نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي با دانشگاههای فرانسه (مسائل تخصصي تر)

[QUOTE=dexoey;593831]میشه توضیح بدید بر چه اساسی میفرمایید که سطح علمی فرانسه از المان به مراتب بالاتره؟ در اینجا میبینید که فقط 5 دانشگاه فرانسوی جزو 200 تای برتر هستند و بهترینشون هم رتبش 59 هستش در حالی که 12 دانشگاه المانی جزو 200 تای برتر هستند و بهترینشون هم رتبش 44 هستش.
    در ضمن در بلژیک و سویس مردم به زبان فرانسوی صحبت میکنند![/QUOT
    دوسته عزیز یک سری به معتبر ترین سایت رنکینک دنیا بزن خواهی دید فرانسه معتبر تره
    www.topuniversities.com

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

این دعوای بالاتر بودن رنک دانشگاههای فرانسه یا آلمان بنظر من اصلا منطقی نیست. هر زمان که خواستید بین آلمان یا فرانسه انتخاب کنید، می توانید دانشگاه به دانشگاه در رشته خودتان مقایسه را انجام بدین. شاید دانشگاهی در رشته خودتان در آلمان پیدا کنید که رتبه خوبی نداشته باشه اما در همان زمان بتوانید از دانشگاه بهتری در رتبه جهانی از فرانسه پذیرش بگیرید. به هر حال اعتبار دانشگاه پارامتر مهمی است اما باید در هر رشته جداگانه ارزیابی بشه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    این دعوای بالاتر بودن رنک دانشگاههای فرانسه یا آلمان بنظر من اصلا منطقی نیست. هر زمان که خواستید بین آلمان یا فرانسه انتخاب کنید، می توانید دانشگاه به دانشگاه در رشته خودتان مقایسه را انجام بدین. شاید دانشگاهی در رشته خودتان در آلمان پیدا کنید که رتبه خوبی نداشته باشه اما در همان زمان بتوانید از دانشگاه بهتری در رتبه جهانی از فرانسه پذیرش بگیرید. به هر حال اعتبار دانشگاه پارامتر مهمی است اما باید در هر رشته جداگانه ارزیابی بشه.
    کاملا درسته. ولی بصورت overall دوستان توجه داشته باشید که تفاوت چشمگیری بین فرانسه و آلمان نیست. یعنی اونقدر تفاوتی نیست که بخواین صد در صد بگین فلان کشور از فلان کشور قویتره.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    کاملا درسته. ولی بصورت overall دوستان توجه داشته باشید که تفاوت چشمگیری بین فرانسه و آلمان نیست. یعنی اونقدر تفاوتی نیست که بخواین صد در صد بگین فلان کشور از فلان کشور قویتره.
    مهمترین تفاوتی که بین درس خواندن در آلمان و فرانسه هست اینه که سطح زبان انگلیسی در دانشگاههای آلمان (حداقل دانشگاهی که من بودم) بالاتر از دانشگاه مشابه در فرانسه (دو دانشگاه نانسی و رن که تجربه دارم) هست. شاید برای همین هم هست که اساتید آلمانی من بیشتر در شبکه های اجتماعی مانند بنکد این فعال هستند و این می تونه کمک زیادی به من دانسجو بعهد از اتمام درس بکنه که یک شغل خوب پیدا کنم.

در مورد درآمد و نوع کار هم تفاوتهائی هست که شاید بشه در مورد اون در یک پست جداگانه مطلب نوشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)