صفحه 78 از 85 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    برای گرفتن اسپانسر شیپ در رشته کامپیوتر باید 4 تا 7 داشت (در تمامی استانهایی که اینکار رو می کنند، 7 می خواد)
    یعنی شما فکر می کنید از زمان لاج کردن کمتر از 3.5 ماه طول میکشه تا مدرک زبان همسرم رو درخواست کنند؟
    خیلی بعید میدونم. ایشون حدود 1000 تا 1500 تا لغت بیشتر یاد بگیرن و روی آیلتس بیشتر کار کنن توی 3-4 ماه میتونن نمره مطلوب رو بگیرن. برادر من با یادگرفتن 2000تا لغت و تمرین روی مهارتهای آیلتس درهمین مدت خودش رو از اورال 6 به حداقل 7 آکادمیک درتمام مهارتها رسوندن.( اورآل 7.5)
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

میشه منم راهنمایی کنی که چطور پذیرش استرالیارو بگیریم؟
    من الان دانشجوی دکترای شیمی در داخل هستم.میشه بعد از اتمام درسم به استرالیا اومد و اونجا کاری پیدا کرد حتی معلمی شیمی در مدارس اونجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    خیلی بعید میدونم. ایشون حدود 1000 تا 1500 تا لغت بیشتر یاد بگیرن و روی آیلتس بیشتر کار کنن توی 3-4 ماه میتونن نمره مطلوب رو بگیرن. برادر من با یادگرفتن 2000تا لغت و تمرین روی مهارتهای آیلتس درهمین مدت خودش رو از اورال 6 به حداقل 7 آکادمیک درتمام مهارتها رسوندن.( اورآل 7.5)
    من یک سئوال دیگه هم داشتم. این لینکی که از اون طریق مدارکمون رو آپلود می کنیم، تا چه زمانی بازه و اجازه می ده تا مدارکمون رو باهاش آپلود کنیم.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistboy نمایش پست ها
    میشه منم راهنمایی کنی که چطور پذیرش استرالیارو بگیریم؟
    من الان دانشجوی دکترای شیمی در داخل هستم.میشه بعد از اتمام درسم به استرالیا اومد و اونجا کاری پیدا کرد حتی معلمی شیمی در مدارس اونجا؟
    برای اطلاعات مربوط به ادامه تحصیل در استرالیا لینک زیر رو مطالعه بفرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...84%DB%8C%D8%A7
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید.اصلا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟!!
    مدرک لیسانس معماری-دانشجوی فوق
    سابقه کار:16 ماه با بیمه 1سال بدون بیمه
    آیلتس: 7 6.5 6.5 6.5

Junior Member sara1kl آواتار ها

مهمترین فاکتوری که معمولا افراد برای مهاجرت مد نظر دارند برخورداری از یک زندگی مرفه تر نسبت به زندگی فعلی شان است. حالا در هر نقطه این کره خاکی که باشید. مهم این است که مقصد بعدی شما شرایط مطلوب تری را برای زندگی فراهم کند.
    اگر قرار باشد مهاجرت (به هر دلیل) باعث تنزل کیفیت زندگی شما شود عملا کار عبثی خواهد بود.
    از جمله مهمترین عواملی که کیفیت زندگی شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد داشتن شغل مناسب است. اگر شما نتوانید از لحاظ مالی زندگی خود را تامین کنید جنبه های دیگر زندگی شما هر چند هم بسیار مثبت، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
    زمانی‌ استرالیا حاضر بود برای گرفتن مهاجر هزینه سفر را نیز پرداخت کند و آمدن به استرالیا بسیار آسان بود اما در حال حاضر (و علی الخصوص بعد از فوریه۲۰۱۰) و با آمدن قوانین جدید شرایط برای مهاجران در مقایسه با حتی ۱ سال پیش بسیار سخت تر شده است.
    به نوعی استرالیا دیگر نیاز به هر مهاجری ندارد. فقط افرادی را می‌پذیرد که در استرالیا بتوانند شغل داشته باشند، زبانشان قوی باشد و از تجربه کاری خیلی‌ خوبی‌ برخوردار باشند. این یعنی حداقل ۳ سال سابقه کار تمام وقت مفید.
    لذا حتی اگر شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا (اططلاحا SOL) نیز باشد حتما از اینکه در زمینه کاری شما بازار نسبی کار خوب است اطمینان حاصل کنید.
    بطور مثال مهندسین و متخصصین کشاورزی. بله این شغل در لیست مشاغل موجود است اما در زمینه کاری اصلا وضعیت کاری خوب نیست. ضمنا در برخی مشاغل داشتن زبان بسیار قوی الزامی است. مثلا حسابداری یا متخصص روابط عمومی. لذا باید بسیار در این زمینه واقع بین بود.
    اگر شغل شما در لیست مشاغل موجود نیست عملا گرفتن ویزای دائم از طریق ویزای مهارت غیر ممکن است و شما یا باید به فکر یک کشور دیگرو یا یک نوع دیگر ویزا باشید.
    ۳ چیز بسیار مهم:
    ۱. سنّ: هر چند حداکثر سنّ ۴۵ سال می‌باشد اما برای به دست آوردن ۱۲۰ امتیاز شما باید ترجیحا زیر ۳۵ سال سنّ داشته باشید. واقعیت این است که استرالیا به نیروی کار جوان که حداقل ۲۰ سال کاری مفید پیش رو داشته باشد نیاز دارد.
    ۲. تحصیلات و حرفه: مهندسین، افراد فنی‌ حرفه‌ای (لوله کش گاز و آب - کاشی کار)، متخصصینو پرستاران. این افراد بیشترین شانس اخذ ویزای دائم را دارند.
    (که البته چون سیستم پزشکی‌ ما اصطلاحا شرقی است بسیاری از پزشکان اگر هم از ۷خوان رستم برای گرفتن ویزا به سلامت عبور کنند باز هم پیدا کردن کار برایشان سخت خواهد بود. این قضیه‌ در مورد متخصصین هم نسبتا صادق است و پرستاران هم حتما باید حداقل یک دوره ۶ ماهه بگزرانند).
    ۳. زبان: شما حتما باید زبانتان قوی باشد. خیلی‌ هم قوی. IELTS فقط یک امتحان است. شما باید بسیار فراتر از IELTS فکر کنید. بنده هر چقدر در این زمینه تاکید کنم باز هم کم تاکید کرده ام. هدف خود را بر این بگزارید که راحت بتوانید نمره ۷ را در امتحان IELTS بیاورید وگرنه در استرالیا با مشکل مواجه خواهید شد. اکثر افرادی که برای یافتن شغل به مرحله مصاحبه می رسند به علت عدم تسلط کافی در زبان موفق نمی گردند. هر چند شما حتما خواهید گفت شما حتما نفستان از جای گرم بلند می شود که می گویید IELT 7 اما باور کنید این یعنی حداقل.
    ۴. حداقل ۳ سال سابقه کار: مسلما شما در هر حرفه‌ای که باشید باید حداقل ۵ سال سابقه کار داشته باشید تا بتوانید ادعا کنید با مساعل و مشکلات مختلف در زمینه کاری تان آشنا هستید و از پس مسائل مختلف برآیید. هر چند در بوکلت شماره ۶ نوشته شده حداقل ۱ سال سابقه کار لازم دارید اما شما اگر نتوانید ۱۰ امتیاز سابقه کار را (که گرفتن آن داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار تمام وقت است) کسب کنید با مشکل کمبود امتیاز مواجه خواهید شد.
    لذا همانطور که می‌بینید سیستم کلی‌ استرالیا به سمت جذب نیروهای نسبتا جوان و با تجربهکه بتوانند حداقل به مدت 15 الی 20 سال خدمات خوبی‌ را (بعضا در جاهای دور افتاده استرالیا) ارائه دهند و از سطح زبان خوبی برخوردار باشند در حال حرکت است.و..........

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

من یک سئوال دیگه هم داشتم. این لینکی که از اون طریق مدارکمون رو آپلود می کنیم، تا چه زمانی بازه و اجازه می ده تا مدارکمون رو باهاش آپلود کنیم.
    اگر در سیستم قدیمی اپلای کرده باشید 28 روز باز هست.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

sara1k عزیز
    ضمن تشکر از پستتون لطفا برای پربارتر شدن فروم و رعایت حقوق نویسنده مطلب حتما لینک ماخذ اطلاعاتی رو که میدین اشاره کنید.

من به مطالب فوق این مطلب رو اضافه کنم که:
    1- درحال حاضر پررونق ترین بخش اقتصاد استرالیا صنایع معدنی و بخشهای خدمات هستن. بنابراین شانس پیداکردن کار دراین بخشها بیشتر است.
    2- وضعیت صنایع خودروسازی خوب نیست و اگر به امید پیداکردن کار دراین صنعت تشریف میارید توصیه میکنم که به فکر تغییر رشته شغلی خودتون به نزدیکترین کار ممکن در بخشهای پررونق باشید.
    درکل رونق اقتصادی خوبه ( برخلاف اروپا، آمریکا و کانادا) واگر زبانتون خوب باشه و رشته تون در بخشهای رونق دار باشه احتمال کار پیداکردنتون زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    اگر در سیستم قدیمی اپلای کرده باشید 28 روز باز هست.
    خوب پس من چطور می تونم مدرک زبان همسرم رو به دستشون برسونم؟ در ضمن من تا به حال نتونستم چند تا از مدارکم را آماده و آپلود کنم. حالا من باید چی کار کنم؟

در ضمن همسرم هم میپرسه برادرتون به چه طریقی لغتها رو حفظ کردن؟
    البته اگر من نتونم پرونده رو تکمیل کنم که پس کارم دیگه تمومه، بیچاره شدیم رفت. امروز 28 روزم تموم میشه و من خیلی از مدارکم رو هنوز آماده نکردم. میشه لطف کنید لینک این مطلب رو که مدارک فقط باید تا 28 روز آپلود بشه را برام بدید
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

خوب پس من چطور می تونم مدرک زبان همسرم رو به دستشون برسونم؟ در ضمن من تا به حال نتونستم چند تا از مدارکم را آماده و آپلود کنم. حالا من باید چی کار کنم؟

در ضمن همسرم هم میپرسه برادرتون به چه طریقی لغتها رو حفظ کردن؟
    البته اگر من نتونم پرونده رو تکمیل کنم که پس کارم دیگه تمومه، بیچاره شدیم رفت. امروز 28 روزم تموم میشه و من خیلی از مدارکم رو هنوز آماده نکردم. میشه لطف کنید لینک این مطلب رو که مدارک فقط باید تا 28 روز آپلود بشه را برام بدید
    لینک زیر رو مطالعه کنین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ply-online.htm

اینجا:
    Saving online applications

You can use the 'save' function to save your incomplete online application and return to it at a later time. Saved applications will generally be stored for 28 days. Applications not lodged after this time may be automatically deleted from the system. If this happens, you will need to start your online application again.

برای نمرات بین 5-6 آیلتس کتاب 504 و نیز کتاب Vicabulary for IELTS خود کمبریج و فلش کارتهای ایلتس خوب هستن. بازهم بقیه دوستان اطلاعات بیشتری میتونن بدن. من کتاب اصطلاحات روزمره انگلیسی اقای سمیعی نصر و کتاب جملات کلیدی انگلیسی اقای سرخابی رو هم پیشنهاد میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)