صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    خوب همونطور که من قبلا توضیح دادم و عکسهاشم گذاشتم از مرکز هلسینکی که همون ایستگاه راه آهن هست به همه جای فنلاند قطار هست و دیگه نیازی نیست بری جای دیگه. دور خودتون نپیچین الکی !
    من چند سال قبل از همون مرکز شهر سوار شدم و به سمت اولو رفتم ولی این اسم Tikkurila را یادم نمی اومد که کجای هلسینکی بود. پس بهتره برم هلسینکی و اون چند ساعت رو تو هلسینکی بگذرونم بعد برای بلیط قطار اقدام کنم. راستی هر چند دقیقه یا چند ساعت از فرودگاه تا مرکز شهر اتوبوس میره؟
    ویرایش توسط OSX : August 20th, 2012 در ساعت 10:55 AM

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط us911 نمایش پست ها
    من چند سال قبل از همون مرکز شهر سوار شدم و به سمت اولو رفتم ولی این اسم Tikkurila را یادم نمی اومد که کجای هلسینکی بود. پس بهتره برم هلسینکی و اون چند ساعت رو تو هلسینکی بگذرونم بعد برای بلیط قطار اقدام کنم. راستی هر چند دقیقه یا چند ساعت از فرودگاه تا مرکز شهر اتوبوس میره؟
    آره بهتره این کارو بکنی چون الافیش کمتره ( یا به عبارتی بهتره ) . تو پستای قبلی یه سایت معرفی کردم که زمانبندی حرکت اتوبوسهاست. از اونجا چک کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Bioinformatics - University of Turku

بردن ساز داخل هواپیما:
    من با ایران ایر از تهران به استکهلم آمدم و با بلو1 (SAS)، از استکلهم به تورکو در فنلاند آمدم.
    ایران ایر و بلو1 هر دو به شما اجازه حمل ساز به داخل کابین را میدهد (من گیتار الکتریک در سافت کیس داشتم).
    اما توجه کنید که اگر هم ساک دستی و هم ساز را بخواهید همزمان به داخل هواپیمای بلو1 ببرید اجازه نمی دهد (فقط یک قطعه با خود می توانید ببرید به حداکثر وزن 8 کیلو) و وزن هم می کنند. در نتیجه ناچار شدم ساک دستی را به بار بدهم که
    17 کیلو بود و 300 کرون سوئد (معادل 30 یورو) از من گرفت.
    دیگه اینکه خودتون هواستون باشه اگر هارد کیس می آورید باید مراقب باشید داخل کابین بالاسر جا بگیرد !
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من واسه 10 آگوست 2013 قصد دارم برم فنلاند،به سفارت ای میل زدم و ازشون پرسیدم آیا میتونم از استکهلم برم فنلاند با توجه به اینکه دفعه اولم هست که دارم از ایران خارج میشم؟! بعدش جواب دادن که
    As you are being Granted a Student Residence ID Card, you are strongly Requested to Enter the Territory of Finland Directly not Via other Scheme States.
    نظر شما چیه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_meh نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه 10 آگوست 2013 قصد دارم برم فنلاند،به سفارت ای میل زدم و ازشون پرسیدم آیا میتونم از استکهلم برم فنلاند با توجه به اینکه دفعه اولم هست که دارم از ایران خارج میشم؟! بعدش جواب دادن که
    As you are being Granted a Student Residence ID Card, you are strongly Requested to Enter the Territory of Finland Directly not Via other Scheme States.
    نظر شما چیه ؟؟؟
    حرفشون رو گوش کن به نظرم، من از سفارت حرف مفت نشنیدم تا حالا.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_meh نمایش پست ها
    نظر شما چیه ؟؟؟
    این سوال رو از اداره ی اقامت بپرسید
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

من 18 تیر وقت سفارت دارم ( 9 July) ، حالا توصیه میکنین بلیط برای 16 یا 17 اگوست رزرو بکنم ؟ !!

Junior Member dEadLiNe آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashdn نمایش پست ها
    من 18 تیر وقت سفارت دارم ( 9 July) ، حالا توصیه میکنین بلیط برای 16 یا 17 اگوست رزرو بکنم ؟ !!
    منم همین سوالو دارم! (البته برای اول سپتامبر)

نقل قول نوشته اصلی توسط dEadLiNe نمایش پست ها
    منم همین سوالو دارم! (البته برای اول سپتامبر)
    اول
    سپتامبر یکشنبه س که روز تعطیله ، پس بهتره که دوم سپتامبر بگیرید

ظاهرا سیستم حمل و نقل شهری و بین شهری در همه ی روزهای هفته در فنلاند فعالیت دارن و مشکل خاصی بوجود نمییاد اگه با برنامه ریزی دقیق مسافرت کنیم حتی اگه پرواز در روزهای شنبه یا یکشنبه باشه از ایران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)