صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 335

موضوع: تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

پیش فرض پاسخ : تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند

سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری در دانشگاه هلسینکی اقدام کنم. یک سوال دارم اگر کسی جوابش رو میدونه لطفاً راهنمایی کنه.

آیا من میتونم برای چهار- پنج سالی که اونجا هستم همسر و پسرم رو هم ببرم؟ به اونها اجازه اقامت میدن؟ و اجازه کار به همسرم؟
    از سفارت فنلاند در تهران پرسیدم گفت به سایت مهاجرت مراجعه کن، به سایت مهاجرت ای میل زدم، گفتن بخش FAQ رو بخون ما به ای میلهای این مدلی پاسخ نمیدهیم، ولی تو اون قسمت چیزی در این مورد نوشته نشده بود، لطفاً اگه کسی تجربه شو داره، بنویسه ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری در دانشگاه هلسینکی اقدام کنم. یک سوال دارم اگر کسی جوابش رو میدونه لطفاً راهنمایی کنه.

آیا من میتونم برای چهار- پنج سالی که اونجا هستم همسر و پسرم رو هم ببرم؟ به اونها اجازه اقامت میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا من میتونم برای چهار- پنج سالی که اونجا هستم همسر و پسرم رو هم ببرم؟ به اونها اجازه اقامت میدن؟
    بله میدن! حتی برای دانشجویان مستر هم میدن!

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام آیا دکترا در فنلاند شغل محصوب می شود و حقوق میدهند؟دکترا هنوز رایگان است یا قوانین عوض شده؟به جز حقوق بورس هم میدهند؟کلا برای دکترای مدیریت فنلاند ماهی چقدر میدهند؟چه مدارکی نیاز است؟معدل کارشناسی مهمتره یا ارشد؟آزاد شهرستان بودن مشکل درست نمیکنه؟

Junior Member

با سلام دوستان...... من فوق لیسانس ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد هستم..آیا می تونم برای دکتری ادبیات انگلیسی تو فنلاند شرکت کنم؟مراحل کار رو می فرمائید لطفا

Junior Member

سلام سلام

من از مالزی MBA (فوق لیسانس مدیریت) و در ایران لیسانس میکروبیولوژی گرفتم. می‌خواستم ببینم از نظرِ دوستانی که در فنلاند تحصیل می‌کنن و با شرایط آشنا تر هستند، شانس گرفتن پذیرش برایِ دکترا مدیریت بیشترِ ، یا برای فوق لیسانس مرتبط با میکروبیولوژی اقدام کنم .. ؟

Junior Member

سلام خدمت همه ی بزرگواران

تقریباً همه ی مطالب دوستان را که مرقوم فرموده بودند را مطالعه نمودم، اما جوابی برای سوالم پیدا نکردم، ممنون می شم اگر از دوستانی که اطلاعاتی دارند نظرشان را بفرمایند:

من در حال حاضر دانشجوی دکتری فلسفه دانشگاه دولتی باکو هستم اما از شرایط اینجا به هیچ عنوان رضایت ندارم لذا در تلاشم که ان شاءالله به فنلاند رهسپار شوم، تا الان 2 تا مقاله ی آی اس آی، یک پژوهشی، 2 کنفرانس خارجی و 3 کنفرانس داخلی داشته ام، البته معدل کارشناسی و ارشدم هم بالاتر از 17 بوده است،آیا با این اوصاف می توانم از دانشگاهی پذیرش بگیرم؟ آیا اینکه الان دانشجوی دکتری هستم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

با سپاس از همه ی بزرگواران

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. آیا سایتی هست که ما فرصت های دکترا را در تمام دانشگاه های فنلاند آورده باشد و ما در آن پیدا کنیم یا باید برای هر دانشگاهی دونه دونه چک کنیم؟

Junior Member

سلام
    میشه یکی لطف کنه چند تا دانشگاه از فنلاند که دکترای مواد داره به من معرفی کنه. من تا الان دانشگاههای کانادا رو می گشتم ، حالا از سایتای فنلاندیا سر در نمیارم
    مرسی

Junior Member

این صفحه کار نمی کنه آیا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)