صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: موسسه ای برای انجام کار پذیرش هست؟

Junior Member

پیش فرض موسسه ای برای انجام کار پذیرش هست؟

سلام

می خواستم بدونم موسسه ای وجود دارد که کارهای پذیرش گرفتن را برامون انجام بده؟ در واقع ما مدارک لازم (Toefl, GRE, CV) را بهش بدیم و بدلیل کمبود وقت ما، اون دنبال دانشگاه های مناسب و پیگیریهای بعدیش باشه؟

پیش فرض پاسخ : موسسه ای برای انجام کار پذیرش هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f_farhad
    سلام

می خواستم بدونم موسسه ای وجود دارد که کارهای پذیرش گرفتن را برامون انجام بده؟ در واقع ما مدارک لازم (Toefl, GRE, CV) را بهش بدیم و بدلیل کمبود وقت ما، اون دنبال دانشگاه های مناسب و پیگیریهای بعدیش باشه؟
    درود
    موسسه كه نا دلت بخواد توي ايران ريخته!
    ولي اگر مي خواي مطمئن باشي از موسساتي كه خود وزارت علوم قبولشون داره استفاده كنيد
    اينم ليستش:
    http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm
    بدرود

برای مالزی و سنگاپور می دونم که تو تهران همچین موسسه ای هست و خوبم هست. چون اینا یه دو سه تا دانشگاه معروف بیشتر ندارن. اما اسم و آدرس و ... رو نمی دونم. برای امریکا و کانادا هم همون ظور که آبتین گفت حتما هستند اما فکر می کنم به خصوص تو امریکا انقدر فاکتور برای انتخاب دانشگاه هست که کسی جز خود آدم دلش بهت نمی سوزه که برات گزینه مناسبی پیدا کنه. اصل کار هم که پیدا کردن دانشگاست. آماده کردن مدارک هم که به هر حال خودت باید انچام بدی! پس سپردن کار به موسسات فقط هدر دادن هزینه است.

با این حال من نه این موسسات رو دیدم و نه استفاده کردم. شاید استفاده از اونها واقعا مفید باشه به خصوص در صرفه جویی در وقت. بنابراین نظر بقیه شاید کامل تر باشه.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من اگه مقداري وقت بذاري و فروم و ويكي رو مطالعه كني خودت يه متخصص در زمينه apply خواهي شد و احتياج به هزينه نداري.
    من درك مي كنم در ابتداي كار واقعاً پروسه به نظرت سخت و غيرقابل انجام به نظر مي رسه ولي همين كه كار رو شروع كني و مراحل رو يكي يكي پشت سر بذاري وقتي به عقب نگاه كني مي بيني اونقدرها هم سخت نبوده.
    مطمئن باش هيچ موسسه اي به اندازه خودت نمي تونه مفيد باشه. اون ها بيشتر دنبال پول هستن و هيچ وقت با دلسوزي كارهاي تورو پيگيري نمي كنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    به نظر من اگه مقداري وقت بذاري و فروم و ويكي رو مطالعه كني خودت يه متخصص در زمينه apply خواهي شد و احتياج به هزينه نداري.
    من درك مي كنم در ابتداي كار واقعاً پروسه به نظرت سخت و غيرقابل انجام به نظر مي رسه ولي همين كه كار رو شروع كني و مراحل رو يكي يكي پشت سر بذاري وقتي به عقب نگاه كني مي بيني اونقدرها هم سخت نبوده.
    مطمئن باش هيچ موسسه اي به اندازه خودت نمي تونه مفيد باشه. اون ها بيشتر دنبال پول هستن و هيچ وقت با دلسوزي كارهاي تورو پيگيري نمي كنن.
    ممنون می دونم کسی مثل خودم نیست ، ولی مشکل همون وقت است که ندارم، اونوقت باید از کارم استعفا بدم با این ریسک که ممکنه نتونم پذیرش بگیرم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

منم در حاليكه سر كار مي رفتم كارهامو انجام دادم.

تازه سر كار هم نمي تونستم كارهامو پيگيري كنم. همه كارهامو شبها توي خونه و جمعه ها انجام دادم.

Junior Member

I think its really worth that you do your appling works yourself.if you apply for one university ,you can do it for others much more easier
    I really do not re command going to this institutions
    I think it is better to organize the procedure yourself.....

من موافقم که کسی بهتر از خودت نمیتونه وقتی که نمیگیره سر کار اگه به اینترنت وصل میشی .بعد که نتیجه هات میاد میفهمی که همون جاهایی که استاد جواب بهت داده گرفتی تازه حتی یک استادتو بعضی دانشگاهه نظرش قابل احترامه .اینا من احساس کردم آیا موسسات تو رشته تو سر در میارند که بفهمن کجا به دردت میخوره و این استاد چه جوریه
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member

می تونین خودتون انجام بدین. من هم سر کار می رفتم، هم تز طاقت فرسای فوق لیسانس انجام می دادم و مقاله می نوشتم، هم تافل GRE می خوندم و apply می کردم. خیلیا اینجورین. بعدشم اینکه خودتون باید research دانشگاه ها رو چک کنید و ببینید دوست دارید یا نه.

اگر برنامه ریزی داشته باشی و همه چیز رو به دقت انجام بدی حتما می رسی. منم دست راستم در اوج کار رفت تو گچ و در عین حال سر کار هم می رفتم و مقاله هم کار می کردم. به غیر از SoP نوشتن و تا حدودی recommendation letter ها بقیه کارها خیلی روال تره!

ضمنا یک پیشنهادی که می تونم بکنم تا وقت آزادت بیشتر بشه اینه که بگردی زندگی تو دقیق روی کاغذ بیاری ببینی کجاها داری کارهایی رو انجام می دی که می تونی موقتا بذاریشون کنار. تلویزیون؟ چت؟ وب گردی بی هدف؟ تلفن های طولانی؟ حتی ممکنه مجبور شی رابطت رو با بعضی از (به ظاهر) دوستانت ‌قطع کنی. اگر واقعا به این کار عشق داشته باشی و اولویت اوّلت باشه می تونی موفق باشی.

یه بزرگی می گفت اگه واقعا می خوای به چیزی برسی باید تمام پل های پشت سرتو خراب کنی! (طارق زمانی که برای فتح یک کشور رفته بود، بعد از این که تمام سربازاش از کشتی ها پیاده شدند، دستور داد کشتی ها رو به آتش بکشن. بعد به سربازاش گفت: هیچ راه بازگشتی ندارین به جز پیروزی یا کشته شدن در این جنگ!)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)