صفحه 9 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

قابل توجه عزیزانی که قصد گرفتن اسپانسرشیپ استانی دارند:

SMP استانها در ماههای باقیمانده از سال 2010 (یعنی نوامبر و دسامبر) منتشر خواهند شد.

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...tatmig-faq.pdf

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...statmig-fs.pdf

رخی نکات مهم در این اخبار:

- کسانی که پیش از اول جولای 2010 فایلشان را برای 175،176،885 و 886 باز کرده اند میتوانند با گرفتن اسپانسرشیپ استانی اولویت بالاتری برای رسیدگی به پرونده شان به دست آورند.

- افرادیکه پس از اول جولای 2010 فایل برای 175،176،885 و 886 باز کرده اند نخواهند توانست با گرفتن اسپانسرشیپ استانی اولویت جدید بدست آورند.

- افرادیکه در 475 و 476 اقدام کرده اند مجاز به دریافت اسپانسرشیپ استانی نبوده و نیستند.

-افرادیکه قبل از اعلام SMP ها اسپانسرشیپ یک استان را دریافت کرده و برای 176 اقدام کرده باشند در صورتیکه رشته شان در SMP جدید آن استان نباشد مشکلی برای پرونده شان بوجود نخواهد آمد هرچند در اولویت 3 قرار خواهند گرفت و در اولویت 2 نخواهند بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/allameh University

سلام من می خواستم اطلاعاتی در مورد مهاجرت به استرالیا کسب کنم.همسر من الان 44 سالش است همسرم دو بار تا کنون امتحان IELTS General داده ولی نتوانسته بهتر از نمره 5.5 کسب کند با توجه به اینکه ایشان لیسانس حسابداری دارد و 15 سال سابقه کار دارد شرایط مهاجرت را داریم یا نه؟
    به نظر شما برای شروع چه کاری باید انجام داد؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mah ta نمایش پست ها
    سلام من می خواستم اطلاعاتی در مورد مهاجرت به استرالیا کسب کنم.همسر من الان 44 سالش است همسرم دو بار تا کنون امتحان IELTS General داده ولی نتوانسته بهتر از نمره 5.5 کسب کند با توجه به اینکه ایشان لیسانس حسابداری دارد و 15 سال سابقه کار دارد شرایط مهاجرت را داریم یا نه؟
    به نظر شما برای شروع چه کاری باید انجام داد؟
    این فروم غالباً حاوی اطلاعات درسی و برای پذیرش گرفتن از دانشگاه است و فعلاً در زمینه مهاجرتی، اطلاعات زیادی ندارد.
    بهتر است به فروم www.migranthelp.com مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت به استرالیا بدست آورید.
    ضمناً پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر با یک وکیل مهاجرتی حاذق در این زمینه مشورت کنید.
    موفق باشید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

icarus عزیز
    کسانی که با قانون جدید در اولویت 2 قرار می گیرند چه مدت باید منتظر ویزا باشند. از استانی که ما اسپانسر داشتیم ایمیل زدند و لیست رو هم اتچ کردند و اعلام کردند که ما اولویت 2 هستیم. 17 ماه پیش لاج کردیم. فکر می کنید کی ویزا را خواهیم گرفت؟
    ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

kate گرامی

منهم مثل شما مدتهاست که در این صف انتظار هستم.
    حقیقت اینست که بعد از پیش آمدن اتفاقات اخیر هیچکس ( حتی وکلای مهاجرت) اطلاع دقیقی از مدت زمان انتظار پرونده ها را ندارند.

معتبر ترین جواب اینجاست:
    http://www.immi.gov.au/about/charter...isas/8.0.htm#a

البته بنا به گفته افراد آگاه این زمانها برای 70 تا 75 درصد متقاضیان صحیح است و پرونده بقیه بیشتر طول میکشد.

mah ta
    با توجه به شرایطی که فرمودید به نظر منهم حتما با یک وکیل خوشنام و معتبر مشورت کنید.
    توضیح: الزاما آنهایی که در تلویزیون ها و.... زیاد تبلیغ میکنند معتبر نیستند. حتما با آنهایی که وکیل داشته اند مشورت کنید.
    از سایت انجمن وکلای مهاجرت استرالیا هم میتوانید نام وکلایی که در ایران هستند و مورد تایید این نهاد میباشند پیدا کنید:
    http://mia.org.au

Junior Member

سلام به همهي دوستان. خواهش مي كنيم دوستاني كه جواب صريح و روشني دارن به من من جواب بدن.
    من براي دوره ي دكتري راهي استراليا هستم تا سه ماه ديگه. از اونجايي كه توي بورس ها موفق نبودم، هزينه ي تحصيل و زندگي يك ترم رو دارم فراهم مي كنم كه برم. وقتي رسيدم مي خوام تلاشم رو براي گرفتن كمك هزينه بكنم و اگه نشد مي خوام مسيرم رو عوض كنم. اما مسلماً به علت مشكل سربازي نمي تونم برگردم ايران. در ضمن رشته ي ليسانسم مهندسي نرم افزار، فوق ليسانسم هنره و سه چهار سالي به صورت پاره وقت تجربه ي طراحي وب دارم. اما، سوالاي من:
    - آيا من مي تونم در حالي كه ترم يك و دو رو مي گذرونم، براي ويزاي كار اقدام كنم؟ و كلاً از خير تحصيل به طور موقت بگذرم؟
    - آيا من مي تونم براي TAFE يا دوره هاي ديگه ي كوتاه مدت كم هزينه اقدام كنم؟
    - چه راه هاي ديگيه براي موندن دو سال اول وجود داره كه بشه با كار پاره وقت گذروندش؟
    - براي همون دوره ي دكتري غير از Endevor و IPRS كه شركت كردم، چه راهكار ديگه اي ممكنه وجود داشته باشه؟

بسيار ممنون!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

HONEST عزیز
    این بخش از فروم مربوط به بچه هایی است که به مهاجرت به استرالیا علاقه مند هستند.
    سوالات شما مربوط به ویزای دانشجویی و امکان تبدیل آن به ویزای کار است.
    میتوانید برای گرفتن پاسخ صحیح ، سوالتون رو در قسمت تحصیل در استرالیای فروم بپرسید که اتفاقا نقطه قوت این فروم است و دوستان آگاه زیادی در آن قسمت مینویسند.

Junior Member

دوستان من مشخصات مهاجرت به استرالیا را که دیدم فکر میکنم شرایط مهاجرت را دارم . ولی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چه طور اقدام کنم ؟
    مثلا از طریق سفارت یا دفاتر خصوصی یا .... .
    ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه .

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

mnb_eng

مهمترین سایتی که به شما کمک میکند سایت رسمی مهاجرت استرالیا هست:
    http://www.immi.gov.au

برای اطلاع از تجربیات بقیه:

http://www.migranthelp.com

در همه زمینه ها اطلاعات زیادی هست.

Senior Member

سلام. هزینه پرداختی (کارمزد بررسی پرونده) برای مهاجرت استرالیا چقدره؟ در کل هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر می شه؟ ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)