صفحه 28 از 34 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

با سلام خدمت همه ی دوستان
    ممنون میشم اگه به رزومه ی من یه نگاه بندازید و نظر بدید که آیا من شانس گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های فنلاند را دارم یا نه؟ البته با فاند
    لیسانس کامپیوتر گرایش سخت افزار: دانشگاه غیر انتفاعی
    معدل لیسانس :18
    فوق لیسانس: گرایش هوش مصنوعی :دانشگاه صنعتی اصفهان
    معدل فوق :17.96
    2 تا ژورنال داخلی(علمی پژوهشی)
    4 تا مقاله ی کنفرانس داخلی
    5 سال سابقه تدریس که سه سالش را هیئت علمی غیر انتفاعی بودم و هستم.
    فعلا مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست . فکر میکنم بتونم نمره ی متوسطی بگیرم.

ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

سلام دوستان . یکی از اساتید دانشگاه Aalto این ایمیل رو بهم زد. میخواستم بدونم نظرتون چبه؟ ابن یعنی با هزینه شخصی اقدام کنم؟ خود دانشگاه Aalto هیچ نوع فاندی برای دکترا ندارن؟ یعنی فقط استاد باید فاند کنه؟ میشه یکم راهنمایی کنین. ممنون بسیار
    Aalto is continuously accepting postgraduate students (see Aalto's web page for info). The issue is that you need to show in the application how to finance your stay (target 4 years) in Finland. So you need some scholarship from your country etc. I have currently no project I can hire you directly, but I can supervise you if you find funding for your stay.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kahangi نمایش پست ها
    سلام دوستان . یکی از اساتید دانشگاه Aalto این ایمیل رو بهم زد. میخواستم بدونم نظرتون چبه؟ ابن یعنی با هزینه شخصی اقدام کنم؟ خود دانشگاه Aalto هیچ نوع فاندی برای دکترا ندارن؟ یعنی فقط استاد باید فاند کنه؟ میشه یکم راهنمایی کنین. ممنون بسیار
    Aalto is continuously accepting postgraduate students (see Aalto's web page for info). The issue is that you need to show in the application how to finance your stay (target 4 years) in Finland. So you need some scholarship from your country etc. I have currently no project I can hire you directly, but I can supervise you if you find funding for your stay.

سلام
    اره. همین رو گفته. اگر استاد پروژه صنعتی خاصی داشته باشه خب فاندش هم هست. ولی این استاده در حال حاضر پروژه نداره. گفته اگه خودت پروژه داری فاندش هم داری بیا من فقط استادت میشم. به بقیه استادا ایمیل بزنید ببینید پروژه ندارن! یا تو سایت دانشکده رو بچرخید جایی vacancies یا projects ننوشته! پروژه های اینجوری فاند دارن فقط کافیه شما شرایط لازم رو داشته باشید تا بگیرنتون.

Junior Member

سلام دوستان. کسی نمونه "Preliminary financing plan for postgraduate degree" برای دانشگاه های فنلاند رو داره؟ هر چی سرچ کردم فرمی چیزی ازش پیدا نکردم.

Junior Member

بالا بودن نمره زبان ایا مثل مقاله شانس پذیرش رو بالا میبره؟

Junior Member

سلام، ممکنه آدرس مخصوص صفحات پیدا کردن جاهای خالی واسه دکترا رو بذارید.

Junior Member

دوستان من یک نکته کلی در مورد پذیرش دکترا با فاند در فنلاند بگم. به طور کلی به خاطر یه سری مسایل سیاسی بودجه دانشگاه های فنلاند توی یک سال اخیر خیلی کم شده. حتی خیلی از دوستای ایرانی من اینجا وسط دکترا قراردادشون رو تمدید نکردن. بنده هم خودم مستر رو با معدل بالا فنلاند خوندم ولی فاند دکترا فعلن که واقعن سخته و بی پولیه شدید.

Junior Member

سلام دوستان كسي گروه تلگرام براي فنلاند داره؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi91 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي گروه تلگرام براي فنلاند داره؟؟
    no there is no such a group available for finland
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    میشه منو راهنمایی کنید که توی فنلاند کدوم دانشگاه رشته صنایع چوب و کاغذ یا رشته های مرتبط به اون رو توی مقطع دکتری داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)