صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

بعضی دوستان که تجربه سفر و زندگی در فنلاند داشتند میگن پروازهای ایران ایر از/به استکهلم بسیار مناسبتر در میاد گرچه به خاطر اینکه قسمتی از مسیر را باید با کشتی رفت زمان بیشتری طول میکشه تا به مقصد برسید و البته کیفیت پرواز پایینتره. ضمنا احتمال اینکه در برگشت بشه از بلیط نیمه بهای ایران ایر استفاده کرد وجود داره طبعا.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maldar نمایش پست ها
    بعضی دوستان که تجربه سفر و زندگی در فنلاند داشتند میگن پروازهای ایران ایر از/به استکهلم بسیار مناسبتر در میاد گرچه به خاطر اینکه قسمتی از مسیر را باید با کشتی رفت زمان بیشتری طول میکشه تا به مقصد برسید و البته کیفیت پرواز پایینتره. ضمنا احتمال اینکه در برگشت بشه از بلیط نیمه بهای ایران ایر استفاده کرد وجود داره طبعا.
    بله دوست عزیز ارزانتر میشه ولی باید تاخیر پرواز و اینکه یک کشتی را میس کنی و چند ساعت منتظر کشتی بعدی و تاخیر طولانی بشی را هم در نظر بگیرید و اینکه با چمدان و بار باید کلی در بندر بار بکشی تا به اسکله مربوطه برسی
    اگر بار نداشتی مشکلی نبود ولی دوستانم که پارسال از این مسیر رفتن گفتن پوستشون کنده شد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ادمین عزیز لازمه این سوال رو در هر دوجا بپرسم به جوابش نیاز فوری دارم به خصوص تخفیف بلیط و سن بالا
    بچه ها از اولو به هلسینکی اتوبوس داره؟ قیمتش چنده؟
    این سایت VR فقط مال قطاره ظاهرا من نتونستم توش قیمت اتوبوسو ببینم
    راستی تخفیف بلیط قطار برای 30 سال به بالاها نیست؟؟
    بچه ها راهنمایی کنید واسه انتخاب دانشگاه خیلی مهمه برام

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    ادمین عزیز لازمه این سوال رو در هر دوجا بپرسم به جوابش نیاز فوری دارم به خصوص تخفیف بلیط و سن بالا
    از هلسینکی به تمام نقاط فنلاند (و بلعکس) اتوبوس، قطار و هواپیما هست ولی با قیمت های مختلف. قطار و اتوبوس تقریبا هم قیمت هستن ولی قطار هم راحتتره و هم امکان کانکشن مجانی اینترنت با سرعت نسبتا بالا داره. نرخ بلیط های هواپیماهای داخلی فنلاند بالاست و اصلا مقرون بصرفه نیست برای قشر دانشجو. در صورت داشتن کارت دانشجویی در هر مقطعی (بجز دانشجوی دکترا که معمولا تخفیف های دانشجویی شاملش نمیشه) 50 % تخفیف در موقع استفاده از وسایل نقلیه ی بین شهری مثل قطار شامل دانشجو میشود (بحث سن تا حدی که من تجربه دارم در مورد بچه ها و افراد سالخورده ست ). خیلی از دوستان را میشناسم که دانشجوی مستر هستن و بالای 30 سال سن دارن و از این تخفیف ها هم استفاده میکنن.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، وب سایت expressbus.fi رو چک بفرمایید ، که مخصوص اتوبوس در فنلاند هست ، زبان رو انگلیسی کنید ، اینکه فرمودید در انتخاب دانشگاه تاثیر گذار هست کمی برام جالب بود ، من که دانشگاهم تو تامپره هست تا ها ۲ دفعه رفتم هلسینکی ، خیلی پیش نمیاد که بخواید به پایتخت برید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_rahimi2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، وب سایت expressbus.fi رو چک بفرمایید ، که مخصوص اتوبوس در فنلاند هست ، زبان رو انگلیسی کنید ، اینکه فرمودید در انتخاب دانشگاه تاثیر گذار هست کمی برام جالب بود ، من که دانشگاهم تو تامپره هست تا ها ۲ دفعه رفتم هلسینکی ، خیلی پیش نمیاد که بخواید به پایتخت برید.
    مرسی از معرفی سایت اما اینطور که من تو این سایت چک کردم آخرین ساعت های حرکت اتوبوس از هلسینکی به بقیه شهر ها حدود 4 یا 4:30 عصر بود. من که ساعت 5 عصر میرسم هلسینکی باید چیکار کنم؟

در ضمن قیمت ها هم حدود 60 یورو هستش، یعنی اینقدر بلیط اتوبوس بین شهری گرونه؟

Junior Member

ببخشيد ما تا ساعت چند بعد از ظهر اگر برسيم turku ميتونيم وارد آپارتمانمون بشيم؟
    کليد دسته کدام بخش هست؟
    سايت قطار های فنلاند همین VR است؟منظور VR برای قطار های تمام شرکت هاست؟

کد:
    Students receive a discount on certain train tickets. An ISIC card or  other international student card do not entitle you to a student  discount nor to the acquisition of a VR and Matkahuolto joint student  card. When tickets are inspected onboard the train you need a student  card approved by VR. If you do not have a student card the conductor has  the right to charge the full fare. More information
    قائدتا Student card را بايد از دانشگاه تحويل گرفت و تا اون زمان ما نميتونيم از discount دانشجو بودن استفاده کنيم؟!
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    ببخشيد ما تا ساعت چند بعد از ظهر اگر برسيم turku ميتونيم وارد آپارتمانمون بشيم؟
    کليد دسته کدام بخش هست؟
    سايت قطار های فنلاند همین VR است؟منظور VR برای قطار های تمام شرکت هاست؟

کد:
    Students receive a discount on certain train tickets. An ISIC card or  other international student card do not entitle you to a student  discount nor to the acquisition of a VR and Matkahuolto joint student  card. When tickets are inspected onboard the train you need a student  card approved by VR. If you do not have a student card the conductor has  the right to charge the full fare. More information
    قائدتا Student card را بايد از دانشگاه تحويل گرفت و تا اون زمان ما نميتونيم از discount دانشجو بودن استفاده کنيم؟!
    ممنون
    شما به توترت ایمیل بزن بگو من دیر میرسم کلید واسم بگیر.
    به AYY هم ایمیل بزن بگو من دیر میرسم کلید بدین توترم
    احتمالا اسم و تاریخ تولد توترت میگیره بعد که دیروقت رسیدی میاره کلید بهت میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    شما به توترت ایمیل بزن بگو من دیر میرسم کلید واسم بگیر.
    به AYY هم ایمیل بزن بگو من دیر میرسم کلید بدین توترم
    احتمالا اسم و تاریخ تولد توترت میگیره بعد که دیروقت رسیدی میاره کلید بهت میده.
    منظورتون TYS هست دیگه؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    منظورتون TYS هست دیگه؟
    ممنون
    مال هر شهری ی چی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)