صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

سلام

از دوستانی که در دانشگاه های سنگاپور مشغول به تحصیل هستن خواهش میکنم اطلاعات خودشون رو درباره وضعیت خوابگاه دانشگاه در اختيار بقيه دوستان قرار بدن .. ( هزینه و امکانات و امنیت و سایر اطلاعات ... )
    همچنين اگه كسي از هزينه ها و موقعيت محلي Public Houses بيرون از دانشگاه اطلاعي داره لطف كنه بگه ..
    (به خصوص نزديك NTU )

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت خانه و خوابگاه در سنگاپور

سلام دوست عزیز.
    اطلاعا من مختصره اما امیدوارم به دردت بخوره.
    ببین اینجا خوابگاه به معنی ایران وجود نداره بلکه یه سری خونه است که طرف قرارداد دانشگاه هستند و اونها رو از طریق دانشگاه به بچه ها می دن.
    من برای یه خونه که 4 نفر توش هستیم( دو اتاق دو نفره) ماهی 500 دلار می دم که شامل اینتر نت ، air cond و لباس شویی و ... است.
    اینجا خونه گرونه و بچه ها بیرون از خوابگاه با اطاق می گیرند یا یه خونه رو چند نفر با هم می گیرند.

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دوستان من 10 روز دیگه برای مصاحبه باید بیام سنگاپور. کسی می دونه بهترین جایی که بتونم 4 شب رو اینجا بگذرونم کجاست؟ اونا خودشون 2 شب هتل میدم بهم، اما من 4 شب اضافی می خوام بمونم. هزچی هتل و هاستل نگاه می کنم همش دو نفره است که اصلا به صرفه نیست...

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

من برای 21 تا 28 شهریور برای مصاحبه در سنگاپور هستم. تمام هتل ها اطاق 2 نفره دارن و اگه آدم تنها باشه اصلا به صرفه نیست، بنابراین، اگه کسی تمایل داره با هم اطاق بگیریم برام پیام بذاره حتما...

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-AUG نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    اطلاعا من مختصره اما امیدوارم به دردت بخوره.
    ببین اینجا خوابگاه به معنی ایران وجود نداره بلکه یه سری خونه است که طرف قرارداد دانشگاه هستند و اونها رو از طریق دانشگاه به بچه ها می دن.
    من برای یه خونه که 4 نفر توش هستیم( دو اتاق دو نفره) ماهی 500 دلار می دم که شامل اینتر نت ، air cond و لباس شویی و ... است.
    اینجا خونه گرونه و بچه ها بیرون از خوابگاه با اطاق می گیرند یا یه خونه رو چند نفر با هم می گیرند.
    دوست من
    اگر متاهلی خونه بخواهیم چه باید بکنیم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nour نمایش پست ها
    دوست من
    اگر متاهلی خونه بخواهیم چه باید بکنیم؟
    اگر NUS هستی دانشگاه یک سری آپارتمان داره که اگر خالی باشه میتونی بگیری حدود ۱۰۰۰ $ که متاهل ها در الویت هستند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در سنگاپور؟

سلام میخواستم بدونم که دانشگاهای ntu و nus به دانشجوها خوابگاه میده و اگه اره وضع خوابگاها مناسبه؟

خوابگاهاشو من از بیرون دیدم. ان تی یو رو. تو دانشگاه بود. از بیرون قشنگ بود.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral3000 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم که دانشگاهای ntu و nus به دانشجوها خوابگاه میده و اگه اره وضع خوابگاها مناسبه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    خوابگاهاشو من از بیرون دیدم. ان تی یو رو. تو دانشگاه بود. از بیرون قشنگ بود.
    خوابگاه برای ۱۰-۱۲ ماه است.و الان ۳۸۰ دلار است و گویا قرار است که در آینده نزدیک ۵۰۰ دلار بشود.شما باید ۳ سال را در خانه یا اتاق اجرایی باشید.
    امکانات خوابگاه برای دانشجویان graduate خوبه.هر اتاق توالت و حمام مستقل دارد.ولی هر بلوک یک آشپز خانه داره که فر مایکرویودارد.بطور رسمی شما اجازه آشپزی در اتاق ها را ندارید ولی بعضی ها انجام میدهند.اگر از air condition بخواهید استفاده دکنید فکر میکنم ۴۰ تا ۸۰ دلار بدهید. آن زمان که من بودم aircon نداشت.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ممنوم از جوابتون
    یعنی هزینه هر ماه این خوبگاها 380 دلاره و این هزینه مشترک با شهریه دانشگاه نیست
    یعنی شهریه جدا و پول خوابگاه جدا؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)