سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.یه کشور میخوام که به شرایط و رشته های مورد علاقه ی بنده بخوره. خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رادیولوژی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها و رشته ی عمران.سوالی که دارم اینه که چه کشوری رو به بنده پیشنهاد میدید و چگونه بنده میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به رشته ی رادیولوژی باید چه اقدامی بکنم؟
ثانیاسختی و آسونی دروس رشته ی رادیولوژی به نسبت ایران چطوره و آیا میتونم وارد اون رشته بشم؟بازار کار این رشته چطوره؟
ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به اون کشور مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم...عذر خواهی میکنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی وقت جست و جو در این همه صفحه رو به خاطر درس هام ندارم.مرسی