صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

شما همون ترکیش رو هم از استکهلم بیاین خیلی ارزون تر می‌شه. حتما هم لازم نیست با کشتی برین با پرواز می‌تونین برین، فقط برای رزرو باید کردیت کارت یا اشنا خارج از کشور داشته باشین با استفاده از سایت زیر میتونی‌ برنامتو هماهنگ کنی‌. البته بستگی به شهری که داری میری هم بستگی داره که از استکهلم به اون شهر پرواز باشه. من خودم میرم میام همین راهو استفاده می‌کنم.
    www.skyscanner.fi
    www.skyscanner.se

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

برای اتوبوس این شرکت جدیده که قیمتش خیلی‌ ارزونه.
    http://www.onnibus.fi/

قطار هم برای نو جوون‌ها و دانشجو‌ها تخفیف داره. و باید کارت دانشجویی داشته باشین، واسه همین دفعهٔ اول میاین روش حساب نکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_nz نمایش پست ها
    شما همون ترکیش رو هم از استکهلم بیاین خیلی ارزون تر می‌شه. حتما هم لازم نیست با کشتی برین با پرواز می‌تونین برین، فقط برای رزرو باید کردیت کارت یا اشنا خارج از کشور داشته باشین با استفاده از سایت زیر میتونی‌ برنامتو هماهنگ کنی‌. البته بستگی به شهری که داری میری هم بستگی داره که از استکهلم به اون شهر پرواز باشه. من خودم میرم میام همین راهو استفاده می‌کنم.
    www.skyscanner.fi
    www.skyscanner.se
    با سلام، دوست عزیز من برای اینکه بیام لاپرانتا بهترین و ارزانترین مسیر رو چی پیشنهاد میکنید؟ من از طریق اون سایت چک کردم ولی برای لاپرانتا نتونستم مسیری پیدا کنم، شما چجوری میاید؟

شما در هر صورت فعلا کارت دانشجویی ندارین و فکر کنم قیمت قطار رو دانشجویی باهاتون حساب نمیکنن! یا شایدم با نامه پذیرش دانشگاه بشه!

در هر صورت، باز هم قطار از هواپیما ارزونتر هست به نظرم!
    اتوبوس رو توصیه نمیکنم! چون برای اولین ورودتون تقریبا خییییییییلی اذیت خواهید شد! چون هم سفر باهاش طولانی تر هست و هم اینکه صنلی اتوبوس از قطار بدتر هست.
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها
    مرسی از معرفی سایت اما اینطور که من تو این سایت چک کردم آخرین ساعت های حرکت اتوبوس از هلسینکی به بقیه شهر ها حدود 4 یا 4:30 عصر بود. من که ساعت 5 عصر میرسم هلسینکی باید چیکار کنم؟

در ضمن قیمت ها هم حدود 60 یورو هستش، یعنی اینقدر بلیط اتوبوس بین شهری گرونه؟
    به نظرم اشتباه می کنید ، محل اول رو : (Helsinki Airport (Vantaa انتخاب کنید ، قیمت ۲۳ یورو هست که با تخفیف دانشجویی میشه ، ۱۳.۵ یورو

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_rahimi2 نمایش پست ها
    به نظرم اشتباه می کنید ، محل اول رو : (Helsinki Airport (Vantaa انتخاب کنید ، قیمت ۲۳ یورو هست که با تخفیف دانشجویی میشه ، ۱۳.۵ یورو
    فکر کنم به طور پیش فرض هم بلیت ها دو طرفه (رفت و برگشت) هستن! اگه Ticket Type رو تغییر بدن درست میشه
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    فکر کنم به طور پیش فرض هم بلیت ها دو طرفه (رفت و برگشت) هستن! اگه Ticket Type رو تغییر بدن درست میشه
    نه دوست عزیز، نوعش رو one way انتخاب کردم و مبدا رو هم فرودگاه هلسینکی. اما متاسفانه قیمت ها از 49 یورو به بالاست. اکثرا هم دور فنلاند رو دور میزنن تا برسن به یواسکیلا. فکر می کنم من مجبور باشم برم ایستگاه قطار و با قطار برم یواسکیلا.

سلام. دوستان لطف میکنید بفرمایید قیمت بلیط اتوبوس از فرودگاه هلسینکی تا ایستگاه قطار Tikkurila (اتوبوس 61) چقدر هست؟ آیا به صرفه است که با این اتوبوس و بعدش با قطار بیام یا مستقیم اتوبوس رو سوار شم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطف میکنید بفرمایید قیمت بلیط اتوبوس از فرودگاه هلسینکی تا ایستگاه قطار Tikkurila (اتوبوس 61) چقدر هست؟ آیا به صرفه است که با این اتوبوس و بعدش با قطار بیام یا مستقیم اتوبوس رو سوار شم؟
    حدود 3،4 یورو! شما میتونی موقع خرید بلیط قطار بلیط اتوبوسش رو هم بخری که ارزونتر هم میشه. بزن از فرودگاه هلسینکی تا مقصدت، خودش بلیط اتوبوس رو هم روش حساب میکنه و تو بلیطت (که یه پی دی اف هست و باید پرینتشو داشته باشی) میزنه. در ضمن رو بلیط 2 تا بار کد میخوره. یکی واسه اتوبوس و یکی قطار.

Junior Member

سلام دوستان، ميتونيد كمك كنيد بگين راحترين راه از هلسينكى تا تامپره از چه طريقى هست؟ و كلا راهنمايي كنين چطوري بليط قطار بگيرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)