صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

پیش فرض پاسخ : وضعیت اسکان | اجاره خانه | خرید خانه | خوابگاه در سنگاپور

سلام مطالب رو مطالعه کردم .یه سوال؟میخوام ببینم با این فاند کم و با توجه به اینکه سنگاپور آسیاییس چگونه در رنک کشور با کیفیتی به لحاظ زندگی شناخته میشود؟فاند کم.امکانات کم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

To shervinsh
    فاند دکترا در سنگاپور با توجه به هزینه های یک فرد یکی از فاندهای خوب تو دنیا محسوب می شود و اگر شما مجرد هستید امکان پس انداز پول را به راحتی دارید.
    http://m.dw.de/persian/mobile.A-18290797-9993.html
    مثلا اینک بالارا نگاه کن. ولی با همسر و به خصوص فرزند شرایط بکلی فرق خواهد کرد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

سلام. من از NUS پذیرش موقت دکتری گرفتم و قراره از آخر می اونجا باشم. به مدت هشت ماه من به عنوان کارمند دانشگاه شناخته میشم و ویزایی هم که به من گفتن براش اقدام کنم ویزای کار (Work Pass) بود که البته نوعش (EP و ...) دقیقاً مشخص نیست. میزان فاندم هم 3000 دلار سنگاپوره. طی جستجویی که تو سایتهای پیشنهادیشون داشتم به منازل HDB برخوردم که ظاهرا قیمت پایینی دارن. ممنون میشم اگه یکی از دوستان اطلاعات مختصری در مورد این منازل و دلیل ارزون بودنشون بگه. تو سایتهای مختلف مطالبی خوندم ولی دوس دارم از زبون بچه های خودمون توضیح مختصری بشنوم. ضمناً با این شرایط به نظرتون ممکن هس به من خوابگاه بدن یا نه کلا منتفیه و من اصن سراغ چونه زنی نرم.
    پیشاپیش تشکر از جوابتان

To Koooka
    من نمی دونم قیمت منزلی که شما اطلاع دارید چقدر بوده و از نظر شما چه میزان اجاره منزل ارزان محسوب می شود ولی بر اساس آنچه من از نزدیک برخورد داشته ام اجاره این خانه ها معمولا از 1700 تا 2500 است که چیزی که ما ایرانیها با توجه به سطح توقعمون بتونیم در آن زندگی کنیم بالای 2000 دلار سنگاپور در ماه است که قیمت با توجه به میزان مبله بودن یا درب اتاق قفل شده باشد فرق می کند. یک سری آپارتمان خصوصی نیز هست که کاندومینیوم یا بطور مختصر کاندو نامیده می شود اجاره ماهیانه آن از حدود 2600- 2700 به بالاست و البته امکاناتی مثل استخر و جیم دارد و ورودی محوطه آن هم توسط نگهبان کنترل می شود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

رشته و دانشگاه

با سلام و تشکر از nima56

قیمت پایین به نظر من و با توجه به فاندم چیزی بین 700 تا هزار و دویست دلاره برای یه اتاقه، نه کل خونه. ضمناً ممنون میشم در مورد درب اتاق قفل شده توضیح بدین.

مالک خانه های HDB نو یا نسبتا نو اجازه ندارد کل خانه را اجاره بدهد برای همین درب یک اتاق راقفل می کند و بعضی وسایل خودش را آنجا می گذارد که وانمود کند در آن خانه زندگی می کند. تا اگر بازرس آمد دچار مشکل نشود. اجاره این خانه ها کمتر است ولی از نظر قانونی مشکل دارد و همچنین بعضی از صاحبخانه ها هستند که به این بهانه هی به خانه سرک می کشند. اجاره اتاق هایی که گفتید نرخ معمول این گونه اتاقهاست. معمولا کامان روم از 400 تا 800 و مستر از 700 تا 1200 است.

رشته و دانشگاه

با عرض تشکر

سوال آخر، کامان روم یعنی همون هال خونه؟ ینی افرادی که توی اتاقها ساکنن مدام میان از محل سکونت شما رد میشن واسه دسشویی، آشپزخونه و رفت و آمد؟

کامان روم یعنی یک اتاق خواب مستقل که دارای دستشویی و حمام نیست و باید از دستشوی مشترک با سایر اعضای خانه استفاده کنید. در خانه معمولا یک اتاق خواب دارای حمام و سرویس بهداشتی در داخل خود است و به مستر روم شناخته شده و اجاره بالاتری دارد.

Junior Member

سلام
    من از طریق astar دارم برای سپتامبر 2016 اپلای می کنم.میخاستم ببینم کسی که متاهل هست و بچه داره بهش خوابگاه میدن؟شرایط خوابگاهی که میدن چه جوری هست؟تمیزه؟چند متره؟آشپزخونه جدا و دستشویی و حمام جدا داره؟و ایا مبله هست؟
    ممنون میشم دوستانی که هستن راهنمایی کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

پیش فرض پاسخ : وضعیت خانه و خوابگاه در سنگاپور

ميخوام بدونم الان اگه بخوام اونجا تنهايي اتاق مستر بگيرم قيمتها چجوريه؟
    الان نسبت به قبل خيلي بايد قيمتها تغيير كرده باشه. شما اطلاعاتي داريد ؟
    نزديكي به دانشگاه هم برام اهميتي نداره چون دانشجو نيستم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)