صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    ظاهرا سیستم حمل و نقل شهری و بین شهری در همه ی روزهای هفته در فنلاند فعالیت دارن و مشکل خاصی بوجود نمییاد اگه با برنامه ریزی دقیق مسافرت کنیم حتی اگه پرواز در روزهای شنبه یا یکشنبه باشه از ایران.
    فقط بحث
    حمل و نقل نیست ، شما وقتی می رسید باید کلید خونه رو تحویل بگیرید ، یکی از دوستان که اونجا هستن گفتن روزهای تعطیل ممکنه از این نظر به مشکل بر بخورید، پس اگه
    بحث یک روز این ور اون وره بهتره آدم ریسک نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    فقط بحث
    حمل و نقل نیست ، شما وقتی می رسید باید کلید خونه رو تحویل بگیرید ، یکی از دوستان که اونجا هستن گفتن روزهای تعطیل ممکنه از این نظر به مشکل بر بخورید، پس اگه
    مگه همه tutor ندارن؟ tutor خودش کلید رو از قبل گرفته و وقتی میاد استقبال همراهشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoureh90 نمایش پست ها
    مگه tutor ندارین؟ اگه داشته باشین اون خودش کلید رو از قبل گرفته و وقتی میاد استقبال میاره.
    این جور که بچه ها به من گفتن tutor لزوما نمیاد استقبال

فقط بحث
    بنظر من که حمل و نقل خیلی موضوع مهمیه برای ما که بار اوله داریم میریم فنلاند. من خودم بلیطم برای روز شنبه ست و اگه میخواستم دوشنبه یا روزهای دیگه ای رو تو همون هفته بگیرم خیلی گرون میفتاد و در مورد کلید هم فکر نکنم مشکل جدی بوجود بیاد اگه توتر بهمون معرفی بشه. (البته در مورد من دوستم کلید رو چند روز قبل از رسیدنم میگیره برام)

نقل قول نوشته اصلی توسط fa123456 نمایش پست ها
    بنظر من که حمل و نقل خیلی موضوع مهمیه برای ما که بار اوله داریم میریم فنلاند. من خودم بلیطم برای روز شنبه ست و اگه میخواستم دوشنبه یا روزهای دیگه ای رو تو همون هفته بگیرم خیلی گرون میفتاد و در مورد کلید هم فکر نکنم مشکل جدی بوجود بیاد اگه توتر بهمون معرفی بشه. (البته در مورد من دوستم کلید رو چند روز قبل از رسیدنم میگیره برام)
    مگه قیمت حمل و نقل تو روزای مختلف متفاوته ؟

این جور که بچه ها به من گفتن tutor لزوما نمیاد استقبال
    اگه اینجوری باشه که علاوه بر روز تعطیل ساعت اداری هم مطرحه! فکر نمی کنم بهتون درست گفته باشن.

به هر حال کسایی که tutor باهاشون قرار گذاشته قاعدتا فرقی نمی کنه در روز یا ساعت کاری برسن یا نه.

اگه اینجوری باشه که علاوه بر روز تعطیل ساعت اداری هم مطرحه! فکر نمی کنم بهتون درست گفته باشن.

به هر حال کسایی که tutor باهاشون قرار گذاشته قاعدتا فرقی نمی کنه در روز یا ساعت کاری برسن یا نه.
    من چون می خواستم از ارزون شدن دلار بلافاصله بعد از انتخابات استفاده کنم نمی تونستم منتظر بمونم تا اگست tutor بهم میل بزنه ، واسهه همین بلیطم رو جوری خریدم که روز غیر تعطیل باشه و تو ساعتای اداری برسم

من چون می خواستم از ارزون شدن دلار بلافاصله بعد از انتخابات استفاده کنم نمی تونستم منتظر بمونم تا اگست tutor بهم میل بزنه ، واسهه همین بلیطم رو جوری خریدم که روز غیر تعطیل باشه و تو ساعتای اداری برسم
    1- معمولا تو همین July ایمیل می دن.
    2- اگه دانشگاه tutor فرست باشه, خرید بلیط دیگه ربطی به ایمیل tutor نداره. وگرنه منم دو ماه پیش بلیط گرفتم.

1- معمولا تو همین July ایمیل می دن.
    2- اگه دانشگاه tutor فرست باشه, خرید بلیط دیگه ربطی به ایمیل tutor نداره. وگرنه منم دو ماه پیش بلیط گرفتم.
    نمی دونم دانشگاه به من تو میل گفت که tutor تو اگست بهم میل می زنه
    از این نظر می گم که چون نمی دونستم tutor میاد استقبالم یا اون کلید رو واسم می گیره یا نه ترسیدم روز تعطیل بگیرم

مگه قیمت حمل و نقل تو روزای مختلف متفاوته ؟
    بلیط هواپیما که متفاوته در روزهای هفته و وسیله های دیگه رو مطمئن نیستم. در ضمن من منظورم بلیط هواپیما ست که از همین ایران میخریم. من از ترکیش خریدم و وقتی که قیمت های روز دوشنبه و شنبه رو با هم مقایسه کردم دیدم 1 میلیون و خورده ای تفاوت داره!!!! بنابراین همون روز شنبه رو انتخاب کردم و فکر نکنم به مشکل جدی برخورد کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)