صفحه 81 از 85 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام ممنون از شما، من اسسمنت از CPA گرفتم ، لاج هم کردم حدودا 6 ماهه ولی هنوز خبری نیست تا اینکه هفته پیش از CPA ایمیل رسید که باید زودتر امتحان بدم foundation level و امتحانش تا آخر
    Dec وقت داره و فرصت کمه، من مکاتبه هم کردم باهاشون و گفتم که ویزام معلوم نیست کی آماده می شه و اونا گفتن برو یه کشوری اطراف کشور خودت امتحان بده و ما کتاب ها رو می فرستیم برات. من سوالم اینکه این امتحان چه جوریه؟ شبیه GMAT؟ نرم افزار خاصی داره؟ تو سایتش فقط گفته 100 تا سوال 4 گزینه ای به صورت computer-based همین . من نگرانیم از اینه که نمی دونم چه جور امتحانیه و بدتر اینکه باید برم کشور دیگه امتحان بدم، می خواستم بدونم کسی تجربه ای تو این زمینه داره یا نه؟ مثل اینکه کسی امتحان نداده تا حالا
    QUOTE=bijanirani1;895784]سلام

واسه اسسمنت نیاز به امتحان نیست فقط 4 تا آیلتس گل 7 اکادمیک ومدرک وریز نمرات (دانشگاه ومعدل هم کمکی موثره)رو با پیل بفرستین همه چی حله .وچندروزه جواب میاد .
    واسه امتحانای اون یه قضیه دیگه هست که من تجربه ای ندارم فعلا اما توسایتش بری همه چیز رو نوشته وفکر کنم بتونی راه دور بخونی وامتحان بدی .بهACCA هم فکر خوبه .باز هم درخدمتیم
    درخواست جهت دعوتنامه :27 جولای
    درخواست اسپانسری :30 جولای
    تایید اسپانسری 190پرث:5 سپتامبر
    دریافت دعوتنامه :6 سپتامبر
    رشته :حسابداری
    فایل فدرال کانادا -38 رشته ای -فوریه 2010[/QUOTE]

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان یه سوال برام پیش اومده، اگر میشه راهنماییم کنید

من لیسانس کامپیوتر دارم، معدلم پایین هستش، پس احتمالاً 10 امتیازی اسس میشم
    از طرفی چون سال 87 فارغ التحصیل شدم و توی این مدت خدمت سربازی هم بودم، از سابقه کار 5 امتیاز بیشتر نمیگیرم (تازه اگر بتونم)
    سابقه کار قبل ار فارغ التحصیلی هم که قبول نمیکنند (طبق گفته دوستان) پس سابقه کار بیشتر هم نمیتونم جور کنم
    در نتیجه توی این 2 قسمت مجموعاً 15 امتیاز میگیرم

از طرفی یکی از دوستان که رشته اش کامپیوتر نیست، داره از طریق RPL اسسمنت میگیره (با 8 سال سابقه کار)
    یعنی از RPL امتیاز 10 رو میگیره، بابت 8 سال سابقه هم 15 امتیاز که میشه 25 امتیاز

حالا من هم میتونم از این طریق اقدام کنم؟ یعنی با دیپلم اقدام کنم و از زمان اخذ دیپلم (سال 79) تا الان رو نامه سابقه کار بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

با درود
    مثل اینکه شما پیشتازین در این زمینه وانشالله ماروهم راهنمایی خواهید کرد زمانی معلوم شه طرف استرالیا خواهیم اومد(کانادا هم مشتاقانه مارو میخواد).
    یه پیام خصوصی واستون فرستادم .
    وحالا ذکر مصیبت :
    بیمه شعبه 29 کارنامه ویا همون سوابق بیمه رو نمی ده ومیگه دستوره دیگه ندیم والبته تو سایت اطلاعات هست ومترجم ناتی هم حاضره اونو تو سربرگ ناتی ترجمه کنه اما وکیل /مشاور میگه باید تو سربرگ تامین اجتماعی ومهر اون وترجمه وتایید دادگستری باشه ومنم وکلی دویدن دنبال پارتی اما تا حالا نشده . ای زعمای قوم چه گلی به سرش بگیرم ؟
    فایل فدرال کانادا -38 رشته ای -فوریه 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام ممنون از شما، من اسسمنت از CPA گرفتم ، لاج هم کردم حدودا 6 ماهه ولی هنوز خبری نیست تا اینکه هفته پیش از CPA ایمیل رسید که باید زودتر امتحان بدم foundation level و امتحانش تا آخر
    Dec وقت داره و فرصت کمه، من مکاتبه هم کردم باهاشون و گفتم که ویزام معلوم نیست کی آماده می شه و اونا گفتن برو یه کشوری اطراف کشور خودت امتحان بده و ما کتاب ها رو می فرستیم برات. من سوالم اینکه این امتحان چه جوریه؟ شبیه GMAT؟ نرم افزار خاصی داره؟ تو سایتش فقط گفته 100 تا سوال 4 گزینه ای به صورت computer-based همین . من نگرانیم از اینه که نمی دونم چه جور امتحانیه و بدتر اینکه باید برم کشور دیگه امتحان بدم، می خواستم بدونم کسی تجربه ای تو این زمینه داره یا نه؟ مثل اینکه کسی امتحان نداده تا حالا
    QUOTE=bijanirani1;895784]سلام

واسه اسسمنت نیاز به امتحان نیست فقط 4 تا آیلتس گل 7 اکادمیک ومدرک وریز نمرات (دانشگاه ومعدل هم کمکی موثره)رو با پیل بفرستین همه چی حله .وچندروزه جواب میاد .
    واسه امتحانای اون یه قضیه دیگه هست که من تجربه ای ندارم فعلا اما توسایتش بری همه چیز رو نوشته وفکر کنم بتونی راه دور بخونی وامتحان بدی .بهACCA هم فکر خوبه .باز هم درخدمتیم
    رشته :حسابداری
    [/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    با درود
    مثل اینکه شما پیشتازین در این زمینه وانشالله ماروهم راهنمایی خواهید کرد زمانی معلوم شه طرف استرالیا خواهیم اومد(کانادا هم مشتاقانه مارو میخواد).
    یه پیام خصوصی واستون فرستادم .
    وحالا ذکر مصیبت :
    بیمه شعبه 29 کارنامه ویا همون سوابق بیمه رو نمی ده ومیگه دستوره دیگه ندیم والبته تو سایت اطلاعات هست ومترجم ناتی هم حاضره اونو تو سربرگ ناتی ترجمه کنه اما وکیل /مشاور میگه باید تو سربرگ تامین اجتماعی ومهر اون وترجمه وتایید دادگستری باشه ومنم وکلی دویدن دنبال پارتی اما تا حالا نشده . ای زعمای قوم چه گلی به سرش بگیرم ؟

[/QUOTE]

من مشکل شما رو دقیقا متوجه نشدم، چرا تامین اجتماعی سابقه تون رو نمی ده؟

Junior Member

سلام

بنده دارای فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه آزاد با 12 سال سابقه کار در زمینه کنترل کیفیت قطعات خودرو و به مدت 5 سال نیز در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته ام.

همسرم دارای فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی با 2 سال سابقه کار در زمینه تست نرم افزار

حالا برای بالا بردن امتیاز جهت گرفتن مهاجرت، چه پیشنهادی می کنید؟

ما قصد داریم این دوره ها را بگذرونیم، آیا موثر در امتیازگیری هست؟

همسرم : دوره CIW
    در مجتمع فنی تهران

من هم دوره MBA
    این دوره در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگذار می شود

با توجه به سوابق کاری و رشته تحصیلی چه دوره ای را شما پیشنهاد می کنید؟

با تشکر
    از زرتـشت سئوال کردند:زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

هیچی .فقط میگه دستور هست دیگه ندیم .البته یه بخشنامه پیداکردم واونا مجبور شدن واسه 720روز(حق اولاد)بهم گواهی بدن ولی من 11 سال سابقه دارم وحداقا 8سالشو لازم دارم (امتیاز مهاجرت)وحالا راههای جدید رو دارم تست میکنم .کسی مشکل گرفتن سابقه بیمه نداره؟

من مشکل شما رو دقیقا متوجه نشدم، چرا تامین اجتماعی سابقه تون رو نمی ده؟[/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    هیچی .فقط میگه دستور هست دیگه ندیم .البته یه بخشنامه پیداکردم واونا مجبور شدن واسه 720روز(حق اولاد)بهم گواهی بدن ولی من 11 سال سابقه دارم وحداقا 8سالشو لازم دارم (امتیاز مهاجرت)وحالا راههای جدید رو دارم تست میکنم .کسی مشکل گرفتن سابقه بیمه نداره؟

من مشکل شما رو دقیقا متوجه نشدم، چرا تامین اجتماعی سابقه تون رو نمی ده؟
    [/QUOTE]

جديدا اينطور شده؟ من تيرماه از تامين اجتماعي سابقه كارم رو گرفتم! البته من نامه رسمي از محل كار فعلي ام برده بودم و اونا سابقه رو دادن ، همين طوري به كسي سابقه نمي دن،‌من شعبه 22 بودم
    اگه جديدا اين طور شده كه واقعا نمي دونم بايد چي كار كرد. اميدوارم كسي كه اطلاع جديدي داره بياد جواب بده، براي منم سوال شد چون سابقه كار محل كاردومم رو هنوز نگرفتم به طور رسمي!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنونم که با وجود مشغله ای که دارید لطف میکنید و راهنمایی میکنید.
    من پست های قبلی شما رو خوندم در جایی سحرناز خانم گفتن که
    "
    * در صورتي كه مدرك شما با سابقه كار شما مرتبط نباشد- به عنوان مثال ليسانس شما چيز ديگري است و شما فقط بر اساس سابقه كارتون اسس شده باشيد-در اين صورت بايد با VETASSESS -Vocational Education Training and Assessment Services - تماس بگيريد.

نهايتا تصميمگيري در مورد امتياز تحصيلات به كيس آفيسر مربوط مي شود"

همون طور که در پست قبلی ام دیدید من

1. فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته برق قدرت از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 13:8
    2. کاردانی ناپیوسته برق قدرت از دانشگاه علمی -کاربردی اهواز با معدل 16:87
    3. 3 سال سابقه کار در حوزه کنترل پروژه و مدیریت پروژه ساخت

هستم و می خواهم ببینم شانسی برای درخواست دادن در رشته construction project manager دارم یا خیر؟

اطلاعات این رشته در سایت
    http://www.vetassess.com.au/migrate_...ion.cfm#AGroup موجود است و من فکر می کنم با گفته بالا در تناقض است (البته با توجه به نمره reading ام در درک مطلب این موضوع شک دارم :-))
    ممنون می شوم اگه لطف کنید و راه حلی جلوی پای من بزارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    داشتن بيمه شرط اجباري براي نشون دادن سابقه كار نيست . از بس كه اپليكنت ها سابقه بيمه داده اند سازمان مهاجرت به اين موضوع گير داده وگرنه توي خود سايت دياك روش اثبات سابقه را :
    - reference letter
    - قرارداد كار
    - پرينت حساب بانكي واريزي
    را در نظر ميگيره . همچنين شما چك محل كار ميشويد . كه بعضي از بازرسي ها تلفني و بعضي هم حضوري بوده است .
    سلام دوستان این موضوع "پرینت حساب بانکی واریزی" باید مشخصا چطوری باشه؟ یعنی از حساب شرکت به حساب من؟ این سوال را می پرسم چون سیستم حقوق ما طور دیگه ای بود.

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    من میخواستم واسه اسسمنت مهندسین استرالیا سی دی آر تهیه کنم ولی بشدت درگیر کارهام هستم .از دوستان کسی هست که جایی یا کسی رو بشناسه که بتونه در تهیه سی دی آر واسه رشته مهندسی صنایع کمک کنه ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)