صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Nickaa نمایش پست ها
    1- لیسانس آزاد تهران مرکزی + زبان و ادبیاتفرانسه + معدل 15.50

2- دانشجوی سال آخر فوق دانشگاه آزاد تهران مرکز + زبان و ادبیات فرانسه+ معدل بالای 17 خواهم شد
    3- آیلتس 6 ولی برای تافل دارم می خونم.

4- 1 مقاله با استاد انگلیسی زبان دارم آمادهمیکنم.

5- فقط تدریس خصوصی فرانسه داشتم.

-6- PhD of Education

7- ترم پاییز 2016

8- حتما فاند میخوام. اصلا شانسی برای گرفتن فاند دارم

سلام
    والا دوست خوبم در رشته شما دوستانی که من دارم دیدم چندان از سطح علمی دانشگاه های فنلاند در این رشته راضی نیستند بنظر من احتمال پیرش شدن شما با فرض استاد پیدا کردن وجود دارد ولی توصیه نمی کنم
    شاید کشورهای انگلیسی زبان اینده کاری شما بهتر باشد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

Red face پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    والا دوست خوبم در رشته شما دوستانی که من دارم دیدم چندان از سطح علمی دانشگاه های فنلاند در این رشته راضی نیستند بنظر من احتمال پیرش شدن شما با فرض استاد پیدا کردن وجود دارد ولی توصیه نمی کنم
    شاید کشورهای انگلیسی زبان اینده کاری شما بهتر باشد
    ))) دست شما درد نکنه از پاسخ صریحتون!
    پس برم همون تو بخش کشورهای آمریکا و کانادا. بازم مرسی

سلام دوستان اطلاع دارید روند گرفتن scholarship در مقطع دکتری از دانشگاههای فنلاند چطوریه؟
    مثلا فرض بر اینه که استادی با پذیرش ما به عنوان دانشجو موافقت کرده حالا دنبال scholarship می خوایم بریم

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اگه پوزیشن داشته باشه که میتونه بهتون پوزیشن بده. اگه نه شاید بتونه براتون جور کنه. در غیر اینصورت باید برای دانشگاه اپلای کنید و از استاد ریکام بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان اطلاع دارید روند گرفتن scholarship در مقطع دکتری از دانشگاههای فنلاند چطوریه؟
    مثلا فرض بر اینه که استادی با پذیرش ما به عنوان دانشجو موافقت کرده حالا دنبال scholarship می خوایم بریم
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    اگه پوزیشن داشته باشه که میتونه بهتون پوزیشن بده. اگه نه شاید بتونه براتون جور کنه. در غیر اینصورت باید برای دانشگاه اپلای کنید و از استاد ریکام بگیرید.
    مرسی از پاسختون، ببخشید من درست متوجه نشدم اگه پوزیشن نداشته باشه یعنی چجوری جور کنه؟ یعنی مثلا با استاد دیگه ای مشترک دانشجو بگیره یا بگه فعلا صبر کن تا فاند جور شه؟ میشه لطفا بیشتر توضیح بدید

یه سوال دیگه اینکه اگه برا دانشگاه اپلای کنیم یعنی برای یه پوزیشن یا نه مثل دانشگاههای آمریکا و کانادا؟ بعد ممکنه فاند بده دانشگاه؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

مثلا میتونه یا خودش از گروه درخواست پوزیشن بده یا شما رو معرفی کنه به یک استاد دیگه که پوزیشن دارە. من نمونه اینا رو دیدم. برای دانشگاه هم اپلای کنید اینجوریه که ممکنه فاند بگیرید ممکنه نه، البته اگه پذیرش بگیرید. در مورد دانشگاه اولو من میدونم که شما اول باید با یک استاد حرف زده باشید و اون بهتون ریکام بده برای اپلای واسه دانشگاه و اون موقع مدارک شما بررسی میشه. پوزیشن البته اینجوری نیست و کاراش ساده تر هستش. توصیه من اینه که بیشتر دنبال پوزیشن باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون، ببخشید من درست متوجه نشدم اگه پوزیشن نداشته باشه یعنی چجوری جور کنه؟ یعنی مثلا با استاد دیگه ای مشترک دانشجو بگیره یا بگه فعلا صبر کن تا فاند جور شه؟ میشه لطفا بیشتر توضیح بدید

یه سوال دیگه اینکه اگه برا دانشگاه اپلای کنیم یعنی برای یه پوزیشن یا نه مثل دانشگاههای آمریکا و کانادا؟ بعد ممکنه فاند بده دانشگاه؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member

دوستان عزیز نیازمند کمکتون هستم. من دانشجوی دکترای دانشگاه تهران هستم در رشته سیاستگذاری عمومی و در حال کار بر روی رساله دکتری. برای گرفتن فلوشیپ CIMO اقدام کردم و میخوام یه دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی رو تحت این فلوشیپ بیام فنلاند. با یه استاد در دانشگاه Tampere صحبت کردم و طبق قوانین این فلوشیپ، استاد باید برام اپلای کنه. اما این استاد خیلی دیر پاسخ ایمیل هاشو میده. کسی از دوستان با این فلوشیپ آشنایی داره که سوالم رو بپرسم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    من برای faculty of social sciences دانشگاه هلسینکی اپلای کردم. 7 تا پوزیشن دکتری اعلام کرده این faculty. من به یکی از اساتیدش که استاد اصلی و مسول دپارتمان urban studies تو همین دانشگاهه ایمیل زدم و رزومه و پروپوزال اولیه فرستادم. اونم خوند و گفت خیلی رزومه ات خوبه و کاملا با دپارتمان ما هماهنگه و من الان دانشجوی ایرانی دادم و میدونم ایرانی ها خوبن! در کلا خیلی تاکید کرد که حتما اپلای کنم و گفت من سوپروایزرت میشم. البته تو سایتش زده که اساسا فاند نداره این faculty مگر شرایط اینجوری پیش بیاد پس طبیعتا خود اساتیدم ندارن. ولی به هر حال الان 7 تا پوزیشن باز کرده. ولی تو پروسه اپلای چیزی تحن عنوان ریکام از استاد از من نخواستن و فقط باید اسم سوپروایزری که باهاش هماهنگیم و مینوشتیم. حالا کلا به نظر شما شرایط چجوریه؟ اصن چقدر احتمال گرفتن این پوزیشن ها وجود دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    من برای faculty of social sciences دانشگاه هلسینکی اپلای کردم. 7 تا پوزیشن دکتری اعلام کرده این faculty. من به یکی از اساتیدش که استاد اصلی و مسول دپارتمان urban studies تو همین دانشگاهه ایمیل زدم و رزومه و پروپوزال اولیه فرستادم. اونم خوند و گفت خیلی رزومه ات خوبه و کاملا با دپارتمان ما هماهنگه و من الان دانشجوی ایرانی دادم و میدونم ایرانی ها خوبن! در کلا خیلی تاکید کرد که حتما اپلای کنم و گفت من سوپروایزرت میشم. البته تو سایتش زده که اساسا فاند نداره این faculty مگر شرایط اینجوری پیش بیاد پس طبیعتا خود اساتیدم ندارن. ولی به هر حال الان 7 تا پوزیشن باز کرده. ولی تو پروسه اپلای چیزی تحن عنوان ریکام از استاد از من نخواستن و فقط باید اسم سوپروایزری که باهاش هماهنگیم و مینوشتیم. حالا کلا به نظر شما شرایط چجوریه؟ اصن چقدر احتمال گرفتن این پوزیشن ها وجود دارد؟
    سلام دوست عزیر همونجوری که توی پست های قبلی من می تونید ببینید توی همین صفحه من هم مثل شما توی یک سری پوزیشن کلی با حمایت قاطع یکی از اساتید دانشگاه oulu شرکت کردم که به همون صورت هم قاطعانه ریجکت شدم. در زمانی که خود استاد پروژه خاصی نداشته باشه فنلاند یک کمیته برای بررسی مدارک کلیه شرکت کنندگان داره که ممکنه مثل موضوع من کلا کمیته تصمیم بگیره فقط دانشجوی اروپایی بگیره( استاد همون جلسه اول کمیته به من اطلاع داد که ریجکت شدم گرچه هنوز هم جواب هاش نیومده) اما از اون طرف چون استاد از کار من خوشش اومده بود یک پوزیشن دکترا که دو ساله بود و مال خودش بود رو بهم پیشنهاد داد و بدون هیچ مشکلی تونستم بگیرمش و گفت واسه 2 سال بعد هم برام ردیف می کنه. کلا به پوزیشن های عمومی دل نبندید چون کمیته های توی فنلاند یک سری معیار های خاصی دارند که کلا اصلا شاید ربطی به شما نداشته باشه .این هم عین جمله استاد من
    I regret to inform you that you are not among the students selected for our PhD program this time. I wish to stress that the selection was not entirely determined by the applicants’ personal qualifications, thus you should not take this regrettable outcome as a negative assessment of your personal potential to pursue a PhD
    اما اگر بتونید مخ یک استاد رو خوب بزنید فنلاند شدیدا استاد محور هست.استاد من این پوزیشن دو سالش رو حتی اعلام هم نکرد و مستقیم داد به من

موفق باشید
    خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان ، اما به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کار گشا می شود....

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر همونجوری که توی پست های قبلی من می تونید ببینید توی همین صفحه من هم مثل شما توی یک سری پوزیشن کلی با حمایت قاطع یکی از اساتید دانشگاه oulu شرکت کردم که به همون صورت هم قاطعانه ریجکت شدم. در زمانی که خود استاد پروژه خاصی نداشته باشه فنلاند یک کمیته برای بررسی مدارک کلیه شرکت کنندگان داره که ممکنه مثل موضوع من کلا کمیته تصمیم بگیره فقط دانشجوی اروپایی بگیره( استاد همون جلسه اول کمیته به من اطلاع داد که ریجکت شدم گرچه هنوز هم جواب هاش نیومده) اما از اون طرف چون استاد از کار من خوشش اومده بود یک پوزیشن دکترا که دو ساله بود و مال خودش بود رو بهم پیشنهاد داد و بدون هیچ مشکلی تونستم بگیرمش و گفت واسه 2 سال بعد هم برام ردیف می کنه. کلا به پوزیشن های عمومی دل نبندید چون کمیته های توی فنلاند یک سری معیار های خاصی دارند که کلا اصلا شاید ربطی به شما نداشته باشه .این هم عین جمله استاد من
    I regret to inform you that you are not among the students selected for our PhD program this time. I wish to stress that the selection was not entirely determined by the applicants’ personal qualifications, thus you should not take this regrettable outcome as a negative assessment of your personal potential to pursue a PhD
    اما اگر بتونید مخ یک استاد رو خوب بزنید فنلاند شدیدا استاد محور هست.استاد من این پوزیشن دو سالش رو حتی اعلام هم نکرد و مستقیم داد به من

موفق باشید
    ممنون از شما
    بله در این مورد که به شما موفقم. البته این faculty of Social Sciences هفت تا پروگرام دکتری داره و به نظر من به همین دلیل 7 تا پوزیشن باز کردن که به هر کدوم یک پوزیشن ارائه بدن (البته احتمالا). حالا این که این استاد من چقدر برش داشته باشه دیگه الله اعلم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)