صفحه 6 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام.من فارغ التحصیل نانومهندسی شیمی از دانشگاه شیراز هستم.لیسانسمو هممهندسی شیمی گرایش پتروشیمی از دانشکاه شیراز گرفتم.معدل لیسانسم 14.73 و معدل ارشدم 18.44 هست.2تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 دونه علمی پژوهشی داخلی دارم.2تا هم ISI به تازگی Submit کردم.به نظر شما من شرایط پذیرشو دارم؟اگه دارم واسه چه دانشگاه هایی اقدام کنم.ممنون

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل نانومهندسی شیمی از دانشگاه شیراز هستم.لیسانسمو هممهندسی شیمی گرایش پتروشیمی از دانشکاه شیراز گرفتم.معدل لیسانسم 14.73 و معدل ارشدم 18.44 هست.2تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 دونه علمی پژوهشی داخلی دارم.2تا هم ISI به تازگی Submit کردم.به نظر شما من شرایط پذیرشو دارم؟اگه دارم واسه چه دانشگاه هایی اقدام کنم.ممنون
    شرایط رو که داری ، واسه هرجایی که شیمی داره می تونی اپلای کنی اما بهترینشون دانشگاه Aalto هست و دانشگاه هلسینکی اگه گرایشهای مرتبط رو داشته باشه !

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

از کجا بدونیم که استادی پوزیشین خالی داره برای دکتری...؟سایتی هست که اعلام کنه...؟

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    از کجا بدونیم که استادی پوزیشین خالی داره برای دکتری...؟سایتی هست که اعلام کنه...؟
    با خود استاد باید ارتباط بر قرار کنی ! اگه رزومت خیلی قوی نباشه معمولا همون اول میگه پوزیشن نداره اما می تونی باهاش شروع کنی کار کردن بعد 1 سال یا شاید کمتر اگه ازت راضی بود بهت حقوق می ده ، البته این موضوعم باید باهاش صحبت کنی که اگه بیای همینجوری کار کنی ممکنه در آینده پوزیشن بهت بده یا نه !

Junior Member

سلام
    من می خواستم بدونم که ایا برای PHD ضمانت بانکئ لازم است؟لطفا کمکم کنید.
    مرسی

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط polsaar نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم که ایا برای PHD ضمانت بانکئ لازم است؟لطفا کمکم کنید.
    مرسی
    بستگی داره برای چه نوع رزینس پرمیت ای اپلای می کنی. اگر با هزینه شخصی می ری باید مبلغ مورد نظر (فکر کنم 6000 یورو برای هر سال) در حسابت باشه. اگر بورس یا قرارداد داری باید ریسرچر اپلای کنی و قراردادت رو ضمیمه کنی و دیگه نیازی به bank statement نداری.

Junior Member

سلام دوستان، برای مقطع دکترا در رشته مدیریت یا مهندسی صنایع در کشور فنلاند ؛
    1 - چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد می کنید ؟
    2- چه نمره زبانی در این مقطع مورد نیاز هست ؟
    3- اصلا چه تفاوتی بین مقاطع تحصیلی قائل می شن در فنلاند ؟
    4- معدل لیسانس یا فوق لیسانس مهمه و هر کدوم چقدر ؟
    5- برای یک دانشجوی دکترا امکان کار وجود داره؟ اصلا پیدا می شه ؟
    من 2 تا مقاله معتبر ISI دارم و 2 تا مقاله کنفرانس و تا رفتنم 2 تا دیگه چاپ می شه. رزومه نسبتا قوی دارم و معدل لیسانس ضعیف 13.10 و معدل متوسط فوق لیسانس 17 ولی زبان هنوز امتحان ندادم (چه نمره ای نیاز هست اصلا ؟!!) چون مشغول دفاع از پایان نامم هستم. من در یک کنفرانس مربوط به رشته خودم (مهندسی صنایع) در تاریخ 10 تا 13 ژوئن 2012 در شهر هلسینکی شرکت خواهم کرد. چه مزیت های خاصی این سفر تقریبا 5 روزه برای من می تونه داشته باشه در مورد پذیرش گرفتن ؟! امیدوارم دوستی بتونه بنده رو مقداری راهنمایی کنه. ممنونم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avid2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای مقطع دکترا در رشته مدیریت یا مهندسی صنایع در کشور فنلاند ؛
    1 - چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد می کنید ؟
    2- چه نمره زبانی در این مقطع مورد نیاز هست ؟
    3- اصلا چه تفاوتی بین مقاطع تحصیلی قائل می شن در فنلاند ؟
    4- معدل لیسانس یا فوق لیسانس مهمه و هر کدوم چقدر ؟
    5- برای یک دانشجوی دکترا امکان کار وجود داره؟ اصلا پیدا می شه ؟
    من 2 تا مقاله معتبر ISI دارم و 2 تا مقاله کنفرانس و تا رفتنم 2 تا دیگه چاپ می شه. رزومه نسبتا قوی دارم و معدل لیسانس ضعیف 13.10 و معدل متوسط فوق لیسانس 17 ولی زبان هنوز امتحان ندادم (چه نمره ای نیاز هست اصلا ؟!!) چون مشغول دفاع از پایان نامم هستم. من در یک کنفرانس مربوط به رشته خودم (مهندسی صنایع) در تاریخ 10 تا 13 ژوئن 2012 در شهر هلسینکی شرکت خواهم کرد. چه مزیت های خاصی این سفر تقریبا 5 روزه برای من می تونه داشته باشه در مورد پذیرش گرفتن ؟! امیدوارم دوستی بتونه بنده رو مقداری راهنمایی کنه. ممنونم
    5-یکی از مشکلاتی که بچه های چنین رشته هایی از آن رنج میبرند این است که: فقط با تسلط به زبان فنلاندی امکان کار وجود دارد. ولی معمولا بچه های نرم افزار نیازی به زبن فنلاندی برای کار ندارند.
    برای پذیرش شانس داری - چون رزومه ات قوی است و مقاله داری- خیلی ها همین موارد هم ندارند. ولی اگر بورس شدی برای کل دوره ی دکترا ارزش داره به فنلاند بیایی- در غیر این صورت کلی کشورهای دیگه برایت وجود دارد.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    5-یکی از مشکلاتی که بچه های چنین رشته هایی از آن رنج میبرند این است که: فقط با تسلط به زبان فنلاندی امکان کار وجود دارد. ولی معمولا بچه های نرم افزار نیازی به زبن فنلاندی برای کار ندارند.
    برای پذیرش شانس داری - چون رزومه ات قوی است و مقاله داری- خیلی ها همین موارد هم ندارند. ولی اگر بورس شدی برای کل دوره ی دکترا ارزش داره به فنلاند بیایی- در غیر این صورت کلی کشورهای دیگه برایت وجود دارد.
    برای همه کارها دانستن فنلاندی تقریبا لازمه. حتی موردهایی رو دیده ام که طرف تحلیلگر داده یا برنامه نویس بوده و کارش نیاز به صحبت با همکارهاش رو هم نداره، اما چون فنلاندی بلد نبوده اند نتونسته اند کار پیدا کنند. اصلا به هیچ وجه با این تصور که بدون زبان می شه فنلاند موند و کار کرد رو نداشته باشید. یعنی باید زبان رو یاد گرفت.

در عین حال بعضی ها هم می تونند فقط با انگلیسی کار پیدا کنند، اما نمی شه گفت که این حالت غالب است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    مرسی از اینکه به من جواب دادید. دوست عزیز من همونطور که اشاره کردم قسمت شده و مقالم در یکی از معتبرترین کنفرانس های رشته خودم FAIM 2012 در کشور فنلاند پذیرفته شده. می خواستم بدونم که چه کارهایی در این موقعیت می تونم انجام بدم؟ من 9 ژوئن تا 14 ژوئن هلسینکی خواهم بود. اینکه می شه اونجا بصورت حضوری برای دکترا اقدام کنم؟ من ریکامند هم دارم از اساتید شناخته شده. لطفا اگه کسی رو که در این رشته ها که عرض کردم (مهندسی صنایع یا مدیریت صنعتی) اونجا مشغول تحصیل هستند، به من معرفی می کنید ؟ واقعا از لطفتون سپاسگذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)