صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام خدمت همه ی دوستان
    ممنون میشم اگه به رزومه ی من یه نگاه بندازید و نظر بدید که آیا من شانس گرفتن پذیرش دکتری با فاند از دانشگاه های فنلاند را دارم یا نه؟
    لیسانس مهندسی الکترونیک
    معدل لیسانس :13
    فوق لیسانس: روانشناسی
    معدل فوق :19.52
    1 مقاله در ژورنال داخلی(علمی پژوهشی)
    فعلا مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست . فکر میکنم بتونم نمره ی متوسطی بگیرم.

ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من برای یه پوزیشن درخوست داده بودم. حالا برای محاسبه Skype دعوت شدم. میخواستم بپرسم چقدر شانس هست که پذیرش بگیرم و کلا آیا چند نفر برای مصاحبه دعوت میشن؟ توی مصاحبه ها آیا سوالات روتینی وجود داره؟ و آیا کسی میتونه راهنمایی کنه در این زمینه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behhdad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یه پوزیشن درخوست داده بودم. حالا برای محاسبه Skype دعوت شدم. میخواستم بپرسم چقدر شانس هست که پذیرش بگیرم و کلا آیا چند نفر برای مصاحبه دعوت میشن؟ توی مصاحبه ها آیا سوالات روتینی وجود داره؟ و آیا کسی میتونه راهنمایی کنه در این زمینه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سوال شما هیچ جواب دقیقی‌ نداره، بستگی به تعداد افراد متقاضی و تعداد دعوت شدگان به مصاحبه داره. به نظر من که موضوع رو جدی بگیر، خیلی‌ از افرادی که اپلای می‌کنن، دعوت به مصاحبه نمیشن، و پس از چند ماه که موضوع رو کامل فراموش کردن یه ایمیل ریجکتی براشون میاد. توی اینترنت سرچ کن کلی‌ منبع هست که توی یه مصاحبه برا دکترا معمولا چه سوالاتی می‌پرسن، یا از یوتیوب ویدیو ببین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران_عمران_دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

سلام دوستان.
    بنده میخوام برای دکتری فاند بگیرم، اگر بخوام برای فنلاند اقدام کنم باید به اساتید دانشگاه ها ایمیل بزنم و مکاتبه کنم؟ یا اینکه از طریق سایت دانشگاه باید اقدام کرد؟

مرسی از وقتی که میگذارید.

Junior Member masih94 آواتار ها

سلام، لطفا راهنماییم کنید. قصد دارم برای دکتری کامپیوتر بدون فاند اقدام کنم. چه کارهایی لازمه که انجام بدم؟ هزینه تحصیل و زندگی برای یکسال چقدر میشه؟آیا امکان کار وتامین هزینه سالهای بعد وجود دارد؟با تشکر

Junior Member

سلام خدمت عزیزان
    درخواست ام این هست که دوستانی که مطلع هستند با توجه به رزومه بنده راهنمایی بفرمایند تا از بلاتکلیفی در بیام و ببینم امید برای اقدام دارم یا نه؟
    رشته ادبیات زبان انگلیسی معدل لیسانس ام 16 و فوق لیسانسم 18 از دانشگاه ازاد کرج
    یک مورد مقاله ISI در حال چاپ دارم
    نمره ایلتس ام 8
    میخوام برای دکتری اقدام کنم در کشور فنلاند در همین رشته
    منتها چون متاهل هستم نیاز به فاند دارم
    به نظرتان اقدام کنم؟
    میتونم فاند خوب بگیرم؟
    کدام دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

ببخشید من یک چیز دیگر نیز شنیدم که در سوئد اگر دکتری بگیریم ، به ما حقوق ماهیانه می دهند البته بدون فاند و .. منظورم هست، اونجا واسه دکتری حقوق دریافت می کنیم، و چون دکتری 4 سال هست این مزشه جز کار و بعد 4 سال بهمون اقامت می دهند.
    آیا در خصوص فنلاند نیز این دو گزینه وجود دارد؟ یعنی توی دکتری بهمون حقوق بدهند (بدون فاند یا هر چیز دیگری) و در بتونیم بعدش در این کشور اقامت بگیریم؟

Junior Member

سلام. از دوستانی که اطلاعات دارن ممنون میشم جواب بدن.
    ۱. فرق فاند با بدون فاند در چی هست؟ یعنی اگه دکترا بدون فاند باشه و تحصیل دکترا هم رایگان نباشه در واقع همون هزینه تحصیل و هزینه زندگی تحمیل میشه؟ یا فرق های دیگه ای هم هست؟
    ۲. دانشگاه های فنلاند به کسی که بخواد بدون فاند دکترا بخونه ایا پذیرش راحت تر میدن؟
    ۳. دکترا در فنلاند آیا کار محسوب میشه؟ با فاند یا بدون فاند در این مورد چه تاثیری دارن؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام بنظرم جواب سوالاتت خیلی واضحه. من فقط واجب می دونم یک نکته بهت بگم. یادت باشه قبولی تنها مهم نیست، گرفتن ویزا بنظر شخصی من از قبولی مهم تره(بعنوان شخصی که نتونسته از آمریکا ویزا بگیره). فاند نداشته باشی سخت تر ویزا میدن. این رو بر اساس سوالات مستقیمم از چند تا استاد میگم. در ضمن اون ور دکتری بدون فاند خیلی منطقی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElecSmart نمایش پست ها
    سلام. از دوستانی که اطلاعات دارن ممنون میشم جواب بدن.
    ۱. فرق فاند با بدون فاند در چی هست؟ یعنی اگه دکترا بدون فاند باشه و تحصیل دکترا هم رایگان نباشه در واقع همون هزینه تحصیل و هزینه زندگی تحمیل میشه؟ یا فرق های دیگه ای هم هست؟
    ۲. دانشگاه های فنلاند به کسی که بخواد بدون فاند دکترا بخونه ایا پذیرش راحت تر میدن؟
    ۳. دکترا در فنلاند آیا کار محسوب میشه؟ با فاند یا بدون فاند در این مورد چه تاثیری دارن؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری - آزاد مشهد

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی دارم با معدل 15.14
    ارشد برنامه ریزی شهری دارم میخونم که ترم 2 هستم و فعلا معدلم 17.06 هست
    دارم برای ایلتس میخونم و مطمعنم 6.5 میارم
    4 تا مقاله بین المللی هم دارم که قصد دارم بیشترش کنم.
    میخواستم ببینم برای دکترا با این رایط شانس پذیرش فول فاند دارم؟
    2 سال هم سابقه کار توی سک شرکت خصوصی معماری و شهرسازی دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)