صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58

موضوع: تکنسین رادیولوژی (Radiology Technician/Technology)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته رادیولوژی و فیلدهای مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط amanouchehrinia نمایش پست ها
    من در مقطع MSc (مستر) گرفتم. دانشگاههای مالزی وقتی 70 % دوره research شد ماهی 1500 رینگیت. البته واسه مالزی فکر میکنم کافی باشه. واسه UK از 2 تا دانشگاه با فاند هست . فاند فقط شامل tuition fee میشه یعنی تقریباً 12000 پوند. در رشته های Medical Physics , Medical Imaging خیلی فاند خوب میشه گرفت.

سلام، می شه بگید از کدوم دانشگاه های uk پذیرش گرفتید؟ من کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه تهران( معدل 18/20 ) دارم . راجع به ielts هم مشکلی نیست. ولی مقاله ندارم .به نظرتون واسه پذبرش MSc با fund شانسی دارم؟ راستی می شه بگید نمره ielts شما چند بود ؟

Junior Member

سلام.ممنون میشم بگین که واسه چه دانشگاههایی تو المان شانس گرفتن دکتری من بیشتره.کارشناسی رادیولوژی و ارشد رادیوبیولوژی از شهید بهشتی

Junior Member

سلام
    برای رشته فیزیک پزشکی گرایش تصویربرداری پزشکی مثلا شاخه MRI بنطرتون میشه کجاها فاند بهتر برای ارشد پیدا کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : تکنسین رادیولوژی (Radiology Technician/Technology)

درود بر شما
    بنده کارشناس رادیولوژی هستم و می خوام واسه ارشد اناتومی بخونم در خلال درسم هم زبانم رو بهتر کنم و جایی مشغول بشم برای سابقه کار که این پروسه بعلاوه سربازی حدودا 5 الی 6 سالی به طول خواهد انجامید
    سئوالم اینجاست با این شرایط می تونم برای ویزای کاری برای کانادا اقدام کنم ؟
    فرصت شغلی رادیولوژی چطور هست اونجا ؟
    درامد واسه من خیلی مهمه میشه یه زندگی خوب تشکیل داد با این رشته ؟ ( البته به این موضوع واقفم که هرکس سطح توقع و ایده الهاش فرق داره ولی بنده کلی عرض کردم )
    سپاس فراوان

سلام من یک سوال داشتم
    من لیسانس برق دارم ایا میتوانم رشته رادیولژی بخونم بیشتر مد نظرم سونو گرافی است و ایا یک کارشناس رادولوژی میتواند مطب سونو برای خودش بزند
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asghar1365 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم
    من لیسانس برق دارم ایا میتوانم رشته رادیولژی بخونم بیشتر مد نظرم سونو گرافی است و ایا یک کارشناس رادولوژی میتواند مطب سونو برای خودش بزند
    با تشکر
    نه دوست عزیز
    باید اول پزشک عمومی بخونی بعدش متخصص رادیولوژی بشی که بتونی مطب واسه خودت بزنی
    ضمنا شما اگه لیسانس رادیولوژی بگیرید فقط بعنوان تکنسین با یک حقوق کارمندی در مطب یک پزشک راذیولوژی کار کنی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام دوستان من پزشك عمومى هستم و دو ماهه ديگه دارم ميرم امريكا كه بمونم(گرين كارت)دارم تا جاييكه من اطلاع دارم سونو گرافى در اونجا يك رشته جداگانه در دانشگاه است يعنى كسانى كه در اين رشته فارغ التحصيل مى شوند بيماران را سونو گرافى مىكنند (در حاليكه در ايران اين كار را پزشكان متخصص راديولوژى انجام ميدهند)حالا سوال من اينه كه كسى اطلاع داره من چه طور مى تونم وارد اين رشته در دانشگاه شوم وايا مدرك پزشكى عمومى ام كمك كننده هست يانه؟

Junior Member

با سلام .
    دوستان من ترم اخر رادیولوژی شهید بهشتی هستم . محل اخذ دیپلمم منطقه 2 هستش . سوال من اینه که اگه بخوام طرحمو تهران بگذرونم باید چیکار کنم؟ چون منطقا ام با تهران که منطقه یک محسوب میشه فرق داره من برای تغییر منطقه چیکار باید کنم و به کجا مراجعه کنم؟ و اینکه متولد تهران هستم کمکی نمیکنه برای طرحم؟
    مرسی از پاسخهاتون

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maniaaa نمایش پست ها
    با سلام .
    دوستان من ترم اخر رادیولوژی شهید بهشتی هستم . محل اخذ دیپلمم منطقه 2 هستش . سوال من اینه که اگه بخوام طرحمو تهران بگذرونم باید چیکار کنم؟ چون منطقا ام با تهران که منطقه یک محسوب میشه فرق داره من برای تغییر منطقه چیکار باید کنم و به کجا مراجعه کنم؟ و اینکه متولد تهران هستم کمکی نمیکنه برای طرحم؟
    مرسی از پاسخهاتون
    سلام

تا جایی که من میدونم اصولا بیمارستانهای وابسته به دانشگاههای علوم پزشکی تهران دانشجوهای خودشونو قبول می کنن. بعد اینکه وقتی طرح ثبت نام کردید اولویت خودتونو بیمارستانی که در تهران هست بزنید. اینو هم بگم که مهم بیمارستان هست اگه بخواد کسی رو انتخاب کنه حتما میتونه.البته باز هم ممکنه رشته های مختلف متفاوت باشه و بهتره از قسمت طرح در معاونت توسعه در دانشگاه خودتون سوال کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان رشته من مترجمی است الان در کانادا هستم و تمایل دارم که در یکی از رشته ای رادیولوژی شروع به تحصیل کنم. می توانید من را راهنمایی کنید.
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014