صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام
    کسی اطلاعاتی در مورد اینکه کدام دانشگاه فنلاد پوزیشن خالی برای دکتری زبان شناسی داره اطلاعاتی بده؟ ممنون

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzare نمایش پست ها
    سلام .و ممنون از پاسخ شما

در بین مدارک ارسالی مورد زیر چیه و من دقیقا چی باید آماده کنم
    8) official proof of financial support signed by a parent, guardian, employer or organisation that has granted a scholarship.

در حالی که من با هزینه شخصی می رم .تو حسابم یه سپرده بلند مدت دارم و یه آپارتمان به اسم خانومم.

2 اینکه مدارک ارسالی باید سفارت مهر بشه؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون
    شما اپلیکیشن اقامت رو با چه فرمی پر می کنی؟ اگر researcher پر می کنی که باید بورس داشته باشی یا قرارداد کار. اگر فرم student پر می کنی باید بیمه و bank statement داشته باشی.
    اگر بورس گرفتی نیازی به ارائه مدارک مالی و این چیزها نیست و می تونی اگر بخشی مربوط به اون هست رو خالی بگذاری. همون نامه بورس کافیه. اگر دانشجویی اپلای می کنی به اندازه همون پولی که گفته اند کافیه، اگر بیشتر هم ارائه بدی اتفاق بدی نمی افته.

اینکه مدارک ارسالی باید سفارت مهر بشه، نفهمیدم یعنی چی. مدارک رو باید به سفارت بدی دیگه. هرکاری لازم باشه خودشون انجام می دهند. چیزی بیشتر از اونی که توی سایت نوشته اند نمی خواهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    شما اپلیکیشن اقامت رو با چه فرمی پر می کنی؟ اگر researcher پر می کنی که باید بورس داشته باشی یا قرارداد کار. اگر فرم student پر می کنی باید بیمه و bank statement داشته باشی.
    اگر بورس گرفتی نیازی به ارائه مدارک مالی و این چیزها نیست و می تونی اگر بخشی مربوط به اون هست رو خالی بگذاری. همون نامه بورس کافیه. اگر دانشجویی اپلای می کنی به اندازه همون پولی که گفته اند کافیه، اگر بیشتر هم ارائه بدی اتفاق بدی نمی افته.

اینکه مدارک ارسالی باید سفارت مهر بشه، نفهمیدم یعنی چی. مدارک رو باید به سفارت بدی دیگه. هرکاری لازم باشه خودشون انجام می دهند. چیزی بیشتر از اونی که توی سایت نوشته اند نمی خواهند.
    سلام مثل اینکه من خوب توضیح ندادم. من هنوز در مرحله گرفتن پذیرش هستم و این مدرک باید همراه با مدارک تحصیلی و پروپوزال و ... بفرستم . TUT که فاند نمیده یعنی خیلی کم. من در announcment قبلی شرکت کردم ریجکت شدم از 153 نفر 13 نفر رو بورس دادن .به هر حال ممنون

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

با سلام.
    من میخوام برای phd صنایع گرایش ergonomi اقدام کنم.کسی هست که بتونه منو تو این زمینه راهنمایی کنه؟
    چه دانشگاه هایی این گرایش رو دارند؟

سلام
    در application form دانشگاه TUT برای دکتری آدرس در finland رو می خواد به همراه شماره تلفن.می تونید من رو راهنمایی کنید؟ من یکی از دوستام اونجا فرصت مطالعاتی هست می تونم ادرس اون رو بدم؟
    ممنون

Member

سلام
    در application form دانشگاه TUT برای دکتری آدرس در finland رو می خواد به همراه شماره تلفن.می تونید من رو راهنمایی کنید؟ من یکی از دوستام اونجا فرصت مطالعاتی هست می تونم ادرس اون رو بدم؟
    ممنون
    من قبلا برای این دانشگاه برای مستر اپلای کردم. چه در این مورد و چه در مواردی مانند اپلای برای اجازه اقامت یا اصلا پذیرش از هر دانشگاهی هرجا که از من در مورد آدرس در فنلاند سوال شده بود جای آن رو خالی گذاشتم و یا ایمیل خودم رو نوشتم. فکر نمیکنم نوشتن آدرس دوستتان کار صحیحی باشد . آنها با این سوال میخواهند ببیند در حال حاضر در فنلاند هستین یا نه و آگر آدرس غیرواقعی بدهید به احتمال زیاد برایتان مشکل پیش می آید. آگر آدرس شخص دیگری رو در فنلاند دادید دیگر انتظار نداشته باشید نامه یا پذیرش یا قرارداد رو به آدرس شما در آیران بفرستادن چون آنها فرض را بر این گذاشتن که شما در فنلاند هستین. و به احتمال زیاد پست فنلاند هیچوقت بسته پستی شما را به دوستتان در فنلاند تحویل نمیدهد.

Senior Member Simplex آواتار ها

سلام
    ممنون

به نظرم نیازی نیست چیزی بنویسی، چون واضحه که وقتی کسی از خارج کشور اپلای می کنه آدرسی در داخل نداره. بعد از پست کردن مدارکتت، به coordinator ایمیل بزن و هر چی از این موارد که وجود داشته توش ذکر کن. همین کافیه.

دوستان عزیز
    لطفاً اگه کسی تجربه ای در گرفتن پذیرش دکتری زبانشناسی ( یا یک رشته مشابه) از فنلاد داره ، اطلاعاتشو ارائه بده ...... واقعاً ممنون ن ن ن ن ن ن
    ظاهراً اکثراً رشته ها فنی هستش

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من در این سایت تازه عضو شدم. اطلاعات خیلی خوبی نصیبم شد که بخاطرش از همتون ممنون هستم.
    می خواستم شرایط خودم و همسرم رو بگم و از تجربیاتتون بازهم استفاده کنم
    خودم: رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    سابقه کار: حدود 2 سال مرتبط با رشته تحصیلی
    کارشناسی : دانشگاه گرگان با معدل 17.46 و شاگرد اول دوره
    کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران با معدل حدودا 17
    رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد در رشته خودم و دارای گواهی استعداد درخشان از سازمان سنجش
    سربازی رو هم بصورت سربازی نخبگان تموم کردم
    مقاله : تا الان 1 علمی پژوهشی فارسی-چند تا کنفرانس داخلی و یکی خارجی- تا قبل از Apply کردن یکی دوتا ISI چاپ می کنم.
    شرایط همسرم:
    رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    کارشناسی: دانشگاه تهران با معدل 18.18 و شاگرد اول دوره
    کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با معدل 18 و شاگرد دوم دوره
    مقالات: 3 تا علمی پژوهشی چاپ شده و چند تا کنفرانس. ISI هم بزودی چاپ میشه.
    نمره زبان رو هم تا قبل از Apply کردن درستش می کنیم!
    به نظر شما آیا می تونیم برای دوره دکتری فول فاند پیدا کنیم؟ چون اصلا با هزینه شخصی نمی تونیم بریم!

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

يه سوال:
    دكترا در فنلاند مجانيه؟
    اگر اين جوري پس بخش زيادي از فاندي كه ميدن برامون سيو ميشه، درسته؟
    ممكنه با يه فاند دكترا بشه خرج زندگي زن و شوهر و همچنين تحصيل در مقطع ارشد براي همسر و در مقطع دكترا براي شوهر را داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)