صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

دوست عزیز فایل ها باز نمیشن.....میشه یه چکی بکنید لطفا....

ممنونم

[QUOTE=OSX;821744]در ادامه این پست قبلی :

پروازهای خارجی وارد ترمینال 2 فرودگاه هلسینکی ( یا همون فرودگاه وانتا) میشن . بدون اینکه از فرودگاه خارج بشین تابلوهای راهنما رو دنبال کنین تا برسین به ترمینال 1. همینطور به مسیرتون ادامه بدین تا برسین به آخر مسیر و جلوتون یک شعبه R-Kioski میبینین که تو تصویر زیر عکسشو گذاشتم.اینجا از در سمت راستتون که تو تصویر مشخص کرپم باید از فرودگاه خارج شین.

فایل پیوست 11003
    فایل پیوست 11008

وقتی که خارج میشین جلوتون ۲ تا ایستگاه اتوبوس هست با شماره های ۲ و ۳ که عکساشو براتون پایین گذاشتم و همچنین یه عکس از نمای روبروی دری که ازش میاین بیرون از فرودگاه ( همونی دری که تو تصویر بالا مشخص کردم). تو ایستگاه شماره ۳ اتوبوس شهرهای مختلف وای میستن و تو ایستگاه شماره 2 خط 615 که از فرودگاه میاد به مرکز شهر هلسینکی ( دقیقا کنار ایستگاه راه آهن هلسینکی) وای میسته. توی صفحه نمایش LED بالای ایستگاه برنامه حرکت اتوبوسها نشون داده میشه.

فایل پیوست 11004
    فایل پیوست 11009 فایل پیوست 11010 فایل پیوست 11011
    شمارش معکوس..........!

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

هیچکدوم از عکسها باز نمیشه یعنی ؟

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    هیچکدوم از عکسها باز نمیشه یعنی ؟
    من میتونم همه ی عکس ها رو ببینم.
    دنیای زیبای ما!

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

منم میتونم ببینمشون.
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

خیلی ممنونم دوست عزیز...

اون موقع هرچی تلاش کردم نشد باز بشه ولی الان تونستم ببینمشون....
    شمارش معکوس..........!

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

به همه دوستان توصیه می کنم به محض ورود به فرودگاه از فروشگاه Alepa تو ترمینال 2 که 24 ساعته بازه یا R-Kisoki تو ترمینال 1 ، اگه موقع رسیدنتون باز بود، سیم کارت بخرین.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    به همه دوستان توصیه می کنم به محض ورود به فرودگاه از فروشگاه Alepa تو ترمینال 2 که 24 ساعته بازه یا R-Kisoki تو ترمینال 1 ، اگه موقع رسیدنتون باز بود، سیم کارت بخرین.
    ببخشید در مورد روش خریدن سیم کارت و اینکه کدام اپراتور و چه گزینه ای را انتخاب کنیم کمی توضیح می دهید . برای خریدن سیم کارت هیچ مدرک خاصی لازم است .یا همان کارت اقامت کافیه . قیمت هاش به چه صورت است . با تشکر
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1234 نمایش پست ها
    ببخشید در مورد روش خریدن سیم کارت و اینکه کدام اپراتور و چه گزینه ای را انتخاب کنیم کمی توضیح می دهید . برای خریدن سیم کارت هیچ مدرک خاصی لازم است .یا همان کارت اقامت کافیه . قیمت هاش به چه صورت است . با تشکر
    سیم کارت اعتباری می تونی بخری که هیچ مدرکی نیاز نیست برای خریدش. قیمتشانوم زیر 10 یورو هست که همون اول توش یه مقدار شارژ هم داره. 3 تا اپراتور معروف داریم تو فنلاند به نام Sonera , Elisa (Saunalahti), DNA که اکثر بچه ها اینجا Saunalahti دارن و قیمت ها و کیفیتشم خوبه. از طریق ATM یا R- Kioski هم قابل شارژ کردن هستن.

دوستان گل فنلاندی

خیلی خوب میشه زمانی که هر کدوممون رسیدیم و استراحت کردیم یه چند دقیقه ای وقت بذاریم و بیایم اینجا و تجربیاتمون رو در اختیار همدیگه به ویژه دوستانی که بعد از ما قرار هست که وارد فنلاند بشن قرار بدیم...اینجوری خیلی بهتر میشه جلوی خیلی از اشتباهات و خدای نکرده مشکلات احتمالی رو گرفت...

پیشاپیش از همکاری صمیمانه همگی سپاسگزارم...

شاد و پیروز باشیم همگی
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

بچه ها
    من امروز ۳ صبح پرواز داشتم به استانبول و ۹ هم به هلسینکی
    پرواز ما تاخیر داشت و ۶:۴۵ تازه مسافر سوار کرد بنابراین با فاصله ی ۵ دقیقه از پرواز جا موندم. ترکیش فقط برام یه پرواز دیگه گرفت و گفت صبحانه یا ناهارتو می دیم. اما براش فرقی نداشت من از هلسینکی باید برم تورکو و همه ی برنامه هام به هم ریخته. در ضمن گفت بار من ممکنه بعد از من برسه. حتی یک روزبعد از من. اینجور که من شنیدم این اتفاق قبلا هم در مورد تورکو تکرار شده.
    بنابراین،پیشنهاد من اینه که یه برنامه ی جایگزین هم داشته باشین تا خیلی براتون سخت نباشه و توی ذوقتون نخوره. دعا کنید من هم با صحت و سلامت برسم هلسینکیو سپس بارم رو به موقع بگیرم و امشب برسم تورکو

اینجوریاست
    گزارش زنده از کاربر الی ف ؛)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)