صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 113

موضوع: تفاوت بین عناوین مختلف اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام

دوستان کسی میدونه فرق بین اساتید زیر چیه؟

Adjunct Professor, Affiliated Professor, Courtesy Professor

کدامیک از این بزرگان RA میگیرند تا باهاشون مکاتبه کنم؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی میدونه فرق بین اساتید زیر چیه؟

Adjunct Professor, Affiliated Professor, Courtesy Professor

کدامیک از این بزرگان RA میگیرند تا باهاشون مکاتبه کنم؟

Adjunct و Affiliated ممكنه كه اساتيد مدعو از دانشگاههاي ديگه باشن. يا اينكه داراي پست در يك سازمان يا شركت باشن و صرفا با دانشگاه همكاري مي كنن. ممكنه يه ترم يه درس ارائه كنن. يه وقت داور بشن. يا اينكه استاد راهنما هم بشن گاهي (البته من نديدم استاد اول بشن). براي همين معمولا فاند ندارن و RA نمي دن و تجربه من اينه كه اگه بهشون ايميل بزنين ايميل تون رو در بهترين حالت فوروارد مي كنن به يه core faculty

courtesy faculty رو نمي دونم اما به نظر نمياد كه اينها هم RA داشته باشن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تفاوت بین عناوین مختلف اساتید

courtesy professor فکرکنم همون استاد افتخاری باشه. هیچ کدوم از این موارد معمولا نمی تونند به تنهائی دانشجوئی رو سرپرستی کنند (البته میتونند co-supevrisor باشند).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

بهتره هیچ شانسیو از دست ندید به هرکی دیدید میتونه بدرد بخوره ایمیل بزنید چرا که اونها بر خلاف اینجا سایه همو به مراتب کمتر با تیر میزنن و رابطه های بیشتری با هم دارند اما اگه میخواید بدونید کیا میتونن فاند بدن
    دوست عزیزمون krig1960 توضیحش کامله

نقل قول نوشته اصلی توسط miladanahit نمایش پست ها
    بهتره هیچ شانسیو از دست ندید به هرکی دیدید میتونه بدرد بخوره ایمیل بزنید چرا که اونها بر خلاف اینجا سایه همو به مراتب کمتر با تیر میزنن و رابطه های بیشتری با هم دارند اما اگه میخواید بدونید کیا میتونن فاند بدن
    دوست عزیزمون krig1960 توضیحش کامله
    اتفاقا اگه اونا ببينن كه يه دانشجو به هر كي كه تونسته ايميل زده، مي فهمن كه قصد دانشجو فقط اومدن به اون دانشگاه به هر طريق ممكن هست و اينطوري شانس دانشجو براي پذيرش خيلي كم مي شه.
    تجربه من مي گه كه ايميل زدن به كسايي غير از core faculty فايده اي نداره. به هر حال هر كسي خودش تصميم مي گيره
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Member ice آواتار ها

موقع ایمیل به اساتید یک دانشگاه (با فرض برابری سایر شرایط) به ترتیب با کدام نوع استاد بهتراست تماس بگیریم، استادیار (assistant professor)، دانشیار(associate professor)، یا استاد (professor). این سوال را بیشتر از نظر کمک استاد بعد از پذیرش و گرفتن فاند و ... در مراحل مختلف تحصیل (کمک علمی) و پس از آن (کار پیدا کردن) می پرسم.
    سپاس

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ice نمایش پست ها
    موقع ایمیل به اساتید یک دانشگاه (با فرض برابری سایر شرایط) به ترتیب با کدام نوع استاد بهتراست تماس بگیریم، استادیار (assistant professor)، دانشیار(associate professor)، یا استاد (professor). این سوال را بیشتر از نظر کمک استاد بعد از پذیرش و گرفتن فاند و ... در مراحل مختلف تحصیل (کمک علمی) و پس از آن (کار پیدا کردن) می پرسم.
    سپاس
    اگه واقعا همه شرایط برابر باشه خوب معلومه دیگه:
    1-professor
    2-associate professor
    3-assistant professor
    در انتخاب استاد به نظر من زمینه کاری، میزان اکتیویتی استاد در سالهای اخیر(تعداد مقالات) و شهرت استاد مهمترین هستند!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    اگه واقعا همه شرایط برابر باشه خوب معلومه دیگه:
    1-professor
    2-associate professor
    3-assistant professor
    در انتخاب استاد به نظر من زمینه کاری، میزان اکتیویتی استاد در سالهای اخیر(تعداد مقالات) و شهرت استاد مهمترین هستند!
    ممنون، ولی چند جا شنیده بودم که professor معمولا وقت کمتری داره برای دانشجو بذاره. به نظرتون چقدر می تونه واقعیت داشته باشه و کلا چقدر اهمیت داره؟

ApplyAbroad Guru

ممنون، ولی چند جا شنیده بودم که professor معمولا وقت کمتری داره برای دانشجو بذاره. به نظرتون چقدر می تونه واقعیت داشته باشه و کلا چقدر اهمیت داره؟
    مسلما وقت کمتری میتونه بگذاره ولی شهرت یک استاد معمولا ارتباط مستقیمی با فاند، شانس چاپ مقالات و استفاده از ارتباطاتش برای گرفتن کار بعد از فارغ التحصیلی داره. بهرحال در رده دکترا از شما انتظار میره که کار پژوهش تون رو بیشتر خودتون هدایت کنید. بیشتر از رده استاد به شهرت و اعتبار کارش نگاه کنید.

Senior Member sara123 آواتار ها

بله تا حدود زیادی دزست هست!
    ضمنا این نکته را هم باید در نظر داشت که استادها معمولا چون stable شده هستند، تمایلشون واسه چاپ مقاله و اتجام پژوهش هم کمتر هست ولی در عوض فشار کمتری بر روی دانشجو هم میارن!
    من با حرف globe هم تا حدودی موافق و تا حدودی مخالف هستم.اعتبار یه استاد اگه خیلی خیلی زیاد باشه خیلی خیلی کمک میکنه اما باید در نظر داشت که هر استادی (professor) خیلی هم ممکن است شهرت خاصی نداشته باشه! کلا به نظرم اینجوری نمیشه قضاوت کرد و کیس به کیس منفاوت هست. من خودم به شخصه کار کردن با یه استاد جوان پویا با زمینه کاری جدید و خوش اخلاق را خیلی ترجیح می دم!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)