صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: تکنسین رادیولوژی (Radiology Technician/Technology)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته رادیولوژی و فیلدهای مرتبط با آن

سلام

من از اون دوست عزیزمون که گفتن این رشته ها برای تربیت نیروی انسانی هست و پایه علمی نداره خواهش می کنم اگه اطلاعات ندارن پاسخ ندن. من خودم لیسانس رادیولوژی دارم الان هم 6 تا آفر از بهترین دانشگاههای uk دارم واسه medical Physics / Anatomy / Medical Imaging / Medical oncology و از مالزی و فیلیپین هم به راحتی میتونید بگیرید من از ukm & UM هم گرفتم . نکته مهمتر اینکه براحتی بادستمزد بالا کار رادیولوژی هم میتونید پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amanouchehrinia
    سلام

من از اون دوست عزیزمون که گفتن این رشته ها برای تربیت نیروی انسانی هست و پایه علمی نداره خواهش می کنم اگه اطلاعات ندارن پاسخ ندن. من خودم لیسانس رادیولوژی دارم الان هم 6 تا آفر از بهترین دانشگاههای uk دارم واسه medical Physics / Anatomy / Medical Imaging / Medical oncology و از مالزی و فیلیپین هم به راحتی میتونید بگیرید من از ukm & UM هم گرفتم . نکته مهمتر اینکه براحتی بادستمزد بالا کار رادیولوژی هم میتونید پیدا کنید.
    سلام
    میشه لطفا بفرمایید در چه مقطعی بهتون پذیرش دادن و چه فاندی براتون در نظر گرفتن؟...
    ممنون
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

من در مقطع MSc (مستر) گرفتم. دانشگاههای مالزی وقتی 70 % دوره research شد ماهی 1500 رینگیت. البته واسه مالزی فکر میکنم کافی باشه. واسه UK از 2 تا دانشگاه با فاند هست . فاند فقط شامل tuition fee میشه یعنی تقریباً 12000 پوند. در رشته های Medical Physics , Medical Imaging خیلی فاند خوب میشه گرفت.

Junior Member

سلام
    من در زمینه fund گرفتن در رشته رادیولوژی اطلاعات زیادی ندارم ولی خیلی برام مهمه اگه لطف کنید و جواب من رو بدید
    برادر من فارغ التحصیل رادیولوژی از دانشگاه تهران و دارای مدرک ارشد آناتومی از دانشگاه شهید بهشتی هستش با معدل ترم 19.5 و معدل کل 17.89 و دارای یک paper در حد عالی هم هست و نحوه کار با Ct scan ,MRI,.....اشنا هست.
    میخواستم برای fund گرفتن از امریکا انگلیس و یا کانادا چه کار باید کرد؟ لینک دانشکاههای مرتبط در این زمینه را میشه معرفی کنید ؟ په امتحانهای زبانی باید داده بشه؟ اگه اطلاعات بیشتری هم میشه به من بدید ممنون میشم .من خیلی به این اطلاعات احتیاج دارم !!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iust64
    سلام
    من در زمینه fund گرفتن در رشته رادیولوژی اطلاعات زیادی ندارم ولی خیلی برام مهمه اگه لطف کنید و جواب من رو بدید
    برادر من فارغ التحصیل رادیولوژی از دانشگاه تهران و دارای مدرک ارشد آناتومی از دانشگاه شهید بهشتی هستش با معدل ترم 19.5 و معدل کل 17.89 و دارای یک paper در حد عالی هم هست و نحوه کار با Ct scan ,MRI,.....اشنا هست.
    میخواستم برای fund گرفتن از امریکا انگلیس و یا کانادا چه کار باید کرد؟ لینک دانشکاههای مرتبط در این زمینه را میشه معرفی کنید ؟ په امتحانهای زبانی باید داده بشه؟ اگه اطلاعات بیشتری هم میشه به من بدید ممنون میشم .من خیلی به این اطلاعات احتیاج دارم !!!
    برای گرفتن PhD با اطلاعاتی که گفتید برای رشته های علوم تشریح می شه apply کرد در هر جا. این که کدوم کشور می خواید برید رو خودتون باید انتخاب کنید و با انتخاب هر کشور پروسه و امتحاناتی که باید بدید فرق می کنه. یه کم تو forum بگردید دستتون می آد داستان از چه قراره....

Junior Member

سلام ممنون از پاسختون
    ولی میشه بگید برای fund گرفتن چه امتحانهای مقدماتی رو باید اینجا بگذرونیم ؟؟؟ از کجا میتونم اطلاعاتشون رو بگیرم؟؟چه مدارکی باید فرستاده بشه؟؟؟ از کی باید شروع کرد به mail زدن به دانشگاهها؟؟ البته دانشگاههای آمریکا و کانادا و انگلیس مد نظرمون هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من تازه عضو شدم و چون خودم امتحان دانشگاه دارم وقت نکردم کامل بخونم ولی در اولین وقت همه پستهارو خواهم خواند
    ممنون

Senior Member

مثلا برای آمریکا TOEFL و GRE لازمه. اگر تو forum یه چرخی بزنید یا به وبسایت دانشگاهها مراجعه کنید همه اطلاعاتی رو که می خواید پیدا می کنید....

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iust64
    سلام ممنون از پاسختون
    ولی میشه بگید برای fund گرفتن چه امتحانهای مقدماتی رو باید اینجا بگذرونیم ؟؟؟ از کجا میتونم اطلاعاتشون رو بگیرم؟؟چه مدارکی باید فرستاده بشه؟؟؟ از کی باید شروع کرد به mail زدن به دانشگاهها؟؟ البته دانشگاههای آمریکا و کانادا و انگلیس مد نظرمون هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من تازه عضو شدم و چون خودم امتحان دانشگاه دارم وقت نکردم کامل بخونم ولی در اولین وقت همه پستهارو خواهم خواند
    ممنون
    شما 60 70 درصد اطلاعات فروم رو تو يه سوال پرسيديد! بهترين كاري كه الان مي تونيد بكنيد search كردن در سايت دانشگاه هاس. چون رشته با رشته فرق مي كنه.

Senior Member

در مورد رشته راديولوژي بايد بگم كه در مقاطع تحصيلي بالا اصلا كار كردن با دستگاه ها مد نظر نيست. قسمت عمده اي از تحقيقات به medical image procesing و medical imaging مربوط مي شه كه اشتراكات زيادي داره با تحقيقات كساني كه در دپارتمانهاي مهندسي پزشكي و برق و كامپيوتر تو زمينه تصوير كار مي كنند. اگه به مقاله هايي كه در اين زمينه ها هست دقت كنيد ميبينيد كه دو دسته نويسنده داره. يكي كساني با backgroaund مهندسي، سيگنال سيستمي و رياضي، يك سري هم راديولوژي و psychology و...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراح گرافیک/هنر شیراز

Unhappy رادیولوژی

اگر كسي اطلاعاتي در مورد رشته راديولوژي و ادامه تحصيل در امريكا در مقطع كارشناسي ارشد دارد،ممنون مي شم كمك بفرمايند
    ویرایش توسط Royal2009 : August 10th, 2010 در ساعت 12:08 AM