صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: موسسه ای برای انجام کار پذیرش هست؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : موسسه ای برای انجام کار پذیرش هست؟

اون لیستی که توی وزارت علوم هست کافیه ...
    اما به نظر منم خودت اقدام کن ...
    بالاخره اونا که دلشون برای پذیرش گرفتن یا نگرفتن تو که نسوخته .. پولشون رو می گیرن و خلاص !
    توی ایران هم که خبری از وجدان کاری نیست ...

Junior Member

دوستان نظراتونو خوندم .از خیلی های دیگه هم شنیدم که میگن این موسسه ها فقط پول هدر دادنه ، ولی با توجه به اینکه معدل لیسانسم 14 هستش و میخوام MBA توی آمریکا یا کانادا بخونم ( اگه راهم بدن ! :-X)، فکر کنم چون معدلم پایینه باید برای دانشگاه های بیشتری اپلای کنم تا شانس قبولیم رو بالا ببره و از اونجاییم که میدونین هزینۀ Application fee برای هر دانشگاه تو Canada/USA مثلا 100 دلار هستش ، اگه بخوام مثلا برای 15 دانشگاه مجموعا اپلای کنم ( ببخشید اگه ناشیانه حرف میزنم :-[)، باید 5/1 میلیون بدم.در صورتی که یه موسسه با همین هزینه، هرجور که شده برام از این دو کشور بالاخره پذیرش میگیره و دیگه اینکه توی وقتمم صرفه جویی میشه. راستشم بخواین فعلا مهمتر برام اینه که پام اونجا باز بشه و زیاد فرقی برام نمیکنه که از کدوم دانشگاه برام پذبرش میگیرن :-\.حالا به نطرتون با این شرایط بهتر نیست که اپلای کردن رو بسپرم دست این موسسه ها ؟ شرمنده میدونم با ابن موسسه ها مخالفین ولی سر همین کلی دو دل شدم.خواهش میکنم ازتون راهنماییم کنین . صمیمانه سپاسگزارم :-[

سلام ، من هم میخوام از این موسسه ها کمک بگیرم ولی توی لینک مربوطه ، تمام موسسات تاریخ مجوزشون گذشته. لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره توضیح بده. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_ladan
    سلام ، من هم میخوام از این موسسه ها کمک بگیرم ولی توی لینک مربوطه ، تمام موسسات تاریخ مجوزشون گذشته. لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره توضیح بده. مرسی
    لادن جان

این جور که من در سایت
    http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm
    می بینم در سال 88 بعضی هاشون رو یک ساله تمدید کرده اند
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad
    دوستان نظراتونو خوندم .از خیلی های دیگه هم شنیدم که میگن این موسسه ها فقط پول هدر دادنه ، ولی با توجه به اینکه معدل لیسانسم 14 هستش و میخوام MBA توی آمریکا یا کانادا بخونم ( اگه راهم بدن ! :-X)، فکر کنم چون معدلم پایینه باید برای دانشگاه های بیشتری اپلای کنم تا شانس قبولیم رو بالا ببره و از اونجاییم که میدونین هزینۀ Application fee برای هر دانشگاه تو Canada/USA مثلا 100 دلار هستش ، اگه بخوام مثلا برای 15 دانشگاه مجموعا اپلای کنم ( ببخشید اگه ناشیانه حرف میزنم :-[)، باید 5/1 میلیون بدم.در صورتی که یه موسسه با همین هزینه، هرجور که شده برام از این دو کشور بالاخره پذیرش میگیره و دیگه اینکه توی وقتمم صرفه جویی میشه. راستشم بخواین فعلا مهمتر برام اینه که پام اونجا باز بشه و زیاد فرقی برام نمیکنه که از کدوم دانشگاه برام پذبرش میگیرن :-\.حالا به نطرتون با این شرایط بهتر نیست که اپلای کردن رو بسپرم دست این موسسه ها ؟ شرمنده میدونم با ابن موسسه ها مخالفین ولی سر همین کلی دو دل شدم.خواهش میکنم ازتون راهنماییم کنین . صمیمانه سپاسگزارم :-[
    شما دلیل های خودتون رو توضیح دادید، ولی باز نظر من و خیلی های دیگه که خودتون اقدام کنید،دانشگاه ها رو خودتون دربیارین ... نه اینکه هر جا و هر شهری اونا براتون انتخاب کردند،آخه هر دانشگاهی که نمی شه رفت !!!
    معدل رو با GMAT و تافل و تجربه کاری خوب خنثی کنید.
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

مرسی رامتین جان ،
    درسته، بعضی ها برای سال 88 مجوز دارن ولی من برای سوئد می خوام، و کاملا هم حرفتونو قبول دارم که بهتره هر کسی خودش پذیرش بگیره ولی من می خوام یک اطمینان خاطری هم داشته باشم که اگر نتونستم یکی باشه کمکم کنه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)