پرونده شما سه هزاروخرده ای دلار بیشترمیشه تا دولت استرالیا پس از ورود برای ایشون کلاس زبان بگذاره.

در هردوصورت پرونده شما ادامه پیدا میکنه فقط اگر همسرتون ایلتس نداشته باشه هزینه شما بیشتر میشه.

----اگر میخواهید از امتیاز همسر استفاده کنید:
    باید شغل همسر شمادر لیست SOL باشه و همچنین بنابر معیارهای مورد قبول سازمان ارزشیابی کننده مربوطه اسس بشه و نامه اسسمنت صادر بشه و شما اون نامه رو به همراه مدرکی که سن همسرتون رو ثابت کنه ( مثلا ترجمه شناسنامه )و یکسری مدارک دیگه به پرونده تون اضافه کنید.
    معیارها ی ارزشیابی هم برای رشته های مختلف متفاوتن مثلا برای مهندس ها از نظر زبان نمره آیلتس 6 در تمام مهارتها لازمه و برای حسابدارها حداقل نمره 7 در تمام مهارتهای ایلتس آکادمیک.

ما هم چون نیازی به 5 امتیاز همسر نداشتیم ، فقط من لاج کردم و همسرم اسس نشدن.

لینکش رو هم که همه شما عزیزان میدونین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-partner.htm

پیروز و شاد باشید
    ویرایش توسط icarus : July 9th, 2012 در ساعت 10:44 AM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics/ Shiraz university

سلام icarus جان
    خوشبگذره ملبورن
    ما از راهنماییهای شما خیلی استفاده کردیم
    البته اول راهیم و در حال اسس!!
    راستی با cid number تو سایت انجمن مهندسین جایی هست که پروسه اسس رو پیگیری کرد؟

Junior Member

سلام ICARUS
    اول تبریک میگم که کارات درست شده و رفتی و امیدوارم اونجا به چیزایی که میخوای برسی.
    سوالم این هست که:
    اینکه فاصله ظهور کیس آفیسر شما از زمان لاج حدود 18 ماه طول کشیده یه امر طبیعی بوده یا مشکل خاصی تو اون زمان وجود داشته؟! چون من هم حدود 1 ماه پیش برای 175 تازه لاج کردم فکر می کردم الان کل پروسه تا دریافت ویزا 18 ماه یا حداکثر 2 سال طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    سلام icarus جان
    خوشبگذره ملبورن
    ما از راهنماییهای شما خیلی استفاده کردیم
    البته اول راهیم و در حال اسس!!
    راستی با cid number تو سایت انجمن مهندسین جایی هست که پروسه اسس رو پیگیری کرد؟
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم جوابتون رو در لینک زیر
    http://www.engineersaustralia.org.au...lls-assessment در قسمت Current assessment turnaround time میتونید پیدا کنید. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)