صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: تکنسین رادیولوژی (Radiology Technician/Technology)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته رادیولوژی و فیلدهای مرتبط با آن

با سلام
    بنده در رشته کارشناسی رادیولوژی تحصیل می کنم آیا امکان ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد رادیولوژی در خارج را دارم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choogha2010 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده در رشته کارشناسی رادیولوژی تحصیل می کنم آیا امکان ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد رادیولوژی در خارج را دارم؟
    با تشکر
    چرا که نه حتما امکانش را دارید
    لازمه که سایت دانشگاها و دپارتمان های مربوطه را چک کنید و رشته رادیولوژی و رشته های مربوطه را بررسی کنید. رشته های بسیاری هستند که از رادیولوژی ریشه گرفته اند که خودتون بهتر می دونید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی علوم پزشکی شهرکرد

من حاضرم تویه اون دوره ی یک ساله ربان اسپانیایی که خوده دانشگاه میزاره شرکت کنم در ضمن ایلتس رو هم به این زودی ها میگیرم
    حالا با این اوصاف شانسم چقدره؟ کم - شاید - متوسط - یا خوب
    میشه در حین تحصیل به کار توی مراکز رادیولوؤی بپردازم چون شنیدم کارش خارج از کشور خیلی خوبه
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abjam نمایش پست ها
    من حاضرم تویه اون دوره ی یک ساله ربان اسپانیایی که خوده دانشگاه میزاره شرکت کنم در ضمن ایلتس رو هم به این زودی ها میگیرم
    حالا با این اوصاف شانسم چقدره؟ کم - شاید - متوسط - یا خوب
    میشه در حین تحصیل به کار توی مراکز رادیولوؤی بپردازم چون شنیدم کارش خارج از کشور خیلی خوبه
    با تشکر فراوان
    درود
    پارامترهای متعددی دخیلند در روند پذیرش
    شانس شما بنظر من خوب است..
    روی کار نمیشه زیاد حساب کرد/ اگه می خواهید از این طریق خرج تحصیلتون را بدهید ریسکشه بالاست.
    یا فاند بگیرید یا فکر منبع دیگری برای تامین هزینه هاتون باشید

مرسی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام

من از اون دوست عزیزمون که گفتن این رشته ها برای تربیت نیروی انسانی هست و پایه علمی نداره خواهش می کنم اگه اطلاعات ندارن پاسخ ندن. من خودم لیسانس رادیولوژی دارم الان هم 6 تا آفر از بهترین دانشگاههای uk دارم واسه medical Physics / Anatomy / Medical Imaging / Medical oncology و از مالزی و فیلیپین هم به راحتی میتونید بگیرید من از ukm & UM هم گرفتم . نکته مهمتر اینکه براحتی بادستمزد بالا کار رادیولوژی هم میتونید پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amanouchehrinia
    سلام

من از اون دوست عزیزمون که گفتن این رشته ها برای تربیت نیروی انسانی هست و پایه علمی نداره خواهش می کنم اگه اطلاعات ندارن پاسخ ندن. من خودم لیسانس رادیولوژی دارم الان هم 6 تا آفر از بهترین دانشگاههای uk دارم واسه medical Physics / Anatomy / Medical Imaging / Medical oncology و از مالزی و فیلیپین هم به راحتی میتونید بگیرید من از ukm & UM هم گرفتم . نکته مهمتر اینکه براحتی بادستمزد بالا کار رادیولوژی هم میتونید پیدا کنید.
    سلام
    میشه لطفا بفرمایید در چه مقطعی بهتون پذیرش دادن و چه فاندی براتون در نظر گرفتن؟...
    ممنون
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

من در مقطع MSc (مستر) گرفتم. دانشگاههای مالزی وقتی 70 % دوره research شد ماهی 1500 رینگیت. البته واسه مالزی فکر میکنم کافی باشه. واسه UK از 2 تا دانشگاه با فاند هست . فاند فقط شامل tuition fee میشه یعنی تقریباً 12000 پوند. در رشته های Medical Physics , Medical Imaging خیلی فاند خوب میشه گرفت.

Junior Member

سلام، می شه بگید از کدوم دانشگاه های uk پذیرش گرفتید؟ من کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه تهران( معدل 18/20 ) دارم . راجع به ielts هم مشکلی نیست. ولی مقاله ندارم .به نظرتون واسه پذبرش MSc با fund شانسی دارم؟ راستی می شه بگید نمره ielts شما چند بود ؟

Junior Member

سلام.ممنون میشم بگین که واسه چه دانشگاههایی تو المان شانس گرفتن دکتری من بیشتره.کارشناسی رادیولوژی و ارشد رادیوبیولوژی از شهید بهشتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amanouchehrinia نمایش پست ها
    من در مقطع MSc (مستر) گرفتم. دانشگاههای مالزی وقتی 70 % دوره research شد ماهی 1500 رینگیت. البته واسه مالزی فکر میکنم کافی باشه. واسه UK از 2 تا دانشگاه با فاند هست . فاند فقط شامل tuition fee میشه یعنی تقریباً 12000 پوند. در رشته های Medical Physics , Medical Imaging خیلی فاند خوب میشه گرفت.

سلام، می شه بگید از کدوم دانشگاه های uk پذیرش گرفتید؟ من کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه تهران( معدل 18/20 ) دارم . راجع به ielts هم مشکلی نیست. ولی مقاله ندارم .به نظرتون واسه پذبرش MSc با fund شانسی دارم؟ راستی می شه بگید نمره ielts شما چند بود ؟