نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: انتخاب دانشگاه بین آمریکا و هلند

پیش فرض انتخاب دانشگاه بین آمریکا و هلند

سلام دوستان
    من از دانشگاه جرجيا با اين شرايط پذيرش گرفتم
    . The current cost of attending Georgia State University's graduate program for one academic year (tuition/fees, living expenses and health insurance) is $38,404. Please note that since your assistantship, tuition waiver, and insurance allowance total $36392, the minimum monetary amount you will need to show (whether in personal funds or from a sponsor) is $2,012.
    اين خوبه يا بد؟
    ضمنا support مالي شونم به صورت stipend
    من براي stipend بايد چي كار كنم؟ TA يا RA ؟؟؟؟؟

به علاوه من از هلند هم پذيرش دارم با salary 1900 يورو بدون احتساب ماليات
    كدوم بهتره؟
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمايي كنين

سلام
    تبریک میگم. هر دو پذیرش خیلی خوبه. ای کاش رشته تحصیلی تون رو هم می گفتین تا ببینیم وضعیت هلند بهتره یا آمریکا در اون رشته، البته احتمالا آمریکا بهتر باشه.

پذیرش georgia که دارید خیلی عالیه. stipend رو که حتما بهتون میدن اما تو این نامه ای که گذاشتید نگفته ماهی چه قدر Stipend میده. خودتون شهریه دانشگاه رو از 36000 دلار کم کنید تقسیم به 9 ماه کنید ببینید حدودا stipend چقدره؟ احتمالا بین 1200 تا 1600 دلار باشه که کافیه.

در مورد TA یا RA باید از department بپرسید.

در مورد انتخاب بین هلند و آمریکا ... از نظر علمی که خوب آمریکا بهتره و جای پیشرفت بیشتر. اما اگر تحمل ندیدن خانواده رو برای چندین سال ندارید و حتما نیاز دارید که خانواده بیاد پیش شما و یا تابستون ها شما برگردید ایران، خب ... آمریکا این امکان رو به شما نمیده. ضمن این که زندگی در هلند در مقایسه با زندگی در آمریکا مثل زندگی کردن در روستا در مقایسه با شهره، از نظر خلوت بودن و مردم و تفریحات و شهر نشینی. هلند کشور بسیار آروم و خلوت و ساکتیه و خیلی از بچه ها به خاطر همین سکوت خسته کننده ای که داره قید هلند رو مزنن.

نظر شخصی من: آمریکا رو ok بدید، ان شا الله ویزا رو هم می گیرید. اگه نتونستید خدای نکرده ویزا رو بگیرید، هلند رو انتخاب کنید (در اولویت بعدی)
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

به نظر من آمریکا رو انتخاب کن

saeede83
    Guest

آمریکا از نظر تامین کاری بعد از گرفتن دکتری با هیچ جای دیگه دنیا قابل مقایسه نیست. به نظر منم ویزا رو امتحان کنید اگه خدای نکرده نگرفتید، برید هلند.

من بعد از دیدن هلند و پروژه ای که قراره روش کار کنم تصمیم قطعی ام رو گرفتم برم هلند
    حالا می خوام ببینم کی به gerogia staue uni خبر بدم که اون پوزیشن رو به کس دیگه ای بدن
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

اگر تصمیمتون رو گرفتید حتما زودتر بهشون بگید که آدمهایی که نیاز دارند بتونن از position استفاده کنن...
    در ضمن در مورد اینکه stipend شما ماهی چقدره، باید ببینید که تابستون رو هم شامل میشه یا نه، چون در اون صورت باید تقسیم بر 12 کنید.
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

پیش فرض پاسخ : انتخاب دانشگاه بین آمریکا و هلند

برو امریکا

امریکا از نظر علمی بالاتره

نزن بابا نزن غلط کردم ;D
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazeaziz
    من بعد از دیدن هلند و پروژه ای که قراره روش کار کنم تصمیم قطعی ام رو گرفتم برم هلند
    حالا می خوام ببینم کی به gerogia staue uni خبر بدم که اون پوزیشن رو به کس دیگه ای بدن
    خیلی جالبه. همیشه کسانی هستند که در خلاف جهت آب حرکت می کنند. امیدوارم موفق شی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)