صفحه 27 از 34 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

با سلام من فارغ التحصیل مهندسی مکانیک کارشناسی ارشد از دانشگاه کاشان هستم.(نانو تکنولوژی)
    معدل لیسانس: دانشگاه مازندران ۱۳/۲۸
    معدل ارشد: ۱۹/۵۲
    مقاله: ۵تا مقاله آی اس آی با ایمپکت های (۲/۱،۱/۴،۱/۱،۰/۷ و ۰/۴)
    توصیه نامه : از پنج استاد

تافل: ۱۰۰
    جی آر ای: فکر کنم ایشالا خوب بدم.
    سوابق: دو سال تدریس به عنوان حل تمرین. سه ماه سابقه کار در یک شرکت نفت، گاز و پتروشیمی.
    می خواستم ببینم با این شرایط شانسی برای گرفتن پذیرش به همراه بورس از دانشگاه های خوب فنلاند دارم؟؟

همسر بنده هم می خواهد برای پزشکی اقدام کنه، کلا چه شرایطی باید داشته باشه؟؟ آیا برای پزشکی شانسی برای گرفتن
    بورسیه دارد؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایش /

با سلام ...........
    ممنون میشم راهنماییم کنید!!!............
    میخوام برای هنر تئاتر و سینما اقدام کنم... منتها سوال اصلیم اینجاست که :
    جایگاه این رشته در این کشور چگونه هست؟ کلا جایگاه هنر؟
    من لیسانسم با ارشد تقاوت داره (معماری و ادبیات نمایش)
    معدلم 18.22 هستش از دانشگاه دولتی معتبر....
    آیا با این شرایط شانسی دارم برای پذیرش در این کشور؟
    مدرک زبان هم فعلا ندارم....

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    می خواستم بدونم برای پذیرش دکترا به هزینه شخصی آیا دانشگاهی هست که در ابتدا مدرک زبان نخواسته باشه. آیلتس و تافل ندارم و به دلیل مشغله کاری زیادی که دارم در حال حاضر امکان خوندن هم ندارم.آیلتس expire شده 5 دارم.در مقطع لیسانس و فوق رتبه اول بودم (معدل بالای 17)و دانشگاه امیرکبیر عمران خوندم.رزومه کاری و تحصیلی ام بد نیست.مقاله علمی پزوهشی دارم و 10سال سابقه کار.
    اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم .وقتم خیلی کم هست. الان به اسپانیا فکر می کنم اما چون به اقامت هم فکر می کنم اصلا احساس خوبی بهش ندارم.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

من بدون مدرک زبان فول فاند تو مقطع دکترا پذیرش گرفتم. بسته به دانشگاه ممکنه مدرک زبان ازتون بخوان یا فقط از طریق مصاحبه شما رو قبول کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط vesi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    می خواستم بدونم برای پذیرش دکترا به هزینه شخصی آیا دانشگاهی هست که در ابتدا مدرک زبان نخواسته باشه. آیلتس و تافل ندارم و به دلیل مشغله کاری زیادی که دارم در حال حاضر امکان خوندن هم ندارم.آیلتس expire شده 5 دارم.در مقطع لیسانس و فوق رتبه اول بودم (معدل بالای 17)و دانشگاه امیرکبیر عمران خوندم.رزومه کاری و تحصیلی ام بد نیست.مقاله علمی پزوهشی دارم و 10سال سابقه کار.
    اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم .وقتم خیلی کم هست. الان به اسپانیا فکر می کنم اما چون به اقامت هم فکر می کنم اصلا احساس خوبی بهش ندارم.
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان. وقت بخیر.

از دوستان کسی میدونه روال برای نامه اشتغال به تحصیل برای نشا باید چکار کنیم؟ تو سایت نشا ی قسمت هست با این عنوان :
    ارسال گواهي اشتغال به تحصيل (گزارش پیشرفت تحصیلی)

شما موظفید هر ۶ ماه یک بار، تصوير آخرین گواهی اشتغال به تحصيل خود را از این طريق ارسال نماييد.

از دوستان کسی خبر دارە جریان این کار چجوری هستش؟ اگه باید انجام بشه، باید از کجا اقدام کنیم؟

ممنون.

Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

به نظرتون کسی که بیاد و مستر دوم از اونجا بگیره , احتمال فاند گرفتن و پذیرش گرفتنش بیشتر میشه؟
    یعنی مثل ایران دانشجوهای خودشون و راحت تر بر میدارن؟
    -----------------------------
    من لیسانس سیویل با معدل پایین دارم.ارشد مدیریت با معدل متوسط و با نمره پایان نامه عالی! از طرفی 2 تا ISI هم دارم.GRE با نمره کوانت متوسط.آیا میشه امیدوار بود برای فاند ؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

الان که فرصت اپلای واسه مستر تموم شده. شما میتونی تو این مدت واسه دکترا اپلای کنی و اگه دیدی اصلا نمیشه مثلا بعد از ٦ ماه، اون موقع میتونی مدارکت رو واسه ارشد آماده کنی و برای ارشد اپلای کنی. اینکه دانشجویی که اینجا باشه، شانسش خیلی بیشترە رو هم منم شنیدم و البته فکر میکنم روشن باشه دلیلشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    به نظرتون کسی که بیاد و مستر دوم از اونجا بگیره , احتمال فاند گرفتن و پذیرش گرفتنش بیشتر میشه؟
    یعنی مثل ایران دانشجوهای خودشون و راحت تر بر میدارن؟
    -----------------------------
    من لیسانس سیویل با معدل پایین دارم.ارشد مدیریت با معدل متوسط و با نمره پایان نامه عالی! از طرفی 2 تا ISI هم دارم.GRE با نمره کوانت متوسط.آیا میشه امیدوار بود برای فاند ؟
    Rebvar Hosseini

Junior Member

من از دانشگاه هلسینکی از یک استاد واسه دکترا اوکی گرفتم.و قراره واسه دانشگاه مدارکمو بفرستم میخواستم بیبنم بعد از اینکه ایتاد اوکی میده ممکنه دانشگاه ریجکت کنه یا نه؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه استاد پوزیشن داشته باشه فکر نمیکنم. ولی اگه پوزیشن نداشته باشه، بستگی به حمایت و وضعیت استاد و گروە ممکنه فاند بگیرید یا نه. معمولا وقتی برای دانشگاه اپلای میکنید، علاوە بر استاد چند نفر دیگه هم تو تصمیم گیری ها نقش دارن درحالی که واسه پوزیشن ها همون پذیرش استاد کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aylarm نمایش پست ها
    من از دانشگاه هلسینکی از یک استاد واسه دکترا اوکی گرفتم.و قراره واسه دانشگاه مدارکمو بفرستم میخواستم بیبنم بعد از اینکه ایتاد اوکی میده ممکنه دانشگاه ریجکت کنه یا نه؟
    Rebvar Hosseini

Junior Member

از دوستان کسی sampleای از study plan وfinancial plan برای دانشگاه های فنلاند داره.برای اپلای دانشگاه هلسینکی نیاز است ولی دقیفا فرمشونو نمیدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)