صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من با 10 تا 15 نفر دانشجوی دانشگاه های مختلف فنلاند حرف زدم همه گفتن پذیرش خیلی راحت میدن به خودم هم والا خیلی راحت دادن بحث بورس که میشه سخت میگیرن کافیه بقول معروف مخ یک استاد را بزنی دکتری که مجانی هست و ددلاین نداره در فنلاند اقامتم 4 سال درس بخونی راحت میدن
    اگر دکترا بدون فاند و با هزینه شخصی بخونید، بعد چهارسال اقامت میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟م طمئنید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    اگر دکترا بدون فاند و با هزینه شخصی بخونید، بعد چهارسال اقامت میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟م طمئنید؟
    دوست گرامی والا من از بچه های فنلاند پرسیدم مثل اینکه باید در این حین کار بگیرید ولی در مجموع فنلاند راحت اقامت میده ولی کشور بسیار سختی هست برای زندگی مردم بسیار سرد و هوای مزخرف و از نظر فرهنگی بسیار متفاوت از ما!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام به دوستان
    من
    لیسانس شاهرود برق الکترونیک
    فوق سجاد مشهد غیر انتفاعی
    لیسانس 14.6 و فوق 16.6
    ایلتس 6
    مقاله ندارم و
    3 سال سابقه کار دارم
    و کلی کارهای تحقیقاتی
    تو فنلاند شانس پذیرش با فاند رو دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    شما اگر دکترا با هزینه شخصی بخونید تایپ ویزاتون با تایپ کسی که با فاند داره میخونه متفاوته و برای اقامت شما باید ویزای تایپ A داشته یاشید که ویزای کار محسوب میشه و دکترا در فنلاند چون کار حساب میشه و مالیات میدید اونهم ویزای کار میشه که بعد از 4 سال ویزای کاری میتونید اقامت رو درخواست بدید ولی اگر بدون فاند باشید با 4 سال دکترا نمیتونید اقامت رو دریافت کنید. برای فاند هم باید یا از طریق graduate school فاند داشته باشید یا گرانت بگیرید یا در بهترین حالت یک استاد پیدا کنید که حقوقتون رو بده. موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    نکته ای که من امروز از اداره مهاجرت فنلاند گرفتم این بود که اگر فاتد یا حمایت مالی چه از طرف دولت خودمان و یا دانشگاههای فنلاند به شما تعلق می گیره و مبلغ اون بیشتر از 1000 یورو در ماه هست شما باید اقامت ریسرچری بگیرید

ApplyAbroad Superstar

دوستان یک سوال
    من برای پوزیشن و پذیرش خالی دکتری در دانشگاه ترکو مدرسه اقتصاد اپلای کردم باید مدارک پست می کردم راستش چون من هدفم استرالیا بود ترجمه مدارکم را مترجم تانی مورد تایید استرالیا انجام داده بود و مدارک پیوست فارسی را هم بردم دفتر اسناد مهر کپی برابر اصل برجسته زد من مدارک را به تایید دادگستری و خارجه و سفارت فنلاند نرسوندم مدارک رسید به دانشگاه ایرادی نگرفتن بنظر شما بعدا موقع بررسی نهایی مدارک ریجکتم نمی کنند؟!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    کسی از اعضا لیستی از دانشگاه های مطرح فنلاندو داره؟ مثلا برای رشته های علوم پایه مثل بیوشیمی عمومی یا برای رشته های پزشکی مثل بیوشیمی بالینی؟
    کسی از دوستان اینجا هست که برا این گروه رشته ها اقدام کرده باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa777 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از اعضا لیستی از دانشگاه های مطرح فنلاندو داره؟ مثلا برای رشته های علوم پایه مثل بیوشیمی عمومی یا برای رشته های پزشکی مثل بیوشیمی بالینی؟
    کسی از دوستان اینجا هست که برا این گروه رشته ها اقدام کرده باشه؟
    دوست گرامی
    من در فروم دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم فنلاند را قرار دادم شما تک تک چک کنید کدام دانشگاه ها رشته شما را دارند و با مشاهده تعداد و سطح علمی اساتید اونجا راحت میتونید متوجه اعتبار دانشگاه بشوید

ApplyAbroad Superstar

سلامدوستان
    یک استاد دانشگاه فنلاند قبول کرده سوپر وایزرم بشه و برای پوزیشن هایی که الان بازه در دانشگاه از من ساپورت کنه
    بنده خدا به من گفته خودت این نامه را بنویس

Please formulate a draft of the letter of commitment where you summarize your previous studies and experience in research and teaching and send it to me. This will simplify my task. Since we have no joint research, our possibilities to raise funding from the doctoral network at xxx University may be limited, as I explained to you earlier.

مشکل اینجاست که من هنوز دانشجوی ایشان نشدم و کار مشترک نداریم و اینکه من اصلا نمی دونم چطوری بنویسم
    شما اگر میتونید من را راهنمایی کنید مثلا سمپل یا نمونه ای چیزی خیلی ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلامدوستان
    یک استاد دانشگاه فنلاند قبول کرده سوپر وایزرم بشه و برای پوزیشن هایی که الان بازه در دانشگاه از من ساپورت کنه
    بنده خدا به من گفته خودت این نامه را بنویس

Please formulate a draft of the letter of commitment where you summarize your previous studies and experience in research and teaching and send it to me. This will simplify my task. Since we have no joint research, our possibilities to raise funding from the doctoral network at xxx University may be limited, as I explained to you earlier.

مشکل اینجاست که من هنوز دانشجوی ایشان نشدم و کار مشترک نداریم و اینکه من اصلا نمی دونم چطوری بنویسم
    شما اگر میتونید من را راهنمایی کنید مثلا سمپل یا نمونه ای چیزی خیلی ممنون میشم
    سلام
    تبریک
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)