صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم
    لیسانس عمران-عمران داشگاه شهید چمران اهواز
    فوف لیسانس گرایش آب داشگاه شهید چمران اهواز
    4تا مقاله که 2 تاش ISI و1کیش در دوره لیسانس و 1کیش هم داخلی
    2 تا کنفرانس داخلی
    IELTS:7
    معدل لیسانس 14.5و فوق 17
    توصیه نامه هم از 1 استاد تمام دارم
    نیاز دارم فول فاند بشم

در ضمن متاهل هستم
    ممنون میشم دانشگاه بهم معرفی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_sara نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم
    لیسانس عمران-عمران داشگاه شهید چمران اهواز
    فوف لیسانس گرایش آب داشگاه شهید چمران اهواز
    4تا مقاله که 2 تاش ISI و1کیش در دوره لیسانس و 1کیش هم داخلی
    2 تا کنفرانس داخلی
    IELTS:7
    معدل لیسانس 14.5و فوق 17
    توصیه نامه هم از 1 استاد تمام دارم
    نیاز دارم فول فاند بشم

در ضمن متاهل هستم
    ممنون میشم دانشگاه بهم معرفی کنید.
    من خیلی نمیتونم کمکت کنم چون اطلاعاتی راجب رشته تو ندارم ولی اینو میتونم بگم که معمولا خیلی کم پیش میاد کسی تو فوروم برا کس دیگه رشته و دانشگاه انتخاب کنه و ضمنا شما خودت اینکارو کنی مسلما نتیجه بهتری داره.
    به شخصه فکر میکنم رزومت قابل قبول هست و شانس داری برای فول فاند.بهت توصیه میکنم از این دوتا سایتی که بهت میدم بری و خودت سرچ کنی.هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه راهنماییت کنه.سایت اولیه بدک نیست ولی سایت دومی رو خوب دریاب!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط b_asadolahi نمایش پست ها
    سلام .
    از اینکه با این فروم آشنا شدم واقعا خوشحالم.ازتون سوال دارم
    می خوام برای پاییز 2014 برای دکترا اقدام کنم .فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشه ولی خودم LUT را ترجیح میدم
    لیسانسم مهندسی برق با معدل 14.56و فوق لیسانسم مدیریت صنعتی با معدل 18.15. تز پایان نامم راجع به مدیریت انرژی هست .
    قصدم اینه که یا انرژی یا مدیریت ادامه بدم
    میتونم تا 5 ماه دیگه حداقل دوتا آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی مقاله در زمینه انرزی و مدیریت بدم ،مدرک آیلتس ندارم ولی تا اون موقع آماده میشه.
    سوالام اینه:
    1.اصلا تا اون موقع وقت هست یعنی تا بهمن یعنی پذیرش پاییز؟
    2.مدرک زبان لازمه و اگر بله با چه نمره ای؟
    3.شنیدم دکترا در همه انشگاهها رایگانه ،آیا درسته ؟
    4. اینم شنیدم که دکترا شغل محسوب میشه و بابتش حقوق دریافت میکنی ،صحت داره ؟چه میزان ؟
    5.کدوم دانشگاهها را پیشنهاد میدید که راحت تر پذیرش کنن ؟
    6.چه راههایی را پیشنهاد میدید که این پذیرش حتما انجام بشه؟
    7.اصلا برای دکترا از کجا باید اقدام کنم؟
    واقعا واقعا ممنون میشم از پاسخها و راهنماییهاتو
    1)بعضی از دانشگاهها ددلاین نداره، و فقط با مراجعه به سایت دانشگاهها میتونی متوجه بشی
    2) صد در صد، بعضی دانشگاهها 6 ایلتس و یا 6.5 (بازم با مراجعه به سایت دانشگاهها اطلاع کامل رو نوشته)
    3)بله،فقط باید بتونی هزینه زندگی رو پرداخت کنی که طبق گفته ها متوسط 600 یورو
    4)بله شغل حساب میشه ولی از بابت حقوق اطلاعی ندارم
    5) چیزی به اسم راحت وجود نداره، به فکر تلاش باش تا راحتی، به ترتیب معدل، زبان و رزومه مهمه، اول باید چک کنید ببینید کدام دانشگاهها برای رشته شما در مقطع دکتری پذیرش داره، چیزی که متوجه شدم همنامی مقطع دکتری با رشته تحصیلیتون خیلی مهمه
    6)به ترتیب، هرچی معدل، زبان، رزومه، توصیه نامه،و.... بالا شانس پذیرش بالا
    7)سایت دانشگاهها اول پیدا کردن رشته متناسب با رشته، تماس با استاد و ارائه پروپوزال و رزومه به استاد، بعد از توافق استاد، ارسال مدارک لازم به دانشگاه مربوطه جهت ثبت نام(تاکید کردن که موافقت استاد راهنما دلیلی برای صدور پذیرش و تحصیل در دانشگاه نیست.)، و در انتها به طور معمول صدور پذیرش طی مدت 2 ماه و ..........!!!!
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام
    دوستان یه سوالی داشتم که نتونستم جوابشو پیدا کنم
    من میخوام برای computer science اقدام کنم
    ولی الان دانشجوی ارشد هستم
    از الان می تونم اقدام کنم؟ایا به مدارک من که فارغ التحصیل نشدم و معدلم مشخص نیست امیدی هست؟باید فارغ از التحصیل بشم تا بعد؟

Banned

سلام بر همه ی دوستانی که بدون چشم داشت به غنای این فروم می افزایند!
    بنده با شرایط زیر آیا امکان پذیرش از یکی از دانشگاههای فنلاند در مقطع دکتری را خواهم داشت؟
    معدل لیسانس 13.90 دانشگاه گیلان
    معدل ارشد تا اکنون که ترم 3 هستم 15
    آیلتس 6.5
    1 مقاله ی علمی پژوهشی
    1 کنفرانس بین المللی
    آیا برای پذیرش دکترای حقوق بین الملل شانسی دارم؟

سلام دوستان . من سوالم رو در بخش تماس با اساتید فرستادم دوستان به فنلاند من رو راهنمایی کردن
    من براي مقطع دكترا ميخوام اقدام كنم.
    اگر بخواهم در ايميلي كه ميزنم به استاد مطرح كنم كه من توانايي تامين هزينه تحصيل و زندگي رو دارم چي بايد بگم؟(يعني فاند و هيچي نمي خوام)

و آيا ميتونم بگم حتي حاضرم كمك استاد هم باشم و هزينه اي نمي خوام

سوال دومم اينه كه كدام كشورها پذيرش دكتراشون بيشتر مبتني بر نظر استاد هست (يعني بتونم استاد رو راضي كنم كارم راحت تر راه ميفته؟ چون هنوز امتحان ايلتس ندادم. مقاله هم ندارم. 12 سال کار تخصصی و مدیریت پروژه با بیمه دارم .یک ترم تدریس یک ترم تی ای.دو ریکام خوب. یک طرح پژوهشی رتبه یک استان با مدرک.دو سه تا مقاله داخلی. لیسانس دولتی 15.05 فوق دولتی 18.49 نرم افزار و آی تی)

نکته اینه که توانایی تامین هزینه هام رو دارم.متاهلم هستم

رتبه دانشگاه برام مهم نیست. فقط مورد تایید باشه.

خيلي خيلي ممنونم ازتون كه من كم تجربه رو راهنمايي مي كنيد.
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام دوستان . من سوالم رو در بخش تماس با اساتید فرستادم دوستان به فنلاند من رو راهنمایی کردن
    من براي مقطع دكترا ميخوام اقدام كنم.
    اگر بخواهم در ايميلي كه ميزنم به استاد مطرح كنم كه من توانايي تامين هزينه تحصيل و زندگي رو دارم چي بايد بگم؟(يعني فاند و هيچي نمي خوام)
    اصلا درسته اين كار؟
    و آيا ميتونم بگم حتي حاضرم كمك استاد هم باشم و هزينه اي نمي خوام
    سوال دومم اينه كه كدام كشورها پذيرش دكتراشون بيشتر مبتني بر نظر استاد هست (يعني بتونم استاد رو راضي كنم كارم راحت تر راه ميفته؟ چون هنوز امتحان ايلتس ندادم. مقاله هم ندارم. 12 سال کار تخصصی و مدیریت پروژه با بیمه دارم .یک ترم تدریس یک ترم تی ای.دو ریکام خوب. یک طرح پژوهشی رتبه یک استان با مدرک.دو سه تا مقاله داخلی. لیسانس دولتی 15.05 فوق دولتی 18.49 نرم افزار و آی تی)

نکته اینه که توانایی تامین هزینه هام رو دارم.متاهلم هستم
    رتبه دانشگاه برام مهم نیست. فقط مورد تایید باشه.
    خيلي خيلي ممنونم ازتون كه من كم تجربه رو راهنمايي مي كنيد.
    فنلاد خیلی دست استاد در پذیرش بازه راستش یک استاد برام کمتر از یکماه پذیرش گرفت شهریه هم دانشگاه نداره ولی بورس گرفتن واقعا سخته ولی حسن فنلاند دکتری رایگان و هزینه زندگی مجردی معقول هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    فنلاد خیلی دست استاد در پذیرش بازه راستش یک استاد برام کمتر از یکماه پذیرش گرفت شهریه هم دانشگاه نداره ولی بورس گرفتن واقعا سخته ولی حسن فنلاند دکتری رایگان و هزینه زندگی مجردی معقول هست
    ممنونم سام عزیز که کمکم میکنی . یعنی با شرایط من هم ممکنه پذیرش خالی بهم بدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    ممنونم سام عزیز که کمکم میکنی . یعنی با شرایط من هم ممکنه پذیرش خالی بهم بدن؟
    دوست عزیز من با 10 تا 15 نفر دانشجوی دانشگاه های مختلف فنلاند حرف زدم همه گفتن پذیرش خیلی راحت میدن به خودم هم والا خیلی راحت دادن بحث بورس که میشه سخت میگیرن کافیه بقول معروف مخ یک استاد را بزنی دکتری که مجانی هست و ددلاین نداره در فنلاند اقامتم 4 سال درس بخونی راحت میدن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من با 10 تا 15 نفر دانشجوی دانشگاه های مختلف فنلاند حرف زدم همه گفتن پذیرش خیلی راحت میدن به خودم هم والا خیلی راحت دادن بحث بورس که میشه سخت میگیرن کافیه بقول معروف مخ یک استاد را بزنی دکتری که مجانی هست و ددلاین نداره در فنلاند اقامتم 4 سال درس بخونی راحت میدن
    واقعا این لطف و راهنماییت رو فراموش نمیکنم .کاری جز اضافه کردن امتیاز از دستم بر نمیاد که متاسفانه سیستم اجازه نمیده بیش ازیکبار اضافه کنم.میگه باید به بقیه هم اضافه کنی که من با کسی مکالمه ای نداشتم. من هم سریعا یک متن ایمیل مناسب رو آماده میکنم (تقریبا نوشتم البته) و شروع میکنم روی فنلاند کار کردن.
    مطمئنم پاسخ این کمکهای بدون چشمداشتت رو در زندگی خواهی گرفت دوست عزیز
    . ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)