صفحه 84 از 85 نخستنخست ... 34747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    کسی نیست به این سوال من جواب بده؟؟؟
    دوست عزیز
    بررسی پرونده از زمانی که کیس آفیسر دار شدین شروع میشه نه لاج. الان چند مدته کیس آفیسر دار شدین؟ معمولا 10-12 ماه بعد از کیس آفیسر دار شدن درخواست مدیکال و سو پیشینه میاد. ضمنا سوپیشینه و مدیکال یک سال اعتبار دارن. پس نگران نباشین و به کارهای روزمرتون بدون استرس ادامه بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    من سحر هستم 28 سالمه لیسانس کامپیوتر- نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15.20 گرفتم 4 سال و 6 ماه سابقه کار مرتبط بعد از لیسانس دارم.
    آیلتس 7 دارم. می خواستم بدونم سابقه کار تا زمان ارسال مدارک برای اسسمنت محاسبه میشه؟ چون تا 6 ماهه دیگه سابقه کارم 5 سال میشه و 5 امتیاز بیشتر میگرم. میخوام واسه ویزای 175 اقدام کنم به نظرتون چقدر شانس دارم. میشه کمکم کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    manufacturing

سلام
    من کارشناسی مکانیک گرایش ساخت وتولید دارم و مدارک مرتبط زیادی از جمله فنی حرفه ای و سابقه کاری خوبی هم دارم ، فقط مشکل من آیلتس هست که نمیدونم چه قدر زمان ببره گرفتنش ؟دوستانی که در زمینه مهاجرتی وقوانین جدید آشنا هستن لطفا یه راهنمایی کنن که رشته من مورد نیاز اونا هست یا خیر ؟خود من از سایتشون که چیزی نفهمیدم زبانم چندان قوی نیست آیا ما در همه سطح های امتحان آیلتس باید نمره 7 را بیاوریم یا مجموع نمرش 7 باشه کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام
    چند سوال داشتم:
    من در دوران کودکیم به مدت 5 سال در سیدنی به خاطر ادامه تحصیل پدرم زندگی کردیم و من به مدرسه هم رفتم، الان 15 سال از اون زمان میگذره و همسرم میخواد برای اقامت استرالیا اقدام کنه که خودشون تحصیل کرده ی استرالیا و 8 سال هم زندگی کردند، آیا شرایط من امتیازی به نمره اقامت کمکی میکنه؟؟ یا صرفا باید آیلتس حداقل 6 بیارم و هم رشته با همسرم باشم؟ ممنون میشم از جوابتون

Junior Member

سلام مي خواستم بدونم در تهران جايي هست كه بشه گواهي تائيديه محل سكونت گرفت؟
    چون من مي خوام در پروندم ثابت كنم كه مادرم با من زندگي ميكنه و تائيديه محل سكونت به اداره مهاجرت نشون بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    سلام مي خواستم بدونم در تهران جايي هست كه بشه گواهي تائيديه محل سكونت گرفت؟
    چون من مي خوام در پروندم ثابت كنم كه مادرم با من زندگي ميكنه و تائيديه محل سكونت به اداره مهاجرت نشون بدم.
    لازم نیست این کار رو بکنین. اگه قبض موبایلی، گازی یا هر نامه رسمی که اسم مادرتون و آدرس روش باشه میتونین ثابت کنبن که مادرتون با شما زندگی میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سحر هستم 28 سالمه لیسانس کامپیوتر- نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15.20 گرفتم 4 سال و 6 ماه سابقه کار مرتبط بعد از لیسانس دارم.
    آیلتس 7 دارم. می خواستم بدونم سابقه کار تا زمان ارسال مدارک برای اسسمنت محاسبه میشه؟ چون تا 6 ماهه دیگه سابقه کارم 5 سال میشه و 5 امتیاز بیشتر میگرم. میخوام واسه ویزای 175 اقدام کنم به نظرتون چقدر شانس دارم. میشه کمکم کنید؟
    سلام
    صبر کنید تا سابقه کارتون به 5 سال برسه.
    امیدوارم 5 سال سابقه کارتون با بیمه باشه... اگه نباشه کمکی نمیکنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط poya نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مکانیک گرایش ساخت وتولید دارم و مدارک مرتبط زیادی از جمله فنی حرفه ای و سابقه کاری خوبی هم دارم ، فقط مشکل من آیلتس هست که نمیدونم چه قدر زمان ببره گرفتنش ؟دوستانی که در زمینه مهاجرتی وقوانین جدید آشنا هستن لطفا یه راهنمایی کنن که رشته من مورد نیاز اونا هست یا خیر ؟خود من از سایتشون که چیزی نفهمیدم زبانم چندان قوی نیست آیا ما در همه سطح های امتحان آیلتس باید نمره 7 را بیاوریم یا مجموع نمرش 7 باشه کفایت میکنه؟
    رشته شما Mechanical Engineering هست و در حال حاضر مورد نیازه.
    تا زبانتون خوب نشده هیچ کاری نمیتویند بکنید. نمره IELTS بستگی به جمع امتیازاتتون داره.

با سلام
    من ارشد حسابداری دارم. اگر ویزای کارم از طریق رشته ام رو گرفتم آیا حتما باید از طریق رشته ام در استرالیا کار پیدا کنم یا میتوان کار دگه ای پیدا کرد ؟
    امریه خدمت ایا به عنوان سابقه کار محسوب می شود؟

Junior Member

دوستان مهندس فروش شغلی هستش که حتما باید فن مذاکره رو بلد باشین و مسلما کسی که حتا زبانش خوبه بازم گزینه مناسبی برای استخدام تو استرالیا حتی با سابقه 5-6 سال نیست. میخواستم بپرستم کسی از بازارکار مهندس فروش تو استرالیا خبر داره ؟ به ایرانیا این شغل رو میدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)