صفحه 74 از 85 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_shelman نمایش پست ها
    سلام ICARUS
    اول تبریک میگم که کارات درست شده و رفتی و امیدوارم اونجا به چیزایی که میخوای برسی.
    سوالم این هست که:
    اینکه فاصله ظهور کیس آفیسر شما از زمان لاج حدود 18 ماه طول کشیده یه امر طبیعی بوده یا مشکل خاصی تو اون زمان وجود داشته؟! چون من هم حدود 1 ماه پیش برای 175 تازه لاج کردم فکر می کردم الان کل پروسه تا دریافت ویزا 18 ماه یا حداکثر 2 سال طول میکشه.
    mr_shelman عزیز، ممنونم از تبریکت.
    اصلا زمان ما رو با الان مقایسه نکن. ماها ( 2009 ها) تقریبا جزو کسانی بودیم که به بدترین زمان خوردیم چون به 4-5 تا تغییر قانون خوردیم. مطمینا پروسه شما خیلی کمتر طول میکشه.
    من که خیلی از این حرکتی که کردم راضی هستم و اینجا رو هم خیلی دوست دارم.
    ایشالله برای شما هم همینطوری باشه.
    mohajer389 گرامی لینکی رو که دوستمون دادن رو مطالعه کنین. تا اونجایی که من میدونم ( راستش من سال 2008 اسس شدم!) هیچ جای سایت نیست که بشه شماره کیستون رو وارد کنین و پاسخ بگیرید. ولی یک زمانی رو معمولا برای اسس کردن در سایت اعلام میکنن که معمولا اگر کمتر از اون انجام نشه بیشتر نمیشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

از دوستانی که به روش جدید skill select اقدام کردند خواهش میشه که تجربیاتشون رو اعلام کنند ....زمان رجیستر کردن میشد همه ویزا هارو تیک زد..من هم دیگه رجیستر رو ادامه ندادم . منتظر نتیجه ازمون ایلس هستم تا مشخص بشه که برای چه ویزایی میتونم اقدام کنم..
    کانادا:ارسال مدارک به سیدنی:17 فوریه 2010 ،فایل نامبر اول : 25 مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: 9 آگوست 2010 ،انتقال به ورشو: 20 دسامبر 2011، آپدیت: 27 فوریه 2012
    جدول خلاصه لیدا خانوم 38 شغله...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوست عزیز وحشت نکن

برای مهاجرت به استرالیا شرایط زبان به این صورت است:

آیلتس ۶-۶-۶-۶ پیش شرط هست یعنی شما اگه یک اسکیل هم زیر ۶ داشته باشی نمیتونی لاج کنی ولی این نمره هیچ امتیازی نداره و فقط شرط لازم هست

نمره ۷-۷-۷-۷ به شما ۱۰ امتیاز اضافه میکنه

نمره ۸-۸-۸-۸ به شما ۲۰ امتیاز اضافه میکنه

یعنی با ایلتس 6 هم میشه اقامت گرفت؟

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام.من میخواستم شرایطم رو راسه دوستان شرح بدم و نظر دوستان رو در ارتباط با شرایطم رو بدونم:
    سن خودم:30
    تحصیلات خودم:لیسانس مهندسی شیمی(سال1383)
    تحصیلات همسرم:لیسانس فیزیک(سال1388)
    سن همسرم:26
    سابقه کار خودم:5سال و 8 ماه کاملا" با بیمه در واحدهای پتروشیمی که کاملا"مرتبط با رشته تحصیلیم هست
    سابقه کارهمسرم:0
    IELTS GENERAL:L:6.5 S:7 R:7.5 W:7.5 OVERALL:7(خودم) و همسرم آیلتس نداره
    و چند تا سوال:
    1-چه امتیازی میارم؟از زبان انگلیسی چه امتیازی میگیرم؟
    2-از اون جایی قصد دارم مستقیم به PERTH برم(هیچ کس رو توی استرالیا ندارم و لی شنیدم اونجا راحت تر کار گیر میادوچون میخواهم درس بخونم دانشکاه PERTH توی رشته من RANK زیر 200جهانی داره)
    به نظرتون بهترین ویزا واسه ما چیه؟ در پاسخ به این سوال میخواهم کوتاهی مدت زمان پروسه یک اولویت باشه.
    3-گرفتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی چه جوریه و چه مزایا و معایبی واسه ما خواهد داشت؟ واقعیت اینه که من قصد دارم فقط تا زمان پایان MASTER و گرفتن پاسپورت استرالیایی در استرالیا باشم و بعداز اون برای PHDبه آمریکا و یا کانادا برم. آیا داشتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی میتونه محدودیتی واسه ما روی کارو درس ویا گرفتن اقامت استرالیا ویا رفتن به آمریکا و یا کانادا داشته باشه؟
    4-با توجه به راه اندازی سیستم EOI اول باید مدارکمون ASSESS بشه یا باید مدارکمون رو واسه سازمان مهاجرت مستقیما" بفرستیم؟
    ببخشید که سوالاتم زیاد هستند.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط FARSHAD_CANADA نمایش پست ها
    سلام.من میخواستم شرایطم رو راسه دوستان شرح بدم و نظر دوستان رو در ارتباط با شرایطم رو بدونم:

1-چه امتیازی میارم؟از زبان انگلیسی چه امتیازی میگیرم؟
    2-از اون جایی قصد دارم مستقیم به PERTH برم(هیچ کس رو توی استرالیا ندارم و لی شنیدم اونجا راحت تر کار گیر میادوچون میخواهم درس بخونم دانشکاه PERTH توی رشته من RANK زیر 200جهانی داره)
    به نظرتون بهترین ویزا واسه ما چیه؟ در پاسخ به این سوال میخواهم کوتاهی مدت زمان پروسه یک اولویت باشه.
    3-گرفتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی چه جوریه و چه مزایا و معایبی واسه ما خواهد داشت؟ واقعیت اینه که من قصد دارم فقط تا زمان پایان MASTER و گرفتن پاسپورت استرالیایی در استرالیا باشم و بعداز اون برای PHDبه آمریکا و یا کانادا برم. آیا داشتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی میتونه محدودیتی واسه ما روی کارو درس ویا گرفتن اقامت استرالیا ویا رفتن به آمریکا و یا کانادا داشته باشه؟
    4-با توجه به راه اندازی سیستم EOI اول باید مدارکمون ASSESS بشه یا باید مدارکمون رو واسه سازمان مهاجرت مستقیما" بفرستیم؟
    ببخشید که سوالاتم زیاد هستند.
    درود بر شما
    فرشاد عزیز اجازه هست اول یک سوال فلسفی بپرسم؟
    اگر هدف نهایی شما آمریکا یا کانادا هست چرا از اول برای همونها اپلای نمیکنین؟ اگر از همین حالا هم برای اقامت دایم استرالیا اپلای کنید و همه چیز خوب پیش بره، حداقل 6-7 سال دیگه خواهید توانست پاس استرالیایی بگیرید. فکر نمیکنید اگر از اول برین کانادا یا امریکا بعد از 6-7 سال حسابی اونجا جا افتادین؟
    نحوه محاسبه 6-7 سال: در بهترین حالت حدود 2 سال برای گرفتن اقامت دایم+ 4 سال زندگی در استرالیا که شرط گرفتن پاس هست+ حداقل حدود4-6 ماه بعد از اتمام 4 سالتون طول میکشه تا کارهای اداری سیتیزنشیپتون انجام بشه و بتونین برای پاس اقدام کنید( برای بعضی بچه ها بیشتر هم طول کشیده)
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    درود بر شما
    فرشاد عزیز اجازه هست اول یک سوال فلسفی بپرسم؟
    اگر هدف نهایی شما آمریکا یا کانادا هست چرا از اول برای همونها اپلای نمیکنین؟ اگر از همین حالا هم برای اقامت دایم استرالیا اپلای کنید و همه چیز خوب پیش بره، حداقل 6-7 سال دیگه خواهید توانست پاس استرالیایی بگیرید. فکر نمیکنید اگر از اول برین کانادا یا امریکا بعد از 6-7 سال حسابی اونجا جا افتادین؟
    نحوه محاسبه 6-7 سال: در بهترین حالت حدود 2 سال برای گرفتن اقامت دایم+ 4 سال زندگی در استرالیا که شرط گرفتن پاس هست+ حداقل حدود4-6 ماه بعد از اتمام 4 سالتون طول میکشه تا کارهای اداری سیتیزنشیپتون انجام بشه و بتونین برای پاس اقدام کنید( برای بعضی بچه ها بیشتر هم طول کشیده)
    سلام.مرسی ازپاسختون.
    من هم تصمیم داشتم همین کاررو بکنم.از پارسال تصمیم گرفتم واسه آیلتس بخونم و آذر ماه 90 امتحان بدم.ولی کل امتحانات ایران آیلتس پشت سر هم کنسل شد تا اینکه در ایام تعطیلات عید در ترکیه امتحانgeneral دادم. تا کارنامه دستم رسید مهلت فدرال کانادا تمام شد(وای که چقدر من بد شانسم) .اول جولای هم سازمان cic اعلام کرد که تا اول 2013 فدرال مهاجر نمیگیره. من حتی مدارکم رو ترجمه هم کرده بودم.الان من چند تا انتخاب دارم:
    1-صبر کنم تا اول 2013 تا لیست جدید اعلام بشه که یک ریسک هست .معلوم نیست توی لیست جدید job من باشه یا نه.
    2-واسه کبک اقدام کنم که اصلا"حوصله french رو ندارم.من همزمان دارم واسه آیلتس آکادمیک و gre آماده میشم و وقت زیادی ندارم.تازه دارم روی یک مقاله هم کار میکنم.شما در نظر بگیرید که روزی 14 ساعت هم دارم کار میکنم(اون هم توی عسلویه).وقتی برای french ندارم.البته اگه مجبور بشم و هیچ گزینه ای رو نداشته باشم این کار رو برای رهایی از این خراب شده میکنم.
    3-فعلا" بیام استرالیا و تا پایان master اونجا باشم. مزیتش اینه که توی perth میتونم کار هم بکنم.من میخواهم جایی برم که کار هم بتونم بکنم(مثلا"perth ویا alberta در کانادا).پس مهاجرت و داشتن حق کار واسه من به داشتن صرفا"ویزای دانشجویی اولویت داره.پس فرصت رو نمیخواهم از دست بدم.میخواهم در صورت امکان واسهEOI ثبت نام کنم و مدارکم رو هم assess کنم .فکر کنم این پروسه چند ماهی طول بکشه.تو این مدت هم آیلتس آکادمیک و gre رو میدم.اون وقت واسه دانشگاه perth اقدام میکنم.در صورت قبولی در پذیرش دانشگاه و سیستم EOI واسه هر دو به صورت همزمان اقدام میکنم.توی این مدت تکلیف فدرال کانادا هم معلوم میشه و اگر شد واسه آلبرتا و مهندسی حرفه ای آلبرتا و دانشگاه ALBERTA یا CALGARY به طور همزمان اقدام میکنم.مزیت این کار اینه که فرصت رو بیش از این از دست نمیدم.
    دو سوال دیگه هم دارم:
    1-آیا میتونم پس از گرفتن MASTER در استرالیا و با همون پاسپورت ایرانیم واسه مهاجرت به آمریکا و کانادا اقدام کنم؟ که دیگه واسه پاسپورت استرالیایی علاف نشم.
    2-آیا واسه کار در استرالیا باید استاندارد خاصی رو رعایت کنم.یعنی نیاز به چیزی مثل مدرک مهندسی حرفه ای هست یا نه؟ اگر هست از کجا باید شروع کنم؟ آیا میشه از ایران واسش اقدام کرد.واسه آلبرتا میشه از ایران اقدام کرد ولی هزینه اش بیشتر میشه.
    پس لطف کنید با حوصله به پست قبلی من پاسخ بدید و من رو راهنمایی کنید.از انتظار خسته شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Civil

دوستان سلام
    من یه سوال بغرنج دارم!! من رشتم مهندسی عمرانه ولی سابقه کاریم تو مدیریت ساخته. همونطور که می دونید مهندسی عمران رو EA ارزیابی می کنه و مدیریت ساخت رو VETASSESS. چون مدارک مورد نیاز ارزیابی از طریق VETASSESS خیلی ساده تر از EA هست تصمیم گرفتم که از VA اقدام کنم. ولی مشکلش اینجاست که اصلا نمی دونم معمولا جوابهای VA مثبت هست یا نه. کسی تجربه ای در مورده ارزیابی از طریق VA داره؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

امیدوارم که دربرنامه هاتون موفق باشید.
    فقط دوستانه یادآوری کنم که دوتا نکته رو حتما درنظر داشته باشید:
    1- هزینه ها رو خیلی دقیق و درست محاسبه کنید چون بادرنظر گرفتن ارزش بالای پول ملی ایران!! کوچکترین حرکتی در استرالیا، کانادا و آمریکا خیلی گرون تموم میشه.
    2- اگر بخواهید فوق لیسانس رو تمام وقت بخونید خیلی روی کارکردن حساب نکنین چون اینجا فوق خوندن خودش یک کار تمام وقت هست و وقت و انرژی برای کار دیگه ای نمیذاره ( مگر کارهای کوچیک دانشجویی که درآمد چندانی ندارن)
    اما پاسخ سوالاتون:

سن خودم:30: از سن 30 امتیاز میارین
    تحصیلات خودم:لیسانس مهندسی شیمی(سال1383) رشتتون توی لیست SOL هست و میتونین برای اقامت موقت یا دایم اپلای کنید
    تحصیلات همسرم:لیسانس فیزیک(سال1388) درمورد استفاده از امتیاز همسر و شرط زبان همسرپست شماره 727 رو بخونین
    سن همسرم:26
    سابقه کار خودم:5سال و 8 ماه کاملا" با بیمه در واحدهای پتروشیمی که کاملا"مرتبط با رشته تحصیلیم هست. 10 امتیازهم از سابقه میگیرین
    سابقه کارهمسرم:0
    IELTS GENERAL:L:6.5 S:7 R:7.5 W:7.5 OVERALL:7(خودم) و همسرم آیلتس نداره. برای گرفتن حداقل امتیاز زبان(10) به حداقل نمره 7 در تمام مهارتها احتیاج دارین برای رشته شما آیلتس جنرال کافیه. البته برای اسس شدن حداقل 6 درهمه مهاتها کافیه

2-از اون جایی قصد دارم مستقیم به PERTH برم(هیچ کس رو توی استرالیا ندارم و لی شنیدم اونجا راحت تر کار گیر میادوچون میخواهم درس بخونم دانشکاه PERTH توی رشته من RANK زیر 200جهانی داره پیداکردن کار یک مساله پیچیده ای هست و فرمول مشخصی نداره ولی یک ترکیبی از تخصص، زبان، مهارتهای کاریابی ( شامل رزومه نویسی، پیداکردن زمان مناسب ، مهارتهای مصاحبه تلفنی و حضوری و...)و شانس هست ولی به طور کلی اینکه فکر کنیم آزی ها اینجا منتظر ما هستن تا بهمون کار بدن فکر اشتباهی هست. به همین ترتیب درمورد گرفتن پذیرش دانشگاه.
    به نظرتون بهترین ویزا واسه ما چیه؟ در پاسخ به این سوال میخواهم کوتاهی مدت زمان پروسه یک اولویت باشه. کوتاهترین پروسه دریافت ویزا برای ویزای دانشجویی هست و بعدش اقامت موقت و آخراز همه اقامت دایم. به نظر من اول هدفتون رو واقع بینانه باتوجه به شرایط و هزینه های دانشگاه و زندگی مشخص کنید و بعد برای نوع ویزاتون تصمیم بگیرین.
    3-گرفتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی چه جوریه و چه مزایا و معایبی واسه ما خواهد داشت؟ واقعیت اینه که من قصد دارم فقط تا زمان پایان MASTER و گرفتن پاسپورت استرالیایی در استرالیا باشم و بعداز اون برای PHDبه آمریکا و یا کانادا برم. آیا داشتن اسپانسر ایالتی و یا شغلی میتونه محدودیتی واسه ما روی کارو درس ویا گرفتن اقامت استرالیا ویا رفتن به آمریکا و یا کانادا داشته باشه؟ اگر تصمیم گرفتین برای ویزاهای اقامتی اپلای کنین موقع پرکردن EOI ابراز علاقه میکنین برای دریافت اسپانسر. اگر ایالت یا منطقه ای به شما اسپانسرشیپ بده باید 2 سال اونجا زندگی کنین.
    4-با توجه به راه اندازی سیستم EOI اول باید مدارکمون ASSESS بشه یا باید مدارکمون رو واسه سازمان مهاجرت مستقیما" بفرستیم؟ حتما وبسایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا رو دقیقا مطالعه بفرمایید. بعد از اسسمنت باید مدارک اولیه رو برای اداره مهاجرت بفرستین. www.migranthelp.comvرو هم مطالعه کنین.
    ببخشید که سوالاتم زیاد هستند.[/QUOTE]
    ویرایش توسط icarus : July 21st, 2012 در ساعت 04:53 AM

سلام
    من بالاخره در تاریخ 29 جون به روش سال 2011 برای 175 لاج کردم، حالا سئوالی که برام هست اینکه زمان ارسال فرم عدم سوء پیشینه چه زمانی هستش؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimz نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوال بغرنج دارم!! من رشتم مهندسی عمرانه ولی سابقه کاریم تو مدیریت ساخته. همونطور که می دونید مهندسی عمران رو EA ارزیابی می کنه و مدیریت ساخت رو VETASSESS. چون مدارک مورد نیاز ارزیابی از طریق VETASSESS خیلی ساده تر از EA هست تصمیم گرفتم که از VA اقدام کنم. ولی مشکلش اینجاست که اصلا نمی دونم معمولا جوابهای VA مثبت هست یا نه. کسی تجربه ای در مورده ارزیابی از طریق VA داره؟
    این آدرس رو ببینین:
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...=395&start=255

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)