صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    دوست من، شما مجاز هستید قبل از ورودتون به فنلاند وارد هر کدام از کشورهای حوزه شینگن که دوست دارید بشید و هیچکس هم نمیتونه مانع ورودتون بشه به این علت که شما کارت اقامت از نوع B از کشور فنلاند دارید. لطفا برای اطمینان بیشتر به این صفحه از سایت اداره مهاجرت فنلاند سوال شماره 12 مراجعه کن و جوابش رو ببین.

http://www.migri.fi/services/faq/residence_permits
    خیلی خیلی ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتید لینک رو چک کردم اما چند صفحه قبل یکی از دوستان چنین پستی رو وارد کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_meh نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه 10 آگوست 2013 قصد دارم برم فنلاند،به سفارت ای میل زدم و ازشون پرسیدم آیا میتونم از استکهلم برم فنلاند با توجه به اینکه دفعه اولم هست که دارم از ایران خارج میشم؟! بعدش جواب دادن که
    As you are being Granted a Student Residence ID Card, you are strongly Requested to Enter the Territory of Finland Directly not Via other Scheme States.
    نظر شما چیه ؟؟؟
    حالا باید چه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sha2012 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتید لینک رو چک کردم اما چند صفحه قبل یکی از دوستان چنین پستی رو وارد کرده

حالا باید چه کرد؟
    خواهش میکنم. من خودم قبلا در جواب یکی از دوستان همین پست رو گذاشته بودم و حالا دوباره برای شما تکرار کردم. بنظر من به جوابهایی که از کارمندان سفارت فنلاند (چه فنلاندی و چه ایرانی) میگیرید کاملا اطمینان نکنید و برای گرفتن جواب درست تر به اداره مهاجرت که وظیفه اصلیش رسیدگی به امور مهاجرین هست ایمیل بدید یا تلفنی تماس بگیرید.
    من قبل از اینکه درخواست کارت اقامت برای بچه ام کنم به سفارت زنگ زدم و گفتم آیا بیمه ی بین المللی برای بچه ام ضروریه؟
    با قاطعیت گفتن آرههههههههههههههههههههههه هههه،،، درحالیکه فردای همان روز به imigri.fi ایمیل زدم و همین سوال رو پرسیدم و اونا هم گفتن که اصلا برای درخواست کارت اقامت برای بچه نیازی نیست بیمه داشته باشید. روزی هم که رفتم برای مصاحبه باز کارمند فنلاندی بهم گفت بیمه بچه تون کجاست؟ و من که همون ایمیل اداره مهاجرت رو پرینت گرفته بودم بهشون نشون دادم، بعد از چند لحظه سکوت و نگاه کردن به ایمیل گفت که شاید همینطور باشه که تو ایمیل بهتون گفتن!!!!
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nangel نمایش پست ها
    من این رو چند بار گفتم بازم اینجا میگم ... اول از همه اینکه خود سازمان مهاجرت فنلاند گفته که لطفا اگه برای اولین بار میخواید وارد فنلاند بشید٬ وارد کشورهای شینگن غیر از فنلاند نشید. نگفته نباید بشید اما گفته اگه نشید بهتره٫ یعنی یه راست بیاید خود فنلاند. بعدم اینکه این فرودگاهی که باید جابجا کنید توی استانبول٬ مسیراشون از هم خیلی دوره و با اتوبوس حدودا ۲ ساعت راهه و اینکه از وسط شهر هم رد میشه و کلی به ترافیک میخورید و اینکه خودتونم باید بارهاتونو جابجا کنید و کسی این کارو نمیکنه براتون.

دوست عزيز مي‌شه بفرماييد كجا اين مطلب رو مطالعه فرموديد؟ من به migri ايميل زدم و اين متن رو از سوال و جواب‌هاي خود سايت براي من فرستادن:

12. Can I travel with a Finnish residence permit in Europe (Schengen area) before entering Finland for the first time?
    1. Yes, you are allowed to stay a maximum of three months at a time in the Schengen area using a residence permit granted by Finland, including before you enter Finland for the first time. You will not need a separate visa. The three-month time limit concerns the total time spent in the Schengen area, not an individual country

اين هم لينكش:

http://www.migri.fi/services/faq/residence_permits
    سعي نكن متفاوت باشي، خوب بودن به اندازه كافي متفاوت است!

Junior Member

دوستان فك كنم من اولين كسي از بچه هاي فروم باشم كه براي 2014 دارم ميام فنلاند
    شهر مقصد من لاهيتي هست
    حالا اطف مي كتيد هر توصيه اي داريد به من نيازمند ارائه بدهيد
    پيشاپيش سپاسگزارم

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mokhtari نمایش پست ها
    دوستان فك كنم من اولين كسي از بچه هاي فروم باشم كه براي 2014 دارم ميام فنلاند
    شهر مقصد من لاهيتي هست
    حالا اطف مي كتيد هر توصيه اي داريد به من نيازمند ارائه بدهيد
    پيشاپيش سپاسگزارم
    سلام. اسم شهر لاهتی (Lahti) هستش. از سایت زیر بلیط قطار رو برای روز مورد نظرتون از هلسینکی چک کنید. با اتوبوس باید از فرودگاه تا ایستگاه تیکوریلا برین و از اونجا سوار قطار بشین. موقع سرچ مبدا رو Helsinki airport بزنین، اینجوری ساعت اتوبوسی که به قطارتون بخوره رو هم میده. موفق باشید
    http://www.vr.fi/en/index.html
    دوستان من نمی تونم مدام به همه تاپیکا سر بزنم، پس اگه مشخصا از من سوالی داشتین یا جایی جواب سوالی رو دادم و خواستین بحث رو ادامه بدین، تو همون فروم بپرسین، ولی لطفا لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید تا بدونم کجا باهام کار دارند. ممنون.

ApplyAbroad Superstar

دوستان گرامی که هنوز بلیط هوابیما رزو نکردن بیشنهاد می کنم برواز شماره
    TK875
    و Turkish Airline TK1761 را رزو کنن که از همه ارزانتر می افتد برای روز ۲۲ اگست ۱۰ ساعت برواز به هلسینکی به قیمت ۵۲۵ دلار نه ۵۸۱ دلار که ۱۸ اگست رزو کردیم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوستان گرامی که هنوز بلیط هوابیما رزو نکردن بیشنهاد می کنم برواز شماره
    TK875
    و Turkish Airline TK1761 را رزو کنن که از همه ارزانتر می افتد برای روز ۲۲ اگست ۱۰ ساعت برواز به هلسینکی به قیمت ۵۲۵ دلار نه ۵۸۱ دلار که ۱۸ اگست رزو کردیم!
    دوست عزیز این قیمت بلیط رفتو برگشت هست ؟
    جهت اطلاع عمومی پرسیدم !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zA نمایش پست ها
    دوست عزیز این قیمت بلیط رفتو برگشت هست ؟
    جهت اطلاع عمومی پرسیدم !
    نه دوست خوبم این فقط رفت هست ! کلا پروازهای یکطرفه به فنلاند چه ترکیش چه ... ارزان نیستند!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

الان یه موردی یادم اومد که گفتم اینجا هم بیان کنم بد نباید باشه... برای رزرو بلیط این نکته رو خاطرتون باشه که قاعدتاً شما در تعطیلات ژانویه و یا نهایتاً تابستون آینده میخواهید به ایران برگردید... در نتیجه با توجه به اینکه قیمت بلیط یکطرفه و دو طرفه ی ترکیش بسیار به هم نزدیک هست، پیشنهاد میکنم که از همین الان بلیط رفت و برگشت تهیه کنید... اگر احتمال میدید که ژانویه برمیگردید میتونید تاریخ برگشتتون رو حدود 10 روز مونده به ژانویه بزنید... اگر هم احتمال میدید که تابستون سال آینده برمیگردید میتونید تاریخ برگشتتون رو حدود 10 روز مونده به انتهای May تعیین کنید... در صورتی که اون زمان خواستید تاریخ برگشتتون رو تغییر بدید هم در اکثر مواقع میتونید با یه جریمه ی 50 یورویی این کار رو انجام بدید... بدون شک پرداخت 50 یورو بسیار ارزشمند تر از پرداخت حدود 600-700 یورو هستش... این نکته رو هم در نظر بگیرید که اگر الان پرواز یکطرفه بگیرید، در انتها زمانی که میخواهید بعد از تحصیلات به ایران برگردید (البته اگر بخواهید برگردید!) هم باید یه بلیط یکطرفه ی دیگه خریداری کنید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

كسي تجربه ي سفر با Aeroflot داره ؟ ميشه يه خو.رده توضيح بده چرا انقدر بد ميگن؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)