صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Davlish نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. ممنون میشم نظرتون رو در مورد امکان پذیرش فول فاند در مقطع دکتری بیان کنید
    1) کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه پیام نور معدل 13.33
    2) کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه علوم و فنون معدل 17.99
    3) زبان آیتلس 7.5
    4) دوتا مقاله ISI در حوزه ی blockchain دارم
    آیا لازمه GRE امتحان بدم؟؟
    سلام. من نظر خودم رو در مورد رزومتون عنوان میکنم بقیه دوستان باتجربه نیز نظر خواهند داد.
    بغیر از معدل لیسانستون که پایین است رزومه تون مناسب است.
    بطور کلی شانس قابل قبولی دارید ولی این نکته را توجه بفرمایید که دکترا در اروپا 99 درصد بصورت پوزیشن بر روی سایت آگهی میشود. باید بگردید و پوزیشن مرتبط با رشتتون رو پیدا کنید و اپلای کنید. این نکته را هم در نظر بگیرید که این پوزیشنها بسیار رقابتی بوده و برای هر پوزیشن حدود 200 نفر اپلای میکنند!
    توصیه اکید من و همینطور دیگر دوستان در پروسه اپلای این است که خودتان را محدود به یک کشور یا دانشگاه نکنید و تمامی کشورها رو درنظر بگیرید. ولی بطور کلی شانس مناسبی برای یافتن پوزیشن دارید. باید اپلای کنید و ناامید نشوید چون این راه(پذیرش و یافتن فاند تحصیلی) بسیار سخت و طاقت فرسا است و لازمه آن give up نکردن است.
    در ضمن جی ار ای فقط برا دانشگاههای ایالات متحده نیاز است و شما اگر دانشگاههای اروپا را نشانه رفته اید نیاز به آن ندارید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم

سلام
    من دنبال پوزیشن دکتری تو فنلاند هستم. کسی میتونه آدرس سایتی که پوزیشن ها رو زده معرفی کنه؟
    Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

موقعیت دکتری
    تخصص یادگیری برای ربات
    کشور فنلاند
    مهلت اپلای: ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱

PhD Student Position in Robot Learning at Aalto University, Finland

The Aalto Robot Learning research group operates in the intersection of artificial intelligence and robotics. In particular, we focus on reinforcement learning, robotic manipulation, decision making under partial observability, imitation learning, and decision making in multi-agent systems. The goal of the research group is to help robots understand what they need to learn in order to perform their assigned tasks, and, thus, make robots capable of operating on their own and pro-actively help humans. To accomplish these goals the research group develops novel decision making methods and uses these methods to solve unsolved robotic tasks. For more information, please see http://rl.aalto.fi

The Robot Learning research group is seeking a talented PhD student with strong interest in Robot Learning and
    * Mobile manipulation and
    * Reinforcement learning

The main task of the doctoral candidate will be to develop new state-of-the-art reinforcement learning (RL) methods and utilize them on a real robot. The developed methods allow robots to operate in unstructured partially observable real-world environments found in household robotics, construction, work sites of mobile heavy machines, agile manufacturing, elderly care, handling dangerous materials, or even disaster scenarios such as Fukujima.

The research focus will be on developing reinforcement learning method techniques related to partial observability, memory representations, exploration, Bayesian reinforcement learning, curriculum reinforcement learning, and Monte Carlo tree search. The doctoral candidate will apply the methods on real robots such as the Boston Dynamics Spot robot with a Spot arm. The exact direction of the research is chosen depending on your experience and interests.
    Please relate clearly to (some of) these research topics in your Letter of Motivation.

Outstanding students and researchers from the areas of Machine Learning, AI, and Robotics and related areas including Reinforcement Learning, Control Engineering, Computer Vision, Statistics & Optimization, or Mathematics & Physics are welcome to apply. The candidate is expected to conduct independent research and at the same time contribute to the topics listed above. Successful candidates can furthermore be given the opportunity to work with undergraduate, M.Sc. and PhD students.

The research group collaborates with research groups in computer vision, robotics, construction, mobile heavy machines, human-robot interaction, reinforcement learning, imitation learning, multi-agent systems, under-water vehicles, and robot motion planning. Moreover, two of the PhD students in the research group are located at the Intelligent Autonomous Systems institute at TU Darmstadt, Germany so there will be ample opportunities for international collaboration.

WE OFFER

The position will be filled for a period of 1+3 years. The starting date is in September 2021 or as mutually agreed. The salary will be based on both the job requirements and the employee’s personal performance in accordance with the salary system of Finnish universities. A typical starting salary for a doctoral candidate is approximately 2500 EUR/month. The salary increases with experience.
    We offer a wide range of staff benefits, such as occupational health care, flexible working hours, excellent sports facilities on campus and several restaurants and cafés on campus with staff discounts.

HOW TO APPLY

Please submit your application through our online recruitment system. Click "Apply now!" at the end of the web page
    https://www.aalto.fi/en/open-positio...robot-learning

The closing date for applications is June 24, 2021 (23:59 EEST (GMT+3)). Please write your application and all the accompanying documentation in English and attach them in PDF format.

Please attach only the following documents to your application:
    I am still here. I am alive.

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    میخواستم بدونم با شرایط زیر امکان تحصیل در مقطع دکتری وجود داره:
    1-کارشناسی حسابداری با معدل 17/19 از دانشگاه آزاد
    2-کارشناسی ارشد مدیریت مالی از علوم و تحقیقات با معدل 15/22
    3-دارای مدرک آیلتس 6.5

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashrouh نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    میخواستم بدونم با شرایط زیر امکان تحصیل در مقطع دکتری وجود داره:
    1-کارشناسی حسابداری با معدل 17/19 از دانشگاه آزاد
    2-کارشناسی ارشد مدیریت مالی از علوم و تحقیقات با معدل 15/22
    3-دارای مدرک آیلتس 6.5
    سلام دوست عزیز
    من تجربه کردم لیسانس حسابداری داشتم و فوق مدیریت بازرگانی گرایش مالی
    دانشگاه های اروپا از شما برای دکتری مدیریت مالی واحدهای مدیریت مالی در مقطع لیسانس که در اینجا کلا فایننس گفته کی شود را انتظار دارند
    بعید می دانم به شما فاند بدهند
    پیشنهاد من ارشد حسابداری با توجه به معدل خوب شما هست و دکتری حسابداری
    رشته مالی در ایران متاسفانه خیلی تفاوت با اروپا دارد خصوصا دانشگاه آزاد که سطح علمی پایینی در این رشته دارد. فکر نکنم لازم باشد اسم ببرم از اساتیدی مالی دانشگاه علوم تحقیقات که شخصا می شناسم و …
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    در ریسرچ پروپوزال مقدماتی که دارم برای دکتری فاینانس دانشگاه واسا فنلاند مینویسم،
    آخرش باید یک سوال رو جواب بدم که نمیدونم چی بنویسم
    funding of studies and phd research?

و باید توضیح بدم
    به نظرتون چی بگم بهتره؟
    تو سایت دانشگاه این رو گفته:
    Please note that the admission to doctoral studies does not include financing. However, the university supports and trains doctoral students in applying for funding.
    از طرفی تو لینک ثبت نام خود دانشگاه یک گرنت برای ۶ نفر گذاشته

به نظرتون چی بنویسم تو پروپوزال؟ بگم سلف فاند میام، بگم روی بورسیه و... حساب کردم یا...؟

میدونم فنلاند گرونه و اما گرنتی که ارائه دادن به نظرم خوبه . ازطرفی بدون گرنت عمرا بتونم برم.

میترسم بگم به فکر بورسیه ام،از پروسه اپلای حذفم کنن، بگم سلف فاندم، از پروسه گرنت حذفم کنن.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

میترسم بگم به فکر بورسیه ام،از پروسه اپلای حذفم کنن، بگم سلف فاندم، از پروسه گرنت حذفم کنن

نگران نباشید و به طور عادی اپلای کنید. اپلیکیشن تحصیل بر مبنای مختصات فردی/علمی متقاضیها برسی میشود و پروسه ای کاملا مستقل از اپلیکیشن دریافت فاند دارد که بر مبنای معیارهای دانشگاه برای اعطای فاند است. معمولا نخست تصمیم برای پذیرش گرفته و بعد از بین پذیرفته شده ها کسانی که تقاضای فاند دارند را دوباره برای اعصای فاند بررسی میکنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در ریسرچ پروپوزال مقدماتی که دارم برای دکتری فاینانس دانشگاه واسا فنلاند مینویسم،
    آخرش باید یک سوال رو جواب بدم که نمیدونم چی بنویسم
    funding of studies and phd research?

و باید توضیح بدم
    به نظرتون چی بگم بهتره؟
    تو سایت دانشگاه این رو گفته:
    Please note that the admission to doctoral studies does not include financing. However, the university supports and trains doctoral students in applying for funding.
    از طرفی تو لینک ثبت نام خود دانشگاه یک گرنت برای ۶ نفر گذاشته

به نظرتون چی بنویسم تو پروپوزال؟ بگم سلف فاند میام، بگم روی بورسیه و... حساب کردم یا...؟

میدونم فنلاند گرونه و اما گرنتی که ارائه دادن به نظرم خوبه . ازطرفی بدون گرنت عمرا بتونم برم.

میترسم بگم به فکر بورسیه ام،از پروسه اپلای حذفم کنن، بگم سلف فاندم، از پروسه گرنت حذفم کنن.
    ویرایش توسط susighton : September 26th, 2021 در ساعت 02:02 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنونم واقعا. پس فعلا بنویسم سلف فاند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میترسم بگم به فکر بورسیه ام،از پروسه اپلای حذفم کنن، بگم سلف فاندم، از پروسه گرنت حذفم کنن

نگران نباشید و به طور عادی اپلای کنید. اپلیکیشن تحصیل بر مبنای مختصات فردی/علمی متقاضیها برسی میشود و پروسه ای کاملا مستقل از اپلیکیشن دریافت فاند دارد که بر مبنای معیارهای دانشگاه برای اعطای فاند است. معمولا نخست تصمیم برای پذیرش گرفته و بعد از بین پذیرفته شده ها کسانی که تقاضای فاند دارند را دوباره برای اعصای فاند بررسی میکنند.

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisf نمایش پست ها
    ممنونم واقعا. پس فعلا بنویسم سلف فاند؟
    خواهش میکنم دوست عزیز

اگر سوالی در این مورد نکرده اند مسکوت بگذارید. اگر سوال شده بفرمایید بورسیه دانشگاه و منابع شخصی. اگر احتمالا جایی هم شمارا ساپورت مالی میکند مثلا محل کار انرا هم بفرمایید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)