صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

دوستان tef هم توی سفارت فرانسه برگزار میشه یا جای دیگه؟ من تو سایتشون درباره تف چیزی پیدا نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh23 نمایش پست ها
    دوستان tef هم توی سفارت فرانسه برگزار میشه یا جای دیگه؟ من تو سایتشون درباره تف چیزی پیدا نکردم
    منم تو سایت سفارت ندیدم. حتما میخواین tef شرکت کنین؟ اگه اشتباه نکنم فعلا بجز موسسه فرهنگ سینا هیچ موسسه دیگه ای tef برگزار نمیکنه، واسه آخر پاییز امتحان برگزار میکنن ولی تاریخ ثبت نامش تو سایتشون نوشته وگذشته از اون تاریخ. باید اوایل دی ماه واسه آزمون 6 اسفند ثبت نام کنین. چند ماه پیش یه بار باهاشون صحبت کردم گفتن گویا از سال بعد دیگه برگزار نمیشه، معنیش اینه که این احتمالا آخرین سری هست که تو ایران tef برگزار میشه.

اما اگه واسه کبک میخواین میتونین tefaq ثبت نام کنین که هم فرهنگ سینا و هم قطب راوندی مجریش هستن.

ممنون . نه واسه فرانسه می خوام
    آخه هرچی تحقیق کردم دیدم همه میگن تف راحت تر از ت س اف هست ولی منم شنیدم سفارت قبلا برگزار میکرده الان دیگه برگزار نمیکنه. اگه اینجوره دیگه مجبورم ت س اف بدم

Junior Member

سلام به همه دوستان. با چند تا تماس به این نتیجه رسیدم که ظاهرا مراکز تهران برای آزمون TEF فعلا تعلیق هستن. فقط مرکز کوثر اصفهان برگزار می کنه. اونم میگه ما میتونیم TEF برگزار کنیم اما متقاضی های ما همه برای TEFaQ ثبت نام می کنن، اگه میخواین TEF بدین باید خودتون با حداقل چهار نفر هماهنگ کنین بیاین ثبت نام کنین. نظری ندارین؟ روال همیشه همینجوری بوده؟ من برای express entry کانادا میخوام اونم هیچی جز خود TEF رو قبول نداره.
    اگه روال همینجوریه اینجا کسی متقاضی شرکت توی tef نیست؟

دوستان تفاوت آزمون tef با tcf چی هست ؟

من می خوام آزمونی بدم که مردودی نداشته باشه.کدوم یک از این دو آزمون بدون مردودی هست و نمره منفی نداره ؟ قصد ادامه تحصیل تو کشور فرانسه رو دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Public law

لطفا اگر کسی شیراز کلاس رفته و استاد خصوصی خوب میشناسه به من معرفی کنه
صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)