صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه دانشگاه کشاورزی در فنلاند در مقطع PHD به من معرفی کنید مرسی.

deadline داره یا PHD position هست؟

لیست دانشگاه ها رو تو جواب یکی دیگه از پستات گذاشتم . از اونجا باید چک کنی !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام.برادر من ارشد مهندسی جنگل و مرتع از سراسری مازندران(ساری) داره و 1382 تمام کرد و اگر بخواد دکترا بگیره کدوم دانشگاه ها رو براش پیشنهاد می کنید که رنک خوبی داشته باشن؟زن و یک بچه 3ساله داره و چندین سال سابقه کار.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

سلام...چند سوال داشتم
    1 ) توی دانشگاه tut برای پذیرش دکتری گفته که فقط مدارکتونو بفرستید و پس ار بررسی پذیرش میدن...هیچ صحبتی از پوزیشن خالی نکرده و در فرم ثبت نامش خواسته که پروپزال تحقیقاتی رو شرح بدی....!!!!!!حالا سوالی که دارم اینه چه تفاوتی بین پوزیشن های خالی و ارایه پروپزال تحقیقاتی هست...؟؟؟
    2 ) من که ترم بعد فارغ التحصیل میشم می تونم با ریز نمرات تایید و ترجمه شده کارشناسی ارشدم ؛ پذیرش بگیرم...( مدارک کارشناسی تایید شده و ترجمه شده شامل اصل مدرک پایان دوره و ریز نمرات رسمی را هم دارم )
    رشته : مهندسی معماری لینک مدارک لازم برای پذیرش دکتری
    ممنون از راهنماییتون

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

تا اونجا که من می دونم پوزیشن خالی یعنی استادی داره رو یه پروژه کار می کنه و نیاز به یک یا چند نفر داره که بهش تو اون موضوع کمک کنن و بخشی از تحقیقات مربوط به اون رو انجام بدن. پروپزال تحقیقاتی اونیه که خودت یه پروژه تحقیقاتی تعریف می کنی و استادی شاید حاضر بشه قبول کنه سوپروایزرت بشه واسه اون پروژه اگه خوشش بیاد !

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

کسی میدونه مدارک ترجمه شده نیاز دارن که تاییدیه وزارت خارجه بخوره ویا همون دادگستری کافیه...؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    کسی میدونه مدارک ترجمه شده نیاز دارن که تاییدیه وزارت خارجه بخوره ویا همون دادگستری کافیه...؟؟؟
    هم دادگستری هم امور خارجه !

Junior Member

سلام دوستان
    میگم اگه یکی بخواد برای دکتری تو زمینه ارتباطات و روزنامه نگاری اقدام کنه، از کجا باید شروع کنه؟ یه سایتی مثل OPH و اینا هست که یه سری دانشگاها رو شامل بشه؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blaze_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میگم اگه یکی بخواد برای دکتری تو زمینه ارتباطات و روزنامه نگاری اقدام کنه، از کجا باید شروع کنه؟ یه سایتی مثل OPH و اینا هست که یه سری دانشگاها رو شامل بشه؟
    مرسی
    واسه دکتری ممکنه چندبار در سال اپلیکیشن باز کنه ، باید سایتاشونو دائما چک کنی . لیست سایتارو از اینجا می تونی پیدا کنی !

من دانشجوی ترم اخر ارشد بیوتکنولوزی در کشور هندوستان هستم. واسه دکترا می خوام اقدام کنم . ایلتس ۶ تا ۶.۵ هم می تونم بگیرم. میتونم بورس بگیرم ؟ اصلا شرایت واسه گرفتن ویزا چطوره ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1010 نمایش پست ها
    من دانشجوی ترم اخر ارشد بیوتکنولوزی در کشور هندوستان هستم. واسه دکترا می خوام اقدام کنم . ایلتس ۶ تا ۶.۵ هم می تونم بگیرم. میتونم بورس بگیرم ؟ اصلا شرایت واسه گرفتن ویزا چطوره ؟
    ویزا که مشکلی نداره ، راحته ! واسه بورس هم خوب بستگی به رزومت داره و اینکه بتونی استادی رو پیدا کنی که پوزیشن خالی داشته باشه یا نه ! یعضی وقت ها هم میای 1 سال یا شاید کمتر واسه یه استاد کار می کنی ازت راضی باشه بعدش یهت پول میده !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)