صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: افیسر Lisbeth Tholin Kalberg

Junior Member

پیش فرض افیسر Lisbeth Tholin Kalberg

سلام دوستان
    کسانی که افیسرشون این خانوم هست و هنوز ویزاشون نیومده تاریخ تحویل مدارک و تاریخ ثبت نام خودشون رو اعلام کنند ببینیم چه کار می شه کرد؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geology/BeheshT UniverCT

پیش فرض پاسخ : افیسر Lisbeth Tholin Kalberg

من 22 جون تحويل دادم مداركمو و بايد 30 آگوست براي ثبت نام اونجا باشم. براي 16 آگوست بليط داشتم ولي مجبور شدم به 27-28 آگوست تغييرش بدم.

من ۱۵ جون تحویل دادم و ثبت نامم هم ۳۰ آگوسته، بلیت هم که ... آخرین مهلت برای خرید بلیط برای من امروز عصر هست که خوب از دست رفته دیگه.تو کشوری که قراره ازش عازم شم قیمت ها برای ۱۰ روز آینده تقریبا دو برابر به بالا شده و عملا مجبورم که خودم رو به یه کشور اروپائی برسونم و بعدش قطار یا اتوبوس بگیرم تا گوتنبرگ. اینطور که من فهمیدم کاری هم نمیتونیم بکنیم زیاد چونکه دیروز طی تماسم با اداره مهاجرت، بهم گفتن که هنوز ۳ ماه نشده! من شخصا امروز با مدیر گروه دانشگاهم مکاتبه میکنم و ماجرا رو شرح میدم، به این امید که لا اقل برای ثبت نام به مشکل بر نخورم. اینم شانس ما بود دیگه، اینهمه آدم اونجا کار میکنن، پروندمون باید بیفته دست ایشون...اینهمه آدم میرن مرخصی، ایشون باید بگذارن این موقع برن! به خدا از حرص و جوش انواع مشکلات بدنی داره میاد سراغم، دیگه جونی ندارم که بخام حرص بخورم. تا یه جاش دست ماست، از یه جائی به بعد نیست دیگه، چاره ای نیس جز صبوری. از من میشنوین تا میتونین این روزا با عزیزتون وقت بگذارین و از با هم بودن لذت ببرین ، غذاهای خوب بخورین! که به زودی دلتنگی ها شروع میشن. همگی موفق باشین

Junior Member

ضمن تشکر از مديران که اجازه اين تاپيک رو دادن
    من هم 30آگوست بايد اونجا باشم واسه 23 بليط داشتم که حالا مجبورم کنسلش کنم...
    من حتی به ميگرنت برد سوئد نامه شکایت زدم هم از برخورد سفارت سوئد در ايران و هم از جواب دادن های اونجا
    من وقتی زنگ زدم و گفتن که اين خانوم تا 25 مرخصی گفتم پس پرونده های ما رو به افیسر دیگه ای بدین گفتن اگه اونها وقت داشته باشن...
    این افیسر یک ماه هم که رفته باشه قبلش می تونسته ویزاهای ما رو صادر کنه...
    بیشتر بچه ها 4 هفته ای ویزاشون اومد
    سفارت اینجا هم که می گه ما فقط یک پستچی هستیم
    نمی دونم باهم يک نامه بزنيم تاثير داره يا نه؟؟؟
    اين خانوم پارسال هم سابقه خرابی داشته ....

سلام
    منم که می شناسید دیگه 10 june اقدام کردم ، افیسرم هم این خانم ... است .من ویزای آلمان دارم که اعتبار داره ، فعلاً برنامم اینه که 23 august برم اونجا پیگیری کنم. اگه رفتم و تونستنم کاری بکنم خبر می دم. فکر کنم مجبور بشم ایرانی بازی درارم براشون (:

Junior Member

تصحيح پست قبلی:
    پس تا حالا شديم 4 نفر که سرنوشتمون دست ايشون هست

majid15417 باز جای شکرش باقيه که ويزای وليد داری و
    احتمالا ويزای سوئدت رو بتونن همونجا بزنن تو پاست.
    مهم اينه که به موقع می تونی برسی...
    البته می دونم که بابت کار و هزار تا چيز ديگه همچنان آدم سرگردونه....

Junior Member

من 13 June اقدام کردم و ویزام دست همین خانم هست! بلیط برای 26 Aguest دارم. لطفاً اگر نتیجه جدیدی گرفتید بگید.

باز هم سلام. عرض بشه که توی وب سایت اداره مهاجرت برای من نوشته که بلاخره تصمیمی گرفته شد! من فردا باید برم سفارت و امیدوارم که نتیجه مثبت هم باشه. به هر حال گمونم که کار هارو تقسیم کردن بین دیگران و خیلی خیلی امیدوارم که کار همگی شما هم نهایاتا تا اواسط این هفته انجام بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من زنگ زدم گفتن ويزام اومده البته تو سايت ميزنه هنوز تصميم گيری نشده.
    من به بچه های چالمرز که تو دانشگاه فعاليت دارند گفتم که جريان ما رو از طريق مسئولين دانشگاه پي گيری کنند و ظاهرا اونا زنگ زدن.اونا گفته بودن ما پي گيری می کنيم ولی قول نمی ديم و ظاهرا اين کارشون تاثير داشته...
    اميدوارم ويزای همتون اومده باشه اين تاخيرشون فقط باعث يک ضرر 500 هزار تومانی پول بليط و از دست دادن ولکام دی شد...
    به اميد ديدار در سوئد
    و برای همتون آرزوی موفقيت می کنم...

Junior Member

سلام مال منم اومد البته آفیسرمو عوض کردم تا اومد...............بالاخره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)