صفحه 80 از 85 نخستنخست ... 3070717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member salmanbnd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    یک الگوریتم مختصر درمورد شرایط گرفتن اقامت دایم استرالیا از طریق skilled worker و بدون اسپانسرشیپ شغلی درست کرده ام که اینجا قرار میدم تا بچه هایی که تازه میخوان کار استرالیا رو شروع کنن یک ایده کلی بگیرن.
    توجه کنین که به جز بحث اقامت دایم راههای دیگه ای هم برای مهاجرت به استرالیا هست مثل: اقامت موقت؛ تحصیلی، اسپانسر شغلی و...

میتونین این عکس رو دانلود کنین و زوم کنین تا بهتر ببینینش:

سلام، عکس کو؟
    من رؤیایی دارم، رؤیای آزادی . . . . . . . . . . . . رؤیای یک رقصه بی وقفه از شادی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

سلام دانشجوی ترم آخر معماری هستم و از اول مهر میرم ارشد رشته ارتباط تصویری(گرافیک) البته نتایج ارشد نیومده ولی رتبه کنکورم 9 بوده میگن قبولم البته با احتساب نمره کار عملیم زبانم خوبه ارشد زبانمو 78.8 زدم ولی آیلس ندارم و سابقه کارم ندارم که اونو از اول مهر میرم دنبالش و از همه بدتر سربازی که نرفتم
    چن تا سوال دارم :این رشته های که میخوان تا 4-5 سال دیگه بازم ظرفیت دارن اینو واسه این میپرسم که بهتره برم سابقه کار معماری واسه خودم درس کنم یا برم تو کار گرافیک الان معمار بیشتر میخان ولی تا 4 سال دیگم اوضاع همینه؟
    یه سوال دیگه که اون امتیاز 8سال کار آدمو وسوسه میکنه بپرسه اینکه واسه سابقه کار بیمم میخوان؟
    و اینکه کی باید آیلس رو بدم؟بعد فارغ تحصیلی یا سربازی؟چون خوندم که تا ویزا قطعی شه کلی زمان میبره
    ابن مدرک ارشد دولتی رو چه جوری بگیرم؟راه پیچوندش چجوریاست؟
    کلا نمیدونم باس چیکاکنم که تا بعد سربازی مشکلی واسه رفتن پیش نیاد اگه یک خلاصه از ترتیب زمانی کارایی که باس انجام بدم بهم بگین خیلی ممنون میشم

شرمنده طولانی شد
    ویرایش توسط pure77 : August 26th, 2012 در ساعت 06:47 PM

Junior Member

سلام ممنون از اطلاعاتتون خیلیاش به دردم خورد اما هر چی گشتم شرایطی مشابه شرایط خودم ندیدم من دریانورد هستم و اسم رشته ام در لیست مشاغل Ship's Officer هستش.موقعه ی مطالعه ی این سایت و سایت رسمی دولت استرالیا چند تا سوال برام پیش اومد امیدوارم بتونم جوابشون رو بگیرم. - برای اسس کردن مدارکم آیا نیاز به نمره ی آیلتس دارم یا نه ؟ سایت اسسمنتم این هست ولی چیزی پیدا نکردم http://www.amsa.gov.au/Marine_Qualif...tion/Index.asp و اینکه کلا از کجا میتونم بفهمم چه رشته هایی برای اسس نیاز به آیلتس دارن - این مرکز اسسمنت هست که سابقه ی کار و تعیین میکنه ؟اگه زیره 3 سال تشخیص بده چه اتفاقی میفته ؟! - از کجا میتونم بفهمم شغلم چند امتیازی هست؟و چقدر شانس دارم؟ - داشتن بیمه همراه با سابقه ی کاری الزامیه؟ شنیدم که اگر در طول سالهای کار بیمه نباشیم اون سابقه ی کاری در نظر گرفته نمیشه! بازم ممنونم

سلام به همه - خواهشا کمکم کنید مثله همیشه ( فکر کنم اولین نفری باشم که شرایطم اینجوری باشه )
    من یک دوست استرالیایی دارم در سیندی زندگی میکنه و صاحت یک کمپانی بزرگ هستش داره از اونور هماهنگ میکنه واسه پذیرش از دانشگاه آنجا برای تسریع در گرفتن ویزا و اجازه خروج.
    شرایط من هم اینا هستش
    - 25 ساله
    - مجرد
    - کارشناسی ناپیوسته برق مخابرات دانشگاه غیرانتفاعی : معدل 15.5
    - کاردانی ICT (هر 2 رشته زیر شاخه برق است)
    - دارای مدرک پیش دانشگاهی
    - IELTS ندارم (تا اینترمدیت خوندم) - قرار شده اگه برم آنجا 6 ماهه زبان فشرده و IELTS بگیرم (آیا امکان گرفتن ویزای دانشجویی بدون IELTS است؟ )
    - یک و نیم سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و کمپانی مربوطه - مهندسی شبکه
    - دارای کارت پایان خدمت
    - آشنا به زبان آلمانی
    ؟؟؟؟؟؟؟ چند تا سوال داشتم ؟؟؟؟
    آیا این مدرک با این معدل قابل Accept شدن در دانشگاه های آن کشور است ؟
    به من گفته که پس از ارسال اسکن مدارک 6 هفته طول میکشه جواب دانشگاه بیاد --- آیا ارسال ترجمه مدرک کاردانی ، سابقه کار نیاز است؟ آیا ارسال آنها را توصیه می کنید ؟ ارسال چه مدارک دیگری می تونه روند ویزا گرفتن را راحت کنه ؟

هیشکی نیست جواب ما را بده (

Junior Member

سلام

بنده دارای فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه آزاد با 12 سال سابقه کار در زمینه کنترل کیفیت قطعات خودرو و به مدت 5 سال نیز در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته ام.

همسرم دارای فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی با 2 سال سابقه کار در زمینه تست نرم افزار

حالا برای بالا بردن امتیاز جهت گرفتن مهاجرت، چه پیشنهادی می کنید؟

ما قصد داریم این دوره ها را بگذرونیم، آیا موثر در امتیازگیری هست؟

همسرم : دوره CIW
    در مجتمع فنی تهران

من هم دوره MBA
    این دوره در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگذار می شود

با توجه به سوابق کاری و رشته تحصیلی چه دوره ای را شما پیشنهاد می کنید؟

با تشکر
    از زرتـشت سئوال کردند:زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

سلام دوستان
    کسی از بین شما و یا دوستانتان هست که برای مهاجرت اقدام کرده باشه و رشته اش حسابداری باشه؟ و اگر هست مراحلی که برای CPA طی کرده به چه صورته؟ امتحان داده؟ می شه اول ویزا گرفت و رفت و بعد امتحان داد؟ یا حتما باید امتحان داد حتی اگر ویزا نیومده باشه ؟تو رو خدا جواب بدین من کلی سوال در مورد این مراحل اسسمنت دارم که مربوط به رشته خودم می شه ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از بین شما و یا دوستانتان هست که برای مهاجرت اقدام کرده باشه و رشته اش حسابداری باشه؟ و اگر هست مراحلی که برای CPA طی کرده به چه صورته؟ امتحان داده؟ می شه اول ویزا گرفت و رفت و بعد امتحان داد؟ یا حتما باید امتحان داد حتی اگر ویزا نیومده باشه ؟تو رو خدا جواب بدین من کلی سوال در مورد این مراحل اسسمنت دارم که مربوط به رشته خودم می شه ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
    دوستان كسي نيست جواب بده؟؟ من منتظرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    درخواست جهت دعوتنامه :27 آگوست
    درخواست اسپانسری :30 آگوست
    تایید اسپانسری 190پرث:5 سپتامبر
    دریافت دعوتنامه :6 سپتامبر
    رشته : حسابداری
    وحالا ذکر مصیبت :
    بیمه شعبه 29 کارنامه ویا همون سوابق بیمه رو نمی ده ومیگه دستوره دیگه ندیم والبته تو سایت اطلاعات هست ومترجم ناتی هم حاضره اونو تو سربرگ ناتی ترجمه کنه اما وکیل /مشاور میگه باید تو سربرگ تامین اجتماعی ومهر اون وترجمه وتایید دادگستری باشه ومنم وکلی دویدن دنبال پارتی اما تا حالا نشده . ای زعمای قوم چه گلی به سرش بگیرم ؟
    فایل فدرال کانادا -38 رشته ای -فوریه 2010

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام

واسه اسسمنت نیاز به امتحان نیست فقط 4 تا آیلتس گل 7 اکادمیک ومدرک وریز نمرات (دانشگاه ومعدل هم کمکی موثره)رو با پیل بفرستین همه چی حله .وچندروزه جواب میاد .
    واسه امتحانای اون یه قضیه دیگه هست که من تجربه ای ندارم فعلا اما توسایتش بری همه چیز رو نوشته وفکر کنم بتونی راه دور بخونی وامتحان بدی .بهACCA هم فکر خوبه .باز هم درخدمتیم
    درخواست جهت دعوتنامه :27 جولای
    درخواست اسپانسری :30 جولای
    تایید اسپانسری 190پرث:5 سپتامبر
    دریافت دعوتنامه :6 سپتامبر
    رشته :حسابداری
    فایل فدرال کانادا -38 رشته ای -فوریه 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    دوستان كسي نيست جواب بده؟؟ من منتظرم
    ویرایش توسط bijanirani1 : September 8th, 2012 در ساعت 02:26 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)