نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

نقل قول نوشته اصلی توسط elif نمایش پست ها
    بچه ها
    من امروز ۳ صبح پرواز داشتم به استانبول و ۹ هم به هلسینکی
    پرواز ما تاخیر داشت و ۶:۴۵ تازه مسافر سوار کرد بنابراین با فاصله ی ۵ دقیقه از پرواز جا موندم. ترکیش فقط برام یه پرواز دیگه گرفت و گفت صبحانه یا ناهارتو می دیم. اما براش فرقی نداشت من از هلسینکی باید برم تورکو و همه ی برنامه هام به هم ریخته. در ضمن گفت بار من ممکنه بعد از من برسه. حتی یک روزبعد از من. اینجور که من شنیدم این اتفاق قبلا هم در مورد تورکو تکرار شده.
    بنابراین،پیشنهاد من اینه که یه برنامه ی جایگزین هم داشته باشین تا خیلی براتون سخت نباشه و توی ذوقتون نخوره. دعا کنید من هم با صحت و سلامت برسم هلسینکیو سپس بارم رو به موقع بگیرم و امشب برسم تورکو

اینجوریاست
    گزارش زنده از کاربر الی ف ؛)
    بچه ها، دوستمون elif کار جالبی کرده و از تو فرودگاه آتاتورک برامون پیغام گذاشته.
    اینترنت در این فرودگاه به صورت Wireless آزادانه وجود داره و میتونید به راحتی بهش وصل شید و گزارشتون رو به دوستان دیگه بدید. این هم لینک مربوط به توضیخات راجع به اینترنت این فرودگاه:

لینک

تو عکس این لینک نگاه کنید! طرف حتی لپ تاپش رو باز کرده و داره استفاده میکنه!
    تو اون مدتی که تو فرودگاه موندگار میشیم، فکر کنم چت تصویری با خانواده خیلی چیز خوبی باشه! البته هنوز راجع به اینکه گیر میدن به چت تصویری یا نه، چیزی نمی دونم!
    ویرایش توسط Bsc : August 8th, 2012 در ساعت 12:32 PM
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)