صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

پیش فرض پاسخ : وضعیت خانه و خوابگاه در سنگاپور

سلام
    میشه بیشتر توضیح بدید که شرایط این خونه ها واسه متاهل ها چه طوره >؟ اینکه این خونه ها مبله هستند و هزینه ی اونها ماهی 1000$ هست ؟ میشه بگین کلا هزینه ی هر ترم دانشگاه در همین NUS چقدر هست حدودا ؟ و بورسیه ش چقدره ؟ آیا میزان بورسیه میتونه پوشش دهنده هزینه زندگی دو نقر و هزینه ی دانشگاه یک نفر باشه ؟
    ممنون

سلام من قراره برای یک دوره ۶ ماهه برم سنگاپور از دوستانی که در دانشگاه های سنگاپور مشغول به تحصیل هستن خواهش میکنم اطلاعات خودشون رو درباره وضعیت خوابگاه دانشگاه در اختيار بقيه دوستان قرار بدن .. ( هزینه و امکانات و امنیت و سایر اطلاعات ... ) بخصوص نزدیک NUS

سلام
    آيا از بچه هاي متأهل NTU هم كسي را ميشناسيد؟

برای دوستانی که در دانشگاه NTU پذیرفته شدن و خوابگاه داخل کمپ بهشون تعلق نگرفته، این سیستم آگهی اتاق و خوابگاه خارج از کمپ دانشگاه NTU می تونه خیلی کمک کنه:
    آدرسش اینه: https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/OC...LoginApplicant
    با وارد کردن شماره ی اپلیکیشن و تاریخ تولدتون می تونید آگهی هایی که توی سیستم وجود داره رو ببینید...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

هرچند شاید خیلی زود باشه که این بحث را مطرح کنم ولی برای اونهایی که به مصاحبه دعوت شدن و قصد دارن بیشتر از ۲ روز مقرر توی سنگاپور بمونن باید بگم که بهتره بجای پیدا کردن یه هتل دنبال هاستل بگردید.
    هاستل‌ها خیلی ارزون و بهینه هستن و برای کسانی که علاقه به گردش دارن هم خیلی بهتر هستن چون کلی توریست‌های مختلف از کشورهای مختلف پیدا خواهید کرد که علاوه بر دوستی میتونن راهنماییتون کنن که برید و جاهای خوب سنگاپور را ببینید. توی یه هاستل شما یه تخت توی یه اتاق چند تخته میگیرید. یه چیزی شبیه اتاق‌های خوابگاه‌های دانشجویی.
    چون هم هاستل با کیفیت داریم و هم هاستل بی‌کیفیت من یکی را که ازش راضی هستم معرفی میکنم.
    من خودم ۳ شب توی یه هاستل موندم که لینکش http://www.betelbox.com/hostel_rates.htm هستش
    من توی اتاق ۶ تخته بودم ولی الآن اگه بخوام دوباره برم اونجا میرم یه اتاق ۲۰ تخته چون خیلی جو دوست داشتنی و خوبی داشت. هزینه هرشب هم بین ۲۰ تا ۲۵ تومن در شب هستش که شامل اینترنت وایرلس و صبحانه رایگان هم هست و البته شما میتونید در طول روز هرقدر که بخواید از توی آبدارخونش نسکافه و آب سرد بخورید. یه دونه یخچال مشترک داره که بنظرم امن بود و لباسشویی هم وزنی بود و بین ۸ تا ۱۲ دلار سنگاپور بر حسب وزن لباس‌ها هزینه داشت. کلی کتاب گردشگری برای خوندن و دوچرخه برای اجاره داشت.
    یه کمد هم بهتون میدن که باید برای اون یه قفل کوچیک همراهتون ببرید و کمدی که به من دادن بسیار امن بود، حتی کنارش یه دوربین مداربسته بود که مشکلی برای وسایل با ارزشم پیش نیاد.

پیش فرض پاسخ : وضعیت اقامت ( خانه ) اجاره و یا خرید , خوابگاه در سنگاپور

بچه ها
    کسی از خوابگاه های Nanyang Valley در کمپ NTU خبری داره، خوابگاهش چطوره؟ امکانتش و ...؟
    به من یک اتاق Single دادن اونجا. اگه کسی نظری، تجربه ای داره لطفا بگه.
    مرسی

پیش فرض پاسخ : وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی تقریبا 3 تا 4 ماهه دانشگاه

NTU سنگاپور

قصد دارم برای فوریه برم سنگاپور، هنوز بلیط نخریدم و همینطور برای

accomodation

هم هنوز جایی رو رزرو نکردم. میخواستم ببینم برای بلیط ارزان ترین راهش چیه برم کوالالامپور اول بعد از اونجا برم سنگاپور ؟
    و همینطور خوابگاهها یا خونه های ارزون و مناسب برا دانشجوها کدوما هستن. با توجه به اینکه کمی رفتنم عجلا ای شده ممنون میشم اگه از تجربه هاتون به من بگین
    مممنون

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی تقریبا 3 تا 4 ماهه دانشگاه NTU سنگاپورقصد دارم برای فوریه برم سنگاپور، هنوز بلیط نخریدم و همینطور برای
    accomodation هم هنوز جایی رو رزرو نکردم. میخواستم ببینم برای بلیط ارزان ترین راهش چیه برم کوالالامپور اول بعد از اونجا برم سنگاپور ؟
    و همینطور خوابگاهها یا خونه های ارزون و مناسب برا دانشجوها کدوما هستن. با توجه به اینکه کمی رفتنم عجلا ای شده ممنون میشم اگه از تجربه هاتون به من بگین
    مممنون

Junior Member

سلام دوستان!
    من برای یه دوره ی summer internship تابستون امسال قراره برم NUS. (البته به جز من یک نفر دیگه هم از دوستانم هست!) می خواستم ببینم که اگر بخوایم یه جایی رو دو نفری بگیریم که مبله باشه... درب و داغون هم نباشه، (امکانات هم هرچه بیشتر بهتر! :دی و البته دیگه کم ِ کم اینترنت داشته باشه!!!) هزینه-ش هم از ماهی 500 دلار دیگه زیاد ِ زیاد 600 دلار (نفری) بیش تر نشه، گیر میاد؟ :-؟
    بعد این که کلن چه جوری باید دنبالش بگردیم؟ :-؟
    من توی گوگل یه سرچی کردم هر چی بود همه بالای 2000 دلار بود... و بقیه-ش هم ازین خونه های مشترک بود که یه اتاقش رو اجاره می دادن...
    ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shentoos نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من برای یه دوره ی summer internship تابستون امسال قراره برم NUS. (البته به جز من یک نفر دیگه هم از دوستانم هست!) می خواستم ببینم که اگر بخوایم یه جایی رو دو نفری بگیریم که مبله باشه... درب و داغون هم نباشه، (امکانات هم هرچه بیشتر بهتر! :دی و البته دیگه کم ِ کم اینترنت داشته باشه!!!) هزینه-ش هم از ماهی 500 دلار دیگه زیاد ِ زیاد 600 دلار (نفری) بیش تر نشه، گیر میاد؟ :-؟
    بعد این که کلن چه جوری باید دنبالش بگردیم؟ :-؟
    من توی گوگل یه سرچی کردم هر چی بود همه بالای 2000 دلار بود... و بقیه-ش هم ازین خونه های مشترک بود که یه اتاقش رو اجاره می دادن...
    ممنون
    با این مقداری که شما میخواهید هزینه کنید به غیر از اتاق چیزی نخواهید یافت پس بهتره یک مستر روم با قیمتی حدود ١٠٠٠ تا ١٢٠٠ یک جای تمیز بگیرید که با این قیمت هزینه آب و برق بر روی اجاره هست و گاهی اینترنت هم است ولی عملا هرکسی خودش تهیه میکند شاید با صاحبخانه باشید و ایشان اینترنت داشته باشد مساله استفاده از اینترنت را هم بر روی اتاق حساب کند و اگرنه در صورتی که همه مستاجر باشید و هم خانه ایها اینترنت پرسرعت با مودم وایرلس داشته باشند هم میتوانید هزینه اینترنت را باهم تقسیم کنید.
    ویرایش توسط nima56 : April 12th, 2013 در ساعت 03:27 AM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)