صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 113

موضوع: تفاوت بین عناوین مختلف اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت بین عناوین مختلف اساتید

با سلام
    لینک در مورد acting professor رو در سایت زیر که برای اپلای چک کردم دیدم.
    ممنون می شوم راهنمایی کنید.
    http://appmech.aalto.fi/en/studies/modules/

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzarei10 نمایش پست ها
    با سلام
    لینک در مورد acting professor رو در سایت زیر که برای اپلای چک کردم دیدم.
    ممنون می شوم راهنمایی کنید.
    http://appmech.aalto.fi/en/studies/modules/
    سلام.
    این شخصی که به عنوان Acting Professor اسمش در لینک قرار داده شده اومده عضو هیئت علمی همون دانشکده نیست (می تونین جستجو کنین). با توجه به توضیحات این لینکاین لینک، میشه نتیجه گرفت Acting professor کسی هست که به طور موقت وظیفه تدریس یک یا چند درس رو در دانشکده به عهده داره، منتهی عضو هیئت علمی نیست، در جلسات آموزشی حق رای نداره و امکان این که عضو دائم هیئت علمی بشه (tenured professor) رو هم نداره. دانشجویان دکترایی که در سالهای آخر تحصیل باشن می تونن Acting professor بشن. در کل به نظر میرسه اختیارات Acting professor در دانشکده محدود باشه.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

با سلام
    باز هم در مورد acting prof سوال داشتم.
    متاسفانه دوست عزیزمان اصلا به مشخصات لینک توجه نکرده بودند. فرد مورد نظر نه تنها درس میدهد ( لینک مورد نظر لیست درسها و مسئول و مدرس اینها برای تحصیلات تکمیلی است) بلکه توی این دانشکده برای گرفتن دانشجوی فوق دکترا هم اعلامیه داده است.
    لطفا در مقایسه عناوین بین دانشکده ها و کشورهای مختلف دقت کنید. بنده هم لینک های ارسالی شما را پیشتر دیده بودم و به همین دلیل این سوال برای بنده بوجود آمد.
    از راهنماییهای دوستان ممنون

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzarei10 نمایش پست ها
    با سلام
    باز هم در مورد acting prof سوال داشتم.
    متاسفانه دوست عزیزمان اصلا به مشخصات لینک توجه نکرده بودند. فرد مورد نظر نه تنها درس میدهد ( لینک مورد نظر لیست درسها و مسئول و مدرس اینها برای تحصیلات تکمیلی است) بلکه توی این دانشکده برای گرفتن دانشجوی فوق دکترا هم اعلامیه داده است.
    لطفا در مقایسه عناوین بین دانشکده ها و کشورهای مختلف دقت کنید. بنده هم لینک های ارسالی شما را پیشتر دیده بودم و به همین دلیل این سوال برای بنده بوجود آمد.
    از راهنماییهای دوستان ممنون
    سلام دوست گرامی.
    گویا شما سوالی رو مطرح کردین که خودتون تقریباً پاسخش رو می دونستین، خب خدا رو شکر که شکتون هم در مورد پاسخ سوال برطرف شد، علی ایحال من بعداً از مشاهده این لینک متوجه شدم ایشون در واقع Professor هست و عنوان Acting جلوی اسمش خیلی ربطی به معنای اون Acting professor نداره. به هر حال اگه شما هدفتون این هست که با ایشون به عنوان دانشجوی پی اچ دی کار کنین خرجش یه ایمیله که میشه ازش پرسید در حال حاضر پوزیشن خالی داره یا نه. و اگه بتونه دانشجو بگیره دیگه فکر نمی کنم عنوانی که داره خیلی چیز مهمی باشه، به هر حال امیدوارم به پاسخ دقیق سوالتون برسین و پوزش میخوام اگه با پاسخم ناخواسته شما رو به اشتباه انداختم.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

با سلام مجدد
    مسلما هدف همه دوستان در اینجا راهنمایی کسانی است که اطلاعات درستی از چیزی را ندارند. من واقعا از دوستی که سعی کرد من را راهنمایی کنه (krig1960) ممنونم.
    متاسفانه امکان پرسیدن سوال از ایشان را نداشتم و به همین دلیل اینجا پرسیدم.
    باز هم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

سلام
    دوستان میشه فرق بین core faculty و cross appointment faculty و adjunct faculty را برای من توضیح بدید؟ از نظر fund و اینکه دانشجو می گیرن و اینا!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه فرق بین core faculty و cross appointment faculty و adjunct faculty را برای من توضیح بدید؟ از نظر fund و اینکه دانشجو می گیرن و اینا!
    Core عضو هیئت علمی دانشکده است که دانشجو هم میتونه بگیره.
    Cross apointment عضو هیئت علمی یک دانشکده دیگر در همون دانشگاه است و معمولا در دانشکده خودش یا دانشکده دوم هردو میتونه دانشجو بگیره.
    Adjunct عضو هیئت علمی یک دانشگاه دیگر یا پژوهشگرهای مراکز صنعتی و دولتی خارج از دانشگاه هستند که معمولا فقط میتونند co-supervisor باشند و معمولا هم از خودشون فاند نمیاورند.

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون
    بعد اونوقت affiliate faculty چطور؟

Member
    رشته و دانشگاه

میشه لطفا اگه کسی می دونه در مورد affiliate faculty توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    Instructorدر دانشگاه کانادا می تونه فاند بده؟
    اساتید ایرانی برای پذیرش دانشجوی ایرانی اگه دانشجو تمام شرایط داشته باشه چطورند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)