صفحه 10 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

بنده به چند سوال آخر در این تاپیک یک نگاهی انداختم. واقعا کسی سوال دقیقی نداشت. دوستان گویا انتظار دارند که یک بخش بزرگ از کار را که پیدا کردن فرصت ها است رو بقیه براشون انجام بدهند.
    اگر واقعا کسی برای پیدا کردن پوزیشن داره تلاش می کنه، نوع سوالاتش با کسی که اصلا تلاشی نمی کنه متفاوته.

دوستان عزیز بهتون بر نخوره در عوض get your hands dirty!

سلام دوستان
    من با یه استاد مکاتبه کردم از alto university.جواب داد:
    Thank you for the letter. At the moment all our positions are full, but new positions may open 2014 fall.
    معدل کارشناسیم 14.20 و ارشدم 16.20 هستش.دو تا ISI , دوتا کنفرانسی خارجی دارم.شانسم تا چه حد هستش؟باید مکاتباتم رو ادامه بدم باهاش یا استاد واسه ادمیشن بی اهمیته؟
    ممنون

یه سوال
    ممنون میشم که کسی حال جواب دادنشو داشته باشه
    دکترا تو فنلاند هم شغل محسوب میشه؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

بله دوست عزیز دکترا تو فنلاند شغل محسوب میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud11111 نمایش پست ها
    یه سوال
    ممنون میشم که کسی حال جواب دادنشو داشته باشه
    دکترا تو فنلاند هم شغل محسوب میشه؟

آقا چرا کسی نیس جواب من بده.من همه جا پست گذاشتم....

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    آقا چرا کسی نیس جواب من بده.من همه جا پست گذاشتم....
    دوست عزیز ایمیلی که بتون زدن یعنی اینکه برای پاییز امسال دیگه ظرفیتشون پر شده و احتمال داره که برای پاییز ۲۰۱۴ ظرفیت باز کنن. شما باید در ارتباط باشید یا اگه از سایتشون باز شدن ظرفیت معلوم میشه پیگیری کنید و بعد اپلای کنید. ظرفیتشون در حال حاضر پره یعنی که شانسی کلا ندارید.
    - You can't quit until you try -

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استاد مکاتبه کردم از alto university.جواب داد:
    Thank you for the letter. At the moment all our positions are full, but new positions may open 2014 fall.
    معدل کارشناسیم 14.20 و ارشدم 16.20 هستش.دو تا ISI , دوتا کنفرانسی خارجی دارم.شانسم تا چه حد هستش؟باید مکاتباتم رو ادامه بدم باهاش یا استاد واسه ادمیشن بی اهمیته؟
    ممنون
    سلام دوست من،
    من از التو پذیرش دارم اذر ماه با استادم تماس گرفتم و خیلی از رزومم خوشش اومد بهم گفت بهار 1جای خالی دارم منم از خدا خواسته در طول این مدت باهاش مکاتبه کردم. استادم کلا از اینکه فعال بودم خوشش اومده و یه پول تقریبا خوب هم بهم داده. شما رزومت خوبه من فقط معدلم از شما بالاتر بود ... شما اگه عینا دوست دارید این دانشگاه پذیرش بگیرید با استاده در تماس باشید بهش زنگ بزنید از مقالاتش سوال کنید به احتمال قوی اگه جایی باز شد شما رو بگیرن ....
    موفق باشید

سلام
    بچه ها من یک پوزیشن دکتری تو دانشگاه آلتو فنلاند دیدم که ریکامندیشن لتر می خواد و یک آدرس ایمیل دادن و گفتن کلیه مدارک رو در یک فایل پی دی اف به اون آدرس ایمیل کنیم. آیا باید ریکامندیشن رو هم همینطوری خودمون ایمیل کنیم یا استادی که ریکامند می کنه خودش از ادرس خودش بفرسته؟
    سوال دومم اینه که تو مدارکی که خواستن یکی موتیویشن لتره که در واقع همون SOP میشه. دومی statement of main research interests . این دیگه چیه؟ چجوری باید نوشت؟ من که تو SOP و CV علایقمو نوشتم. دیگه اینو چجوری باید آماده کنم.
    فقط چون ددلاین نزدیکه ممنون میشم زود جوابمو بدید

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام بچه ها من دانشگاه ابو اکادمی فنلاند یک استاد بهم گفته اپلای کن و خودشم سواپورتم داره می کنه کسی میتونه نظر بده چقدر شانس دارم پذیرش و بورس بشم !
    دانشگاه مورد نظر: Abo Academy University

رشته مورد نظر برای اپلای: دکتری حسابداری گرایش مالی
    فوق لیسانس: مدیریت بازرگانی گرایش مالی 17 ازاد تهران
    لیسانس سراسری حسابداری مالیاتی 13.50 (روم سیاه )
    مقالات انگلیسی 13 عدد (آی اس ای 7 عدد ایندکس)
    مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی 5 عدد
    کنفرانس بین المللی 2 عدد
    کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد
    کتاب تالیفی 4 عدد در زمینه حسابداری و مدیریت مالی
    توصیه نامه 2 عدد عالی دارم
    سابقه تدریس در دانشگاه 3 سال به عنوان حق التدریس در گروه حسابداری دروس حسابداری و مالی
    سابقه کار 2 سال حسابرس ارشد در موسسه حسابرسی - 3 سال سرپرست حسابداری فروش شرکت - 6 سال حسابدار پاره وقت
    آیلتس 6.5
    بنظر شما با توجه به رزومه من بورس میشم؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟ راستی مبنای اصلی بورس انجا چیست معدل لیسانس! یا کار پژوهشی و رزومه!
    راستی پروپوزالم عالیه و استاده خیلی خوشش امده و داور تزم را گفته از سوید برام جور می کنه یک استاد تمام از یکی از دانشگاه های سوید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوستان
    من اگر در حین تحصیل در مقطع فوق لیسانس بخوام برای مقطع بالاتر اقدام کنم (یعنی قبل اینکه فوق رو تموم کنم....مثلا من قبلا یک فوق لیسانس داشتم و الان بخوام وسط این فوق دوم که دارم تو فنلاند می خونم واسه مقطع بالاتر اقدام کنم ) آیا باز باید مدرک زبان رو بدم بهشون؟اینو از این جهت می پرسم که ممکنه مدرک زبانم expire شده باشه....آیا باز با اینکه تو اون دانشگاه دانشجوی مستر بودم باز باید مدرک زبان بدم بهشون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)