صفحه 77 از 85 نخستنخست ... 2767686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    اول این مطلب رو بنویسم که من online اپلای کردم و چون صفحه ای که این اطلاعات رو میده یک صفحه دینامیک هستی نمیشه از لینکش استفاده کرد و به همین دلیل من از صفحه عکس گرفتم و اتچ کردم.

برای مورد دوم که همون احتیاج به 5 امتیاز همسر میشه اجازه بدید سئوالمو اینطور مطرح کنم.

من 29 جون برای 175 لاج کردم و جمع امتیازات خودم 60 هستش و در نتیجه نیاز به 5 امتیاز دارم که برای اونم می خوام که از امتیاز همسرم استفاده کنم.
    لازمه بگم که مدارک همسرم اسس شده و فقط نمره آیلتسش مونده که البته نتیجه اونم فردا می یاد (12 جولای امتحان داشت). حالا سئوال من اینه که اگر خدایی نکرده همسر او نتیجه فرداش یکی از آیتمهاشو کمتر از 6 بگیره آیا بازم میتونه بره امتحان بده و یا اینکه مهلتش تموم میشه؟
    امیدوارم که همسرتون نمره مورد نیاز رو کسب کنن و مشکلی پیش نیاد.
    آیا همسرتون نامه اسسمنت رو گرفتن یا اینکه نامه اسسمنتشون منوط به گرفتن ایلتس هست؟ اگر منوط هست که کاریش نمیتونین بکنین چون نامه اسسمنت همسر و یکسری مدارک دیگه مربوط به همسر باید از همون ابتدا لاچ بشن تا بتونین از امتیاز همسر استفاده کنید.
    اگر نامه اسسمنت رو گرفتن و آیلتس رو تنها برای اثبات سطح زبان همسر میخوان که تا ظهور کیس آفیسر وقت دارین.

درمورد سو پیشینه من اون چیزی رو که مطمین بودم و میدونستم گفتم خدمتتون. درمورد قوانین جدید و اینکه ممکنه شرایط عوض شده باشه دوستان دیگه بهتر میتونن کمکتون کنن.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

شما خودتون آنلاین لاج کردید؟
    چون مدارک همسر من اسس شده اگر اینطوری که می گید باشه خیلی خوب میشه.
    مطمئنید که تا تعیین آفیسر یعنی مثلا 5 ماه وقت داره؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برای من که مدارکم اسس هم شد، با اینکه بیمه داشتم، کسی اونو درخواست نکرد و من هم نفرستادم. البته اینطور که شنیدم ممکنه آفیسر پرونده مدرک بیمه از شما بخواد ولی اگه به چیزی شک نکنند امکانش ضعیفه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون farzanehdana گفتن درموقع اسسمنت اکثرا مورد نیاز نیست. اما معمولا کیس آفیسر ها مساله سابقه کار رو جدی میگیرن و از راههای مختلف سعی میکنن متوجه صحت ادعای شما بشن از جمله تماس یا بازرسی محل کار شما توسط سفارت استرالیا در تهران یا درخواست سوابق بیمه. به طور کلی حتی ممکنه که کیس آفیسر هم از شما سابقه بیمه رو نخواهد ولی درموارد زیادی هم از بچه هایی که بیمه نفرستادن نامه بیمه تامین اجتماعی یا ترجمه لیست بیمه برای احراز سوابق خواسته شده.
    پاسخ کلی سوال شما: ممکنه که هیچ مشکلی برای پرونده شما پیش نیاد ولی ممکن هم هست (که احتمالش هم کم نیست) که پیش بیاد.

اجازه بدین یک نکته ای رو به همه دوستان یادآوری کنم. در اینجا ( استرالیا) اصل بر اعتماد هست. یعنی اینکه فرض بر اینه که شما راست میگید اما اگر خلافش ثابت بشه جریمه ها و تنبیه ها بسیار سنگین هست.

اجازه بدبن 2 تا مثال بزنم براتون مثلا درفرودگاه وقتیکه تشریف میارین به شما یک برگه داده میشه و ازتون خواسته میشه که برخی اقلام مثل دارو و برخی موادغذایی و...اگر همراهتون هست اعلام کنید. ممکنه که شما اعلام نکنید و از گیت گمرک رد بشید و هیچ مشکلی هم پیش نیاد ولی ممکن هم هست که یکدفعه مامورگمرک شما رو به خط قرمز بفرسته و شما مثلا به خاطر یک کیسه زرشک ( بله زرشک!!) تا چند هزاردلار جریمه بشید!
    یا مثلا یکی از دوستان من که پزشک هستن و 5 سال پیش با ویزای ورک اند هالیدی اومدن استرالیا همیشه خیلی خوشحال بودن که یکبار 4 سال پیش با ماشین چپ کردن و چون گواهینامه شون بین المللی بوده و ویزاشون اقامت نبوده پلیس فقط تونسته به دادگاه ببره و جریمه شون کنه. ایشون الان دارن اینجا تخصص میخونن و درامدشون هم خوب هست ولی امسال که اومدن برای اقامت دایم اپلای کنن به راحتی درخواست اقامت دایمشون رد شد چون گفتن که شما به خاطر اون تصادف سو سابقه دارین و ایشون یک ماه تمام داروی اعصاب میخورد تا حالش خوب شه.

سلام
    دوستان فرض رو بر این بگذارید که صاحب کار اطلاع کامل از این سابقه کار داره پس اگر تماس بگیرند میگه صحت داره.
    نکتهٔ دیگه اینه که طی‌ تحقیقاتی که کردم می‌شه کارفرما بره اداره بیم تامین اجتماعی و اعلام کنه بیمه‌ برای این فرد در اون بازهٔ ۲ ساله رد نشده! که بیمه مبلغ ماهی‌ ۱۲۰ هزار تومان به همراه یک ملیون جریمه رو حساب میکنه و بیمه‌ صادر می‌شه
    کسی‌ نظری داره این فرضیهٔ می‌شه تأیید بشه؟
    با سپاس

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

شما خودتون آنلاین لاج کردید؟
    چون مدارک همسر من اسس شده اگر اینطوری که می گید باشه خیلی خوب میشه.
    مطمئنید که تا تعیین آفیسر یعنی مثلا 5 ماه وقت داره؟
    بله. کاملا مطمین هستم. اگر شما نمره زبان همسر رو فقط برای اثبات سطح زبان ایشون بخواهید میتونید اون رو در چندماهی که کیس افیسر ندارین آماده کنید و وقتی کیس افیسر دار شدین و ازتون خواسته شد بفرستید. اما نکته ای که من رو درمورد شرایط شما گیج میکنه اینه که اگر همسرتون نامه اسسمنت رو گرفتن و ایلتس رو فقط برای اثبات سطح زبان میخون پس چرا انقدر براتون مهم هست که ایشون درهمه مهارتها 6 بشن چون لازم نیست و سطح زبان همسر ( متقاضی دوم) اورآل 4.5 باشه کافیه.
    بله منهم آنلاین لاج کردم
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

بله. کاملا مطمین هستم. اگر شما نمره زبان همسر رو فقط برای اثبات سطح زبان ایشون بخواهید میتونید اون رو در چندماهی که کیس افیسر ندارین آماده کنید و وقتی کیس افیسر دار شدین و ازتون خواسته شد بفرستید. اما نکته ای که من رو درمورد شرایط شما گیج میکنه اینه که اگر همسرتون نامه اسسمنت رو گرفتن و ایلتس رو فقط برای اثبات سطح زبان میخون پس چرا انقدر براتون مهم هست که ایشون درهمه مهارتها 6 بشن چون لازم نیست و سطح زبان همسر ( متقاضی دوم) اورآل 4.5 باشه کافیه.
    بله منهم آنلاین لاج کردم
    براي استفاده از ٥ امتياز پارتنر، همسر هم بايد در سطح competent باشه(بنا به تعريف سايت ميشه حداقل چهار تا ٦). البته با توجه به رشته همسر من كه كامپيوتر هستش، داشتن مدرك زبان از سوي ACS به عنوان پيش نياز وجود نداشت.

سلام

من مهندس کامپیوتر - نرم افزار هستم با 8 سال سابقه کار تخصصی . سنم 31 هست و هنوز IELTS نگرفتم . همسرم مهندس معمار با 8 سال سابقه کاره و زبانش فوله . من چند تا سئوال داشتم :
    1- آیا با شرایط ما امید گرفتن ویزا وجود داره ؟
    2- آیا هم من و هم همسرم باید مدارکامون اسست بشه ؟
    3- من یه جایی خونده بودم که یکسری دانشگاههای ایران لازم نیست اسست بشند . این درسته ؟
    4- بین من و همسرم کدوممون باید متقاضی اصلی بشم ؟
    5- آیا برای همراهان داشتن مدرک IELTS لازمه ؟
    6 - آیا میشه همزمان هم برای استرالیا اقدام کرد و هم واسه کانادا؟

ببخشید سئوالام زیاد شد . ممنون می شم جواب بدبد .

بله منهم آنلاین لاج کردم
    اروز فهمیدم که همسرم نمراتش این شکلی شده:
    s:6.5,w:6,l:5.5,r:5
    خلاصه اینکه چهارتا 6 نگرفته
    پس به نظر شما امکان این وجود داره که بشینه مثلا 3 ماه بخونه و اون زمانی که آفیسر نمره زبانشو خواست (مثلا 4 ماه دیگه) مدرک زبانشو ارائه کنه؟ در غیر اینصورت پرونده ما Fail میشه

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

براي استفاده از ٥ امتياز پارتنر، همسر هم بايد در سطح competent باشه(بنا به تعريف سايت ميشه حداقل چهار تا ٦). البته با توجه به رشته همسر من كه كامپيوتر هستش، داشتن مدرك زبان از سوي ACS به عنوان پيش نياز وجود نداشت.
    درست میفرمایید. من چون نمیدونستم که اسسمنت همسرتون از ACS هست فرض کردم که ایشون حداقل 6 رو داشتن که اسسمنت گرفتن. چون در بیشتر رشته ها حداقل 6 در همه مهارتها کمترین سطح زبان مورد نیاز هست.
    اینکه نمره زبان ایشون به سطح مطلوب برسه یک چندماهی کار میبره ببینید نمیتونید این 5 امتیاز رو با اسپانسرشیپ جبران کنید؟

برای گرفتن اسپانسر شیپ در رشته کامپیوتر باید 4 تا 7 داشت (در تمامی استانهایی که اینکار رو می کنند، 7 می خواد)
    یعنی شما فکر می کنید از زمان لاج کردن 3.5 گمتر طول میکشه تا مدرک زبان همسر رو بخواند؟

برای گرفتن اسپانسر شیپ در رشته کامپیوتر باید 4 تا 7 داشت (در تمامی استانهایی که اینکار رو می کنند، 7 می خواد)
    یعنی شما فکر می کنید از زمان لاج کردن 3.5 گمتر طول میکشه تا مدرک زبان همسر رو بخواند؟
    یعنی شما فکر می کنید از زمان لاج کردن کمتر از 3.5 ماه طول میکشه تا مدرک زبان همسرم رو درخواست کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)