صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: قبرس یا مالزی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبرس یا مالزی؟

اینکه بگیم رنک اصلا ارزش نداره کاملا بی معنیه! حد اقل در مورد دانشگاههای شناخته شده دنیا که همیشه رتبه ی بالا دارن.بعد هم انتظار نداشته باشین یه استاد با رزومه بالا بره قبرس درس بده..اونم تازه تو قسمت ترک نشهنش که میگن خیلی از نظر درسی بچه های ضعیفی داره..در ضمن رنک یک دپرتمان با رنک کلی دانشگاه خیلی فرقی ندارند. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Striker82 نمایش پست ها
    اینکه بگیم رنک اصلا ارزش نداره کاملا بی معنیه! حد اقل در مورد دانشگاههای شناخته شده دنیا که همیشه رتبه ی بالا دارن.بعد هم انتظار نداشته باشین یه استاد با رزومه بالا بره قبرس درس بده..اونم تازه تو قسمت ترک نشهنش که میگن خیلی از نظر درسی بچه های ضعیفی داره..در ضمن رنک یک دپرتمان با رنک کلی دانشگاه خیلی فرقی ندارند. موفق باشید
    پرفسور : Glenn P.Jenkins
    سوابق تدریس : 28 سال تدریس در هاروارد ، از سال 2000 تا امروز هم استاد پروازی هاروارد هستن ( دانشکده اقتصاد )
    از سال 2000 هم استاد دانشگاه کوئینز هستن ( دانشکده اقتصاد )

از سال 1989 تا سال 1998 هم رئیس بخش بررسی و مطالعات مالیات دانشکده حقوق هاروارد بودن

اعتبار ایشان را من نمیتوانم در چند خط به محضر رفیع شما برسانم و همینقدر عرض کنم که ایشان برای یه جمع 18 نفری از دانشجو های دانشگاه ما همین پیش پای شما ویزای کانادا گرفتن که این 18 نفر در یک دوره فشرده 1 ماهه شرکت کنن !!! راستی نه تضمینی دادن به سفارت و نه اون 18 نفر !!!! همه اشون هم 6 ماه ویزا گرفتن !

اینکه میگم آقا رنک رو ولش کن ، ببین کی درس میده ، چی درس میده اینه ، ممکنه دانشگاه X رتبه 500 باشه ولی وقتی با کمک رشته های دیگه اش به جز رشته مورد نظر تو رشد کرده به درد تو نمیخوره... یا رنکینگ رشته مخصوصت رو ببین یا اینکه بشین سرچ اساسی کن...

رنک دپارتمان با رنک دانشگاه خیلی فرق نداره !!!
    پس بفرمایید این آمریکایی ها به چه علتی رنک بر اساس رشته میکنن؟

راستی اگه انگلیسیتون خوبه اینم بخونین....
    http://www.econ.queensu.ca/pub/faculty/jenkins/
    ویرایش توسط samiii22 : August 8th, 2011 در ساعت 02:00 AM دلیل: با هماهنگی با کاربر

نقل قول نوشته اصلی توسط Striker82 نمایش پست ها
    دوست من ممنون میشم این کسی که این اطلاعات رو در اختیار شما میزاره رو بهمون معرفی کنید!! کی گفته دانشجو های قسمت ترک نشین ضعیف هستن؟ بین همین ایرانی هایی که من تا الان توی رشته ی خودمون دیدم رتبه ی تک رقمی کنکور 2 نفر بودن . باز 2 نفر دیگه از دانشگاه صنعتی شریف بودن .
    دانشجو های دکترای رشته ی ما (مکانیک) واقعآ با سواد هستن اینو از پروژه های بین المللی که برداشتن بهتون میگم چه ایرانی هاشون چه بقیه ی کشور ها .
    به نظر من شما هر حرفی رو که میزنید سریع باور نکنید
    این هم چند تا از استاد های رشته ی من:
    ایشون ادوایزر من هستن:
    http://me.emu.edu.tr/haybar/
    p
    hd از دانشگاه اوهایو آمریکا در رشته ی nuclear engineering

این ترم الاستیسیتی درس میدادن:
    http://me.emu.edu.tr/akbil/aboutme.htm

p
    hd از دانشگاه نیوجرزی و عضو دایمی سازمان ABET

دیگه فکر کنم آقای هاشم پور رو همه بشناسن . معاون دانشگاه هستن و همچنین از استاد های مکانیک

http://me.emu.edu.tr/majid/aboutme.htm

http://me.emu.edu.tr/akbil/aboutme.htm

و
    .....

ضمنآ رنک یه دیپارتمان خیلی میتونه با رنک کلی دانشگاه فرق داشته باشه !! این دانشگاه emu توی بعضی رشته ها خیلی قوی تر از بقیه ی رشته ها هست مثلآ همین دانشکده ی اقتصاد و مکانیک

بد نیست صفحه ی زیر رو هم مطالعه کنید تا ببینید دانشگاه عضو چه گروه هایی هست تا یه خورده سطح علمی دانشگاه براتون روشن تر بشه . بخصوص برای 2 رشته ی بالا!
    http://emu.edu.tr/aboutemu/membershipsacreditation.aspx

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

دوستان برای رشته عمران مقطع لیسانس emu گزینه ی خوبیه؟

دوستان در مورد سطح علمي دانشكده مهندسي صنايع چيز قابل ذكري هست؟
    تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    دوستان برای رشته عمران مقطع لیسانس emu گزینه ی خوبیه؟
    والا دیپارتمان عمران اینجا خیلی خوب عمل میکنه و قوی هست اما به نظر من لیسانس رو ایران بگیرید و برای فوق اینجا بیاید بهتر هست مگر اینکه با هزینش مشکلی نداشته باشید چون میدونید که هزینه های لیسانس حدودآ ۲ برابر هست

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه اوضاع فیزیک چه جورییه در این دو کشور؟ من برای ارشد میخوام برم آیا با معدل 15 وبدون هیچی با هزینه شخسی امکان پذیرش گرفتن هست؟
    ممنونم

سلام.من میخوام برای ارشد مهندسی صنایع اقدام کنم.به نظر شما بین دو دانشگاه upm مالزی و emu قبرس کدوم بهتره و سطح علمیه بالاتری داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

اگه بعدش استرالیا میخواین برین فقط مالزی.

Junior Member

براي رشته IT كدام بهتره,قبرس يا مالزي؟؟من يكي از دوستام كه در UTM. ارشد خوانده بود بهم كفتءكه رنك دانشكده شان 160 بوده.ولي از رنك دانشكده كامبيوتر EMU خبر ندارم.لطفا كمك كنيد....