صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Junior Member linker آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

با سلام

میخواستم ببینم شانسی دارم یا نه
    بنده در مقطع کارشناسی برق-مخابرات خوندم با معدل 13.5 ازاد می خواستم ببینم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش در دانشگاه فرانسه دارم؟اگر زبان فرانشه رو شروع کنم شانس بیشتری خواهم داشت (فاند و.. میتونم بگیرم)دارم برای ایلس 6.5 میخونم... البته مقاله مرتبط ISI دارم دوره بین المللی مرتبط با درسم هم دارم.... اگه چند تا دانشگاه با رنک معمولی هم معرفی بفرمایید ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم ببینم شانسی دارم یا نه
    بنده در مقطع کارشناسی برق-مخابرات خوندم با معدل 13.5 ازاد می خواستم ببینم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش در دانشگاه فرانسه دارم؟اگر زبان فرانشه رو شروع کنم شانس بیشتری خواهم داشت (فاند و.. میتونم بگیرم)دارم برای ایلس 6.5 میخونم... البته مقاله مرتبط ISI دارم دوره بین المللی مرتبط با درسم هم دارم.... اگه چند تا دانشگاه با رنک معمولی هم معرفی بفرمایید ممنون می شم
    با سلام
    شما قطعا پذیرش رو میگیرید اما به نظر من اشتباه 3 سال پیش من رو با خوندن زبان فرانسه تکرار نکنید شما به فکر همان زبان انگلیسی باشید چون هم فرانسه رو دارید و هم کلی کشور دیگه پس سرنوشت خودتان را محدود به ویزای سفارت فرانسه در تهران ننمایید.
    پیروز و سعادتمند باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

با سلام،
    دوستان علاقمند به تحصیل در فرانسه لطفا یک نگاه به بخش تجربیات زندگی در فرانسه نیز بیندازند.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام
    مسئله تبعض نژادی داخل فرانسه چقدر پررنگ هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها ،در مورد دانشگاه ساینس پو کسی چیزی می دونه ؟
    برای ما ایرانیها چقدر شانس پذیرش داره؟
    و ایا می شه در فرانسه دو رشته رو با هم خوند؟
    ممنون.

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس معماری دارم از کشور هندوستان (لیسانسمو ایران گرفتم), برای مقطع دکترا کجا رو به من پیشنهاد میکنید؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من می خوام برای دکتری اقدام کنم.رشته تحصیلیم مرمت آثار با معدل 19.50 از دانشگاه هنر اصفهان.بین المان و فرانسه موندم.پایان نامم راجع به مواد و مصالح هست.یه دانشگاه تخصصی فرانسه است در زمینه مواد و مصالح.1سال چغازنبیل کار کردم که با دانشگاه مد نظر من ارتباط علمی دارند.ولی به طور کلی دانشگاه های مرتبط با رشته من در المان بیشتره.المان دوستان زیادی دارم ولی فرانسه کسی رو نمی شناسم.استادم که باهاش پایان نامه کار کردم قبلا المان درس میداده و می تونه معرف خوبی باشه.به جای انگلیسی و گرفتن تافل می خوام وقتمو بزارم روی زبان بومی.واسه همین انتخاب بین المان و فرانسه واسم خیلی مهمه.
    1.گذاشتن وقت روی زبان بومی به جای انگلیسی کار درستی هست؟
    2.شرایط کار در کدام از این دو کشور راحت تره؟
    3.شانس گرفتن پذیرش تو کدوم از این دو کشور بیشتره؟
    خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم!

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zorizori نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای دکتری اقدام کنم.رشته تحصیلیم مرمت آثار با معدل 19.50 از دانشگاه هنر اصفهان.بین المان و فرانسه موندم.پایان نامم راجع به مواد و مصالح هست.یه دانشگاه تخصصی فرانسه است در زمینه مواد و مصالح.1سال چغازنبیل کار کردم که با دانشگاه مد نظر من ارتباط علمی دارند.ولی به طور کلی دانشگاه های مرتبط با رشته من در المان بیشتره.المان دوستان زیادی دارم ولی فرانسه کسی رو نمی شناسم.استادم که باهاش پایان نامه کار کردم قبلا المان درس میداده و می تونه معرف خوبی باشه.به جای انگلیسی و گرفتن تافل می خوام وقتمو بزارم روی زبان بومی.واسه همین انتخاب بین المان و فرانسه واسم خیلی مهمه.
    1.گذاشتن وقت روی زبان بومی به جای انگلیسی کار درستی هست؟
    2.شرایط کار در کدام از این دو کشور راحت تره؟
    3.شانس گرفتن پذیرش تو کدوم از این دو کشور بیشتره؟
    خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم!
    سلام
    1. خیر، شما حداقل 2 سال وقت لازم دارید برای یادگیری فرانسه.
    2. کار مرتبط با رشتتون در فرانسه آسون نیست، اما غیر ممکن هم نیست، در آلمان اطلاعی ندارم
    3. در فرانسه پذیرش که 100% میگیرید، در مورد بورس باید موقعیهای خالی رو ببنید و براشون پروپوزال بنویسید.
    من فکر میکنم شما باید اول برای هر دو کشور و البته کشورهای دیگه اقدام کنید و بعد از اینکه نتیجه ها اومدن، بین دانشگاه هایی که بهتون پذیرش و یا بورس دادن یکی رو انتخاب کنید. از الان نمیشه تصمصم درستی گرفت. من چون رشتم به شما نزدیک هست و با توجه به چیزهایی که گفتید، فکر میکنم آلمان موقعیت بهتری میتونه براتون داشته باشه.
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

سلام
    لیسانس مهندس مکانیک از علم و صنعت - معدل 15 -
    2 تا کنفرانس بین المللی - فرانسه توت
    پوبلیک (TCFTP) نمره کل=B1
    & parler=B2
    میخوام برای مستر آکوستیک ا
    پلای کنم
    میشه لطفا راهنماییم کنید اینکه کدوم دانشگاهها و
    کدوم شهرای فرانسه بهتره برای این رشته؟
    و آیا میتونم بورس بگیرم؟

سلام
    من از دانشگاه آلتو در فنلاند و Université Paris-Est Créteil Val de Marne در فرانسه پذیرش دارم، رشته ای که توی فرانسه قبول شدم رو بیشتر دوست دارم ولی در مورد این دانشگاه و رنکینگ و امکاناتش اطلاع زیادی ندارم، کسی می تونه راهنماییم کنه؟ کدوم یکی برای ادامه تحصیل بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)