صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

پیش فرض ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

خوب فکر می کنم که آخرین نفری هستم توی بچه های این فروم که وارد فنلاند میشم . آخر شب 2 سپتامبر! فکر می کنم خیلی خوبه که همون طور که تا حالا همه همراه هم بودیم باز هم کنار هم باشیم و بهم کمک کنیم. این تاپیک رو باز کردم تا همه به نوبت از تجربیات دوستانی که زودتر وارد میشوند در بدو ورود بتونیم استفاده کنیم. من خودم باید 3 تا هواپیما عوض کنم و بعد هم با اتوبوس برم شهرم Jyvaskyla. مطمئنم که کلی کلافه خواهم شد و کلی هم سوال از الان تو ذهنم هست. ممنون میشم اگه دوستان بعد از اینکه به شهراشون رسیدن و خستگی ها شون در شد در باره این که تو فرودگاه های مختلف اوضاع چه طوره وقتی وارد میشم چه خبره یا اینکه چه طوری خودشون رو به قطار و اتوبوس و اینها رسوندند، چه مشکلاتی بود و چه توصیه هایی برای بقیه دارند و ... اینجا بنویسند. مطمئنا به درد همه ( مخصوصا اونهایی که مثل من تنها سفر می کنند) می خوره! پیشاپیش ممنون!

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و تجربیات حین سفر

دوستانی که از فرودگاه وانتا با اتوبوس ( coach) به شهرشون رفتند میشه یک کم راهنمایی کنند که اوضاع چه طوره؟ ایستگاه اتوبوس کدوم قسمت فرودگاه هست؟ و اینکه تا ایستگاه اتویوس رو میشه بارها را با چرخ دستی فرودگاه برد؟ چرخ دستی ها مجانی هستند یا سکه ای؟ ببخشید ولی احساس می کنم دونستن این جزییات خیال آدم رو خیلی راحت می کنه.

Junior Member

من نمیدونم قراره از فرودگاهای کدوم کشورها رد بشید ولی وارد فرودگاه هلسینکی که شدید میتونی بارهارو با چرخ دستی(مجانیه) تا داخل محوطه ترمینال اتوبوسها(که دقیقا چسبیده به فرودگاهه و حدودا 100 متر بعد از بخشه تحویله بار قرار گرفته)ببری ولی چرخ دستی نمیتونی داخل اتوبوس ببری.اتوبوس که رسید یه نفر میاد بارهاتو میزاره توی صندوق .داخل ترمینال مسیر اتوبوسها با تابلو مشخص شده و اگر داخل ایستگاه بایستی یک تابلوی الکترونیکی هست که زمان حرکت و مقصد اتوبوسهارو نوشته.اگه سوال هم داشتی از مسولان اونجا بپرس خوب جواب میدن. فکر کنم سیستم بقیه فرودگاهای فنلاند هم همینطوریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.z نمایش پست ها
    من نمیدونم قراره از فرودگاهای کدوم کشورها رد بشید ولی وارد فرودگاه هلسینکی که شدید میتونی بارهارو با چرخ دستی(مجانیه) تا داخل محوطه ترمینال اتوبوسها(که دقیقا چسبیده به فرودگاهه و حدودا 100 متر بعد از بخشه تحویله بار قرار گرفته)ببری ولی چرخ دستی نمیتونی داخل اتوبوس ببری.اتوبوس که رسید یه نفر میاد بارهاتو میزاره توی صندوق .داخل ترمینال مسیر اتوبوسها با تابلو مشخص شده و اگر داخل ایستگاه بایستی یک تابلوی الکترونیکی هست که زمان حرکت و مقصد اتوبوسهارو نوشته.اگه سوال هم داشتی از مسولان اونجا بپرس خوب جواب میدن. فکر کنم سیستم بقیه فرودگاهای فنلاند هم همینطوریه.
    ممنون من هم وارد هلسینکی می شم و می خوام با اتوبوس بین شهری (coach) برم ایوسکولا. پس تا پای خود اتوبوس میشه با چرخ دستی بارها رو برد! این که عالیه! یه سوال دیگه اینکه بلیت رو بهتره از قبل آن لاین تهیه کنیم( با توجه به ریسک اینکه ممکنه زود یا دیرتر برسیم) یا اینکه بهتره از خود ترمینال/راننده تهیه بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

سلام
    من از تاکسی فرودگاه رفتم ایستگاه کامپی که شد 30 یورو
    معمولا خلوته و هر ساعتی که بلیط می گیرید یه درگاه داره و دقیقا هم سر ساعت حرکت می کنند.
    کافیه ساعت حرکتتون رو بدونید. بلیط هم نخرید می تونید با خود راننده حساب کنید
    معمولا اتوبوس در مسیرهای مختلف مسافرها رو پیاده می کنه و حتی اگر هم ایستگاه نهایی مقصد شماست به جز ترمینال در مرکز شهر هم توقف می کنه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و تجربیات حین سفر و روزهای نخست و توصیه های مربوطه

از دوستان عزیزی که هم اکنون در فنلاند مشغول تحصیل یا زندگی هستند خواهش می کنم یه دید کلی از شهری که داخلش زندگی می کنن , تجربیاتی که حین تحصیل در فنلاند به دست آوردن , مسائل و مشکلاتی که یه دانشجو در فنلاند ممکنه با اونها مواجه بشه و راه حل اونها و موارد خاص دیگه ای که به ذهنشون می رسه رو در قالب یه گزارش در این تاپیک بنویسن تا دیگران هم بتونن از تجربه ی اونها استفاده کنن.مسلما افرادی که در این تاپیک داستان موفقیت این عزیزان رو می خونن در صورتی که وارد فنلاند بشن می تونن داستان موفقیت خودشون رو در فنلاند در همین تاپیک ثبت کنن تا بتونیم به یکی از بالاترین اهداف فروم اپلای ابراود یعنی کمک به دیگران بدون در نظر گرفتن پاداش رو بیشتر تحقق ببخشیم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی و هزینه های سفر

سلام به همگي .دوستان ممنون ميشم كه همين توضيحات رو درباره ي رسيدن به شهر توركو و انواع روشها و قيمتها هم بديد . تشكر فراوان.
    هيچ تلاشي بي جواب نميمونه .

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

سلام دوستان،

من هم ممنون ميشم اگه توضيحات مشابه ايی رو در رابطه با شهر oulu بديد.
    و اينکه چطور ميتونم از فرودگاه هلسينکی به شهر oulu برم. چقدر هزينه داره ؟

شاد و موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من هم ممنون ميشم اگه توضيحات مشابه ايی رو در رابطه با شهر oulu بديد.
    و اينکه چطور ميتونم از فرودگاه هلسينکی به شهر oulu برم. چقدر هزينه داره ؟

شاد و موفق باشيد.
    سلام
    از فرودگاه هلسینکی خیلی گرون می شه! بهترین راه برای رفتن به Oulu از طریق فرودگاه استکهلم هست! قیمت بلیط از هلسینکی به Oulu نزدیک 300 یورو ولی از استکهلم به Oulu مبلغ 85 یورو!!
    اگه هم بخای با قطار از هلسینکی بری شاید یه کم کمتر از همین مبلغ 85 یورو قیمت بلیط هست! که با احتساب هزینه اتوبوس فکر کنم گرون تر هم بشه!!
    پس بهترین راه همون استکهلم هستش!!

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nymeria نمایش پست ها
    سلام به همگي .دوستان ممنون ميشم كه همين توضيحات رو درباره ي رسيدن به شهر توركو و انواع روشها و قيمتها هم بديد . تشكر فراوان.
    تورکو هم مثل همون تامپره هست. هم از فرودگاه اتوبوس داره . هم از ایستگاه راه آهن هلسینکی قطار داره و هم مرکز شهر ( نزدیک ایستگاه راه آهن ) اتوبوس داره. قیمت و زمان مسیر هم مثل تورکو هست .

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)