صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member

پیش فرض نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

از ذوستان كسي هست كه در امتحان TEF يا TCF يا option مخصوص كبك اين دو تا امتحان يعني TEFAQ يا TCF pour la Quebec را داده باشه يا بخواد بده؟
    من ميخواستم بپرسم كدوم يك از متدهاي Reflect يا Campus بهتره؟ آيا متد بهتري هم هست؟
    سيستم نمره دهي اين امتحانها چه جوريه؟
    از TEF ميشه بهتر نمره آورد يا از TCF ؟
    ================================================== ========================
    این تاپیک دستخوش تغییراتی شده است
    در این تاپیک تنها درباره نظرخواهی برای دادن امتحانات فرانسه استفاده فرمایید
    با تشکر
    ویرایش توسط فراز : November 17th, 2010 در ساعت 04:57 PM دلیل: تغییرات تاپیک

پیش فرض پاسخ : امتحانات زبان فرانسه

این سوال منم هست. Rey برای کجا می خوای اقدام کنی؟ الان واسه یادگیری فرانسه چه می کنه؟

Junior Member

من يه چند ماهيه دارم با متد campus مي خونم به نظرم متد خوبيه تو كوتاه مدت هم جواب ميده
    تو اصفهان يه دوره فشرده مكالمه فرانسه هست كه تقريبا 3 ماه طول ميكشه ولي تقريبا فول(تو صحبت كردن) ميشين البته من به صورت غير فشرده مي رم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahbod
    من يه چند ماهيه دارم با متد campus مي خونم به نظرم متد خوبيه تو كوتاه مدت هم جواب ميده
    تو اصفهان يه دوره فشرده مكالمه فرانسه هست كه تقريبا 3 ماه طول ميكشه ولي تقريبا فول(تو صحبت كردن) ميشين البته من به صورت غير فشرده مي رم
    ممنون از جوابتون شما چقدر وقته داريد Campus رو كار ميكنيد؟ reflect رو چي كارنكردين؟ خودتون تا حالا نمونه سوالهاي اين دو تا امتحان رو ديديد؟
    ممكنه خواهش كنم اين سوالها رو از معلمتون با كسي كه امتحان رو داده باشه يا قصد دادنشو داشته باشه مطرح كنيد؟
    در مورد دوره فشرده هم فكر كتم دوره موسسه كوثر رو ميگيد جايي ديگه اي رو غير از اونجا سراغ داريد؟

Junior Member

از معلممون پرسيدم مي گفت TEF و TCF تقريبا در يه سطحه اليته هر دوتاش از DELF و DALF راحت تره اما TEF را بيشتر پيشنهاد مي كرد در مورد متد ها هم مي گفت reflect يه خورده سنگين شروع مي كنه يعني اون اوايلش و ترم هاي پايين نسبتا سخته ولي campus سيستماتيك تره در مورد دوره فشرده هم من فقط كوثر را ميشناسم يه سر بزن ازشون بپرس فكر مي كنم از TEF هم اطلاعاتي داشته باشند
    http://www.kowsarinstitute.com/Lefrancais.htm

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من خیلی جاها خواندم که TCF برای کبک بهتره چون نمره منفی نداره درسته؟؟؟؟

Junior Member

سلام بر دوستان

من می خوام امتحان B1 یا B2 بدم ... ممنون می شم اگه کسی بتونه منو راهنمائی کنه یا اینکه اگه منبع خاصی داره به من معرفی کنه ...

Junior Member

پیش فرض فوری امتحان دلف

کسی هست که بخواد تو امتحان دلف 17 و 18 اردیبهشت تو تهران شرکت کنه؟ خیلی فوریه ....واسه ثبت نام سه شنبه

نقل قول نوشته اصلی توسط f_heidari
    سلام بر دوستان

من می خوام امتحان B1 یا B2 بدم ... ممنون می شم اگه کسی بتونه منو راهنمائی کنه یا اینکه اگه منبع خاصی داره به من معرفی کنه ...
    سلام
    من حدود 3 سال پيش A2 و B1 رو همزمان دادم و 2 سال پيش هم B2‌رو دادم (كانون زبان ILI). من كتاب خاصي نخوندم اصلا فقط تو اطلاعيه اي كه براي ثبت نام كانون اعلام كرده بود چند تا وب سايت معرفي كرده بود كه به زبان فرانسه بودند و نمونه سوال امتحاني داشتن. من همون ها رو دانلود كردم و يه دور زدم.
    اليته به نظر من B1 ‌اصلا قابل مقايسه با B2 نيست و براي B2 فكر كنم بايد جدي خوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 3 سال پيش A2 و B1 رو همزمان دادم و 2 سال پيش هم B2‌رو دادم (كانون زبان ILI). من كتاب خاصي نخوندم اصلا فقط تو اطلاعيه اي كه براي ثبت نام كانون اعلام كرده بود چند تا وب سايت معرفي كرده بود كه به زبان فرانسه بودند و نمونه سوال امتحاني داشتن. من همون ها رو دانلود كردم و يه دور زدم.
    اليته به نظر من B1 ‌اصلا قابل مقايسه با B2 نيست و براي B2 فكر كنم بايد جدي خوند.
    سلام
    از کدام سایت نمونه سوالات امتحان را گرفتید ؟ من می خواهم در سطح B1 امتحان بدهم ولی شناحتی در مورد این امتحان ندارم لطفاً در این مورد راهنمایی فرمایید.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)